|
Бөлім: |
Буын және тасымал |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Хамзабаева Рухият Амангельдиновна |
|||||
|
Күні: |
18.02.2025. |
|||||
|
Пән |
Ана тілі.34 сабақ |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сәлем бер. Сөйлеу әдебі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.4.1 коммуникативтік қатынаста сөз әдебін (сәлемдесу,алғыс білдіру,кешірім сұрау,өтініш айту, рұқсат сұрау,қоштасу) дұрыс қолдану; 1.3.6.1 жазу жолын,жоларалықты,жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап,әріп элементтерін,әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз әдебін (сәлемдесу) дұрыс қолданады. Әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Cабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Біз қандаймыз? Әдемісің,әдептісің. Біз қандаймыз? Сенімдісің,талаптысың. Біз қандаймыз? Көріктісің,кереметсің. Біз бәріміз қандаймыз? Тәп -тәтті балдаймыз. -Өткен сабақты қандай ертегімен таныстық? Жаңа сабақ. Үлкенге де сіз Кішіге де сіз Үлкендерге әдеппен Бас иеміз біз демекші бүгінгі сабағымыздың мақсаты амандасу әдебімен таныстыру. Олай болса,назарымызды экранға аударайық. |
Психологиялық ахуалға берілген тапсырмаларды бірге орындайды.Балалар қимылмен көрсетеді. Өткен сабақты пысықтау. «Түлкі мен тырна » ертігісін сахналайды. |
ҚБ. «Бас бармақ» арқылы бағалау |
Таныстырылым |
||
|
Сабақтың ортасы |
Оқулықпен жұмыс.QR-арқылы ашып өлеңді тыңдату. «Сәлем бер» өлеңнің авторы жайлы қысқаша мағлұмат беріледі.
- әр шумақты оқыту Дәптермен жұмыс.(2-жаттығу)
Дескриптор: -Ч әрпін көркем жазады -мақалды оқып шығады; -қатесіз жазады; Дыбыстық талдау жасайды; Қалай сөйлеу мен тыңдау керектігін біліп ал. 1. Үлкенді сыйла. 2.Мұқият тыңда. 3.Біреудің сөзін бөлме. 4.Асықпай,сыпайы сөйлес. Сергіту сәті: Музыка ырғағымен қозғалу 3-жаттығу.Суретпен жұмыс. |
1-жаттығу. Өлеңді тыңдайды. Автор жайлы қысқаша мағлұмат тыңдайды. Өлең мазмұнын өз сөздерімен әңгімелеуге тырысады. 2-жаттығуды оқып көркем жазады. Сергіту сәті орындалады. |
|
Слайд Оқулық https://yandex.kz/video/preview/3113143892004677869 |
||
|
Сабақтың соңы |
Жаңадан амандасу түрлерін ойлап табайық. Жаңашылдық,жасампаздық құндылығына негізделген тапсырма |
3-жаттығуда жаңа кездескен адамдармен танысқан кезде қандай сөздер қолданатынын,қалай амандасатынын айтады. Жаңадан амандасу түрлерін ойластырып,көрсетеді. |
|
|
||
|
Кері байланыс |
Classroomscreen тақтасы «Бағдаршам» арқылы кері байланыс алу. «қызыл түс» сабақ ұнамады «сары түс» сұрақтарым бар «жасыл түс» сабақ ұнады |
Сабаққа кері байланыс береді. |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сөйлеу әдебі
Сөйлеу әдебі
|
Бөлім: |
Буын және тасымал |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Хамзабаева Рухият Амангельдиновна |
|||||
|
Күні: |
18.02.2025. |
|||||
|
Пән |
Ана тілі.34 сабақ |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сәлем бер. Сөйлеу әдебі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.4.1 коммуникативтік қатынаста сөз әдебін (сәлемдесу,алғыс білдіру,кешірім сұрау,өтініш айту, рұқсат сұрау,қоштасу) дұрыс қолдану; 1.3.6.1 жазу жолын,жоларалықты,жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап,әріп элементтерін,әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз әдебін (сәлемдесу) дұрыс қолданады. Әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Cабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Біз қандаймыз? Әдемісің,әдептісің. Біз қандаймыз? Сенімдісің,талаптысың. Біз қандаймыз? Көріктісің,кереметсің. Біз бәріміз қандаймыз? Тәп -тәтті балдаймыз. -Өткен сабақты қандай ертегімен таныстық? Жаңа сабақ. Үлкенге де сіз Кішіге де сіз Үлкендерге әдеппен Бас иеміз біз демекші бүгінгі сабағымыздың мақсаты амандасу әдебімен таныстыру. Олай болса,назарымызды экранға аударайық. |
Психологиялық ахуалға берілген тапсырмаларды бірге орындайды.Балалар қимылмен көрсетеді. Өткен сабақты пысықтау. «Түлкі мен тырна » ертігісін сахналайды. |
ҚБ. «Бас бармақ» арқылы бағалау |
Таныстырылым |
||
|
Сабақтың ортасы |
Оқулықпен жұмыс.QR-арқылы ашып өлеңді тыңдату. «Сәлем бер» өлеңнің авторы жайлы қысқаша мағлұмат беріледі.
- әр шумақты оқыту Дәптермен жұмыс.(2-жаттығу)
Дескриптор: -Ч әрпін көркем жазады -мақалды оқып шығады; -қатесіз жазады; Дыбыстық талдау жасайды; Қалай сөйлеу мен тыңдау керектігін біліп ал. 1. Үлкенді сыйла. 2.Мұқият тыңда. 3.Біреудің сөзін бөлме. 4.Асықпай,сыпайы сөйлес. Сергіту сәті: Музыка ырғағымен қозғалу 3-жаттығу.Суретпен жұмыс. |
1-жаттығу. Өлеңді тыңдайды. Автор жайлы қысқаша мағлұмат тыңдайды. Өлең мазмұнын өз сөздерімен әңгімелеуге тырысады. 2-жаттығуды оқып көркем жазады. Сергіту сәті орындалады. |
|
Слайд Оқулық https://yandex.kz/video/preview/3113143892004677869 |
||
|
Сабақтың соңы |
Жаңадан амандасу түрлерін ойлап табайық. Жаңашылдық,жасампаздық құндылығына негізделген тапсырма |
3-жаттығуда жаңа кездескен адамдармен танысқан кезде қандай сөздер қолданатынын,қалай амандасатынын айтады. Жаңадан амандасу түрлерін ойластырып,көрсетеді. |
|
|
||
|
Кері байланыс |
Classroomscreen тақтасы «Бағдаршам» арқылы кері байланыс алу. «қызыл түс» сабақ ұнамады «сары түс» сұрақтарым бар «жасыл түс» сабақ ұнады |
Сабаққа кері байланыс береді. |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз














