|
Ұзақмерзімді жоспар бөлімі: |
Атақты тұлғалар |
|||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Шоқан және мүсінші бала |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
3.1.3.1* тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастыру/кесте толтыру/мазмұндау 3.2.4.1* жоспар (сурет, сызба түрінде) және тірек сөздер негізінде оқиға желісін сақтай отырып мазмұндау |
|||||||
|
ЕБҚ оқушы |
Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастыру/кесте толтыру/мазмұндау |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқушылардың көпшілігі: тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді; Жоспар және тірек сөздер негізінде оқиға желісін сақтай отырып мазмұндайды |
|||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Ізгілік шары» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Шеңбер болып тұрған оқушылар бір-біріне «ізгілік шарын» ұсыну арқылы жақсы тілектер айтады. Сабағымыздың тақырыбы: Шоқан және мүсінші балаҮй тапсырмасын тексеру. |
Оқушылар амандасады.
Шеңбер болып тұрған оқушылар бір-біріне «ізгілік шарын» ұсыну арқылы жақсы тілектер айтады. |
|
«Ізгілік шары» әдісі |
||||
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сөздер: мүсінші – скульптор танымал – знаменитый әлем – мир мүсін шеберханасы – мастерская скульптора Сенен мықты мүсінші шығады – Из тебя получиться хороший скульптор Мүсін – бір заттың пішінін металдан, балшықтан, гипстен жасау. Тыңдалым.
1-тапсырма. Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беріңдер 1.Шоқан жазғы демалыста қайда келді? 2.Шоқан ауылда кіммен танысты? 3.Шоқан Мысыққа не үшін көмектесті? Дескрипторы: Мәтінді тыңдайды. Сұраққа жауап береді. 2-тапсырма. Тірек сөздерге пайдаланып, мазмұнын өзің айт. Тірек сөздер: жазғы демалыс, мүсін, дарынды бала, көмектесу. Дескрипторы: Тірек сөздерге пайдаланып, мазмұнын өзің айтады. 3-тапсырма. Мәтінді рөлге бөліп оқы.
Дескрипторы: Мәтінді рөлге бөліп оқиды. 5-тапсырма. Тыңдалған, оқылған мәтіннен түсінгеніңді айт. 1. Танысу 2. Мүсінші бала 3. Дарынды балаға көмек 4. Мысықтың болашағы Дескрипторы: Тыңдалған, оқылған мәтіннен түсінгеніңді айтады. |
Сабақтың жаңа сөздерін меңгереді. Мәтінді тыңдайды. Сұраққа жауап береді. Тірек сөздерге пайдаланып, мазмұнын өзің айтады. Мәтінді рөлге бөліп оқиды. Тыңдалған, оқылған мәтіннен түсінгеніңді айтады. |
ҚБ
ҚБ: Мадақтау
ҚБ: Бас бармақ
ҚБ: Ауызша кері байланыс ҚБ: 2 жұлдыз, 1 тілек |
Сөздікпен жұмыс
https://www.youtube.com/watch?v=a32Eam9bdDE&t=179s карточка
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық
|
||||
|
|
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 45 бет 4-тапсырма |
|
||||||
|
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
||||||
|
Бағалау |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шоқан және мүсінші бала 3 сынып
Шоқан және мүсінші бала 3 сынып
|
Ұзақмерзімді жоспар бөлімі: |
Атақты тұлғалар |
|||||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Шоқан және мүсінші бала |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
3.1.3.1* тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастыру/кесте толтыру/мазмұндау 3.2.4.1* жоспар (сурет, сызба түрінде) және тірек сөздер негізінде оқиға желісін сақтай отырып мазмұндау |
|||||||
|
ЕБҚ оқушы |
Тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар орналастыру/кесте толтыру/мазмұндау |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқушылардың көпшілігі: тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1,5-2 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді; Жоспар және тірек сөздер негізінде оқиға желісін сақтай отырып мазмұндайды |
|||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Ізгілік шары» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Шеңбер болып тұрған оқушылар бір-біріне «ізгілік шарын» ұсыну арқылы жақсы тілектер айтады. Сабағымыздың тақырыбы: Шоқан және мүсінші балаҮй тапсырмасын тексеру. |
Оқушылар амандасады.
Шеңбер болып тұрған оқушылар бір-біріне «ізгілік шарын» ұсыну арқылы жақсы тілектер айтады. |
|
«Ізгілік шары» әдісі |
||||
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сөздер: мүсінші – скульптор танымал – знаменитый әлем – мир мүсін шеберханасы – мастерская скульптора Сенен мықты мүсінші шығады – Из тебя получиться хороший скульптор Мүсін – бір заттың пішінін металдан, балшықтан, гипстен жасау. Тыңдалым.
1-тапсырма. Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беріңдер 1.Шоқан жазғы демалыста қайда келді? 2.Шоқан ауылда кіммен танысты? 3.Шоқан Мысыққа не үшін көмектесті? Дескрипторы: Мәтінді тыңдайды. Сұраққа жауап береді. 2-тапсырма. Тірек сөздерге пайдаланып, мазмұнын өзің айт. Тірек сөздер: жазғы демалыс, мүсін, дарынды бала, көмектесу. Дескрипторы: Тірек сөздерге пайдаланып, мазмұнын өзің айтады. 3-тапсырма. Мәтінді рөлге бөліп оқы.
Дескрипторы: Мәтінді рөлге бөліп оқиды. 5-тапсырма. Тыңдалған, оқылған мәтіннен түсінгеніңді айт. 1. Танысу 2. Мүсінші бала 3. Дарынды балаға көмек 4. Мысықтың болашағы Дескрипторы: Тыңдалған, оқылған мәтіннен түсінгеніңді айтады. |
Сабақтың жаңа сөздерін меңгереді. Мәтінді тыңдайды. Сұраққа жауап береді. Тірек сөздерге пайдаланып, мазмұнын өзің айтады. Мәтінді рөлге бөліп оқиды. Тыңдалған, оқылған мәтіннен түсінгеніңді айтады. |
ҚБ
ҚБ: Мадақтау
ҚБ: Бас бармақ
ҚБ: Ауызша кері байланыс ҚБ: 2 жұлдыз, 1 тілек |
Сөздікпен жұмыс
https://www.youtube.com/watch?v=a32Eam9bdDE&t=179s карточка
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық
|
||||
|
|
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 45 бет 4-тапсырма |
|
||||||
|
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
||||||
|
Бағалау |
||||||||
шағым қалдыра аласыз

















