|
Бөлім |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Жандилова Б7С |
|||||
|
Күні |
9.11.2022 |
|||||
|
Сынып:3 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Жаратылыстану |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ас не үшін қажет? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1. Адамның энергияны қайдан алатынын , асқорыту жүйесінің рөлін сипаттау 3.2.3.1 адамның ішкі ағзаларының орналасуын анықтау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Адамның энергияны қайдан алатынын , асқорыту жүйесінің рөлін сипаттайды, адамның ішкі ағзаларының орналасуын анықтайды Оқушылардың басым бөлігі:адамға қандай қоректік заттар қажет екенін белді Кейбір оқушылар: күнбағыс майы мен сарымайды салыстырады,суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді |
|||||
|
Бағалау критерийі |
- адамға қандай қоректік заттар қажет екенін біледі - Күнбағыс майы мен сарымайды салыстырады,суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады Үй тапсырмасын тексеру Қызығушылығын ояту «Жедел сұрақ - жауап» әдісі Күніне неше рет тамақтану қажет? Таңғы асты қай уақытта ішкен дұрыс?Кешкі асты ше? Тамақты шамадан артық ішкен адам өзін қалай сезінеді? |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Үй тапсырмасына жауап береді Мұғалімнің ұсынысы бойынша тамақтану туралы сұрақтар құрастырады,жауап береді. |
«Отшашу» арқылы Үй тапсырмасына (1балл) |
Тірек сөздер Нәруыздар Майлар Көмірсулар Калория |
||
|
Сабақтың ортасы 15 минут 15 минут |
1-тапсырма «Серпілген сауал» әдісі Сұрақтарға жауап бер. Тәуліктің қай бөлігінде ботқа жеген дұрыс? Неліктен? Таңғы асқа не ішуге болады? Суреттерге қара. Күнбағыс майы мен сарымайды салыстыр. Оларды неден жасайды? Суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсет.Таңдауыңды түсіндір Дескриптор: -бірінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - екінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - үшінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - төртінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) -суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді(1б) -таңдауын түсіндіреді(1б) 2-тапсырма Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер.Дұрыс өсу мен даму үшін қандай тамақ жеген қажет? Неге сүт пен ет тағамдары пайдалы? Негеш пен Эврика бос уақытында сүйікті ісімен айналысады. Ол қандай іс? Түскі аста қайсысы көбірек тамақ ішеді? Негеш па әлде Эврика ма? Неге? Дескриптор: бірінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - екінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - үшінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) |
Сұрақтарға жауап береді. Күнбағыс майы мен сарымайды салыстырады Оларды неден жасайды? Суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді.Таңдауын түсіндіреді Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді.Ойларын айтады. |
ҚБ: 1балл 1балл 1 балл 1балл 1балл 1балл ҚБ: 1балл 1 балл 1балл Барлығы 10 балл |
Оқулық 48 бет Оқулық 48 бет |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 5 минут |
«Бес саусақ» әдісі Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Үйге тапсырма 50-51 беттерді оқу,мазмұндау |
Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сөз таптары
Сөз таптары
|
Бөлім |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Жандилова Б7С |
|||||
|
Күні |
9.11.2022 |
|||||
|
Сынып:3 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Жаратылыстану |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ас не үшін қажет? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1. Адамның энергияны қайдан алатынын , асқорыту жүйесінің рөлін сипаттау 3.2.3.1 адамның ішкі ағзаларының орналасуын анықтау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Адамның энергияны қайдан алатынын , асқорыту жүйесінің рөлін сипаттайды, адамның ішкі ағзаларының орналасуын анықтайды Оқушылардың басым бөлігі:адамға қандай қоректік заттар қажет екенін белді Кейбір оқушылар: күнбағыс майы мен сарымайды салыстырады,суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді |
|||||
|
Бағалау критерийі |
- адамға қандай қоректік заттар қажет екенін біледі - Күнбағыс майы мен сарымайды салыстырады,суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады Үй тапсырмасын тексеру Қызығушылығын ояту «Жедел сұрақ - жауап» әдісі Күніне неше рет тамақтану қажет? Таңғы асты қай уақытта ішкен дұрыс?Кешкі асты ше? Тамақты шамадан артық ішкен адам өзін қалай сезінеді? |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Үй тапсырмасына жауап береді Мұғалімнің ұсынысы бойынша тамақтану туралы сұрақтар құрастырады,жауап береді. |
«Отшашу» арқылы Үй тапсырмасына (1балл) |
Тірек сөздер Нәруыздар Майлар Көмірсулар Калория |
||
|
Сабақтың ортасы 15 минут 15 минут |
1-тапсырма «Серпілген сауал» әдісі Сұрақтарға жауап бер. Тәуліктің қай бөлігінде ботқа жеген дұрыс? Неліктен? Таңғы асқа не ішуге болады? Суреттерге қара. Күнбағыс майы мен сарымайды салыстыр. Оларды неден жасайды? Суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсет.Таңдауыңды түсіндір Дескриптор: -бірінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - екінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - үшінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - төртінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) -суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді(1б) -таңдауын түсіндіреді(1б) 2-тапсырма Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер.Дұрыс өсу мен даму үшін қандай тамақ жеген қажет? Неге сүт пен ет тағамдары пайдалы? Негеш пен Эврика бос уақытында сүйікті ісімен айналысады. Ол қандай іс? Түскі аста қайсысы көбірек тамақ ішеді? Негеш па әлде Эврика ма? Неге? Дескриптор: бірінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - екінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) - үшінші сұраққа дұрыс жауап береді(1балл) |
Сұрақтарға жауап береді. Күнбағыс майы мен сарымайды салыстырады Оларды неден жасайды? Суреттен пайдасы аз тағамдарды көрсетеді.Таңдауын түсіндіреді Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді.Ойларын айтады. |
ҚБ: 1балл 1балл 1 балл 1балл 1балл 1балл ҚБ: 1балл 1 балл 1балл Барлығы 10 балл |
Оқулық 48 бет Оқулық 48 бет |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 5 минут |
«Бес саусақ» әдісі Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Үйге тапсырма 50-51 беттерді оқу,мазмұндау |
Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













