|
Пән:Қазақ тілі
|
Мектеп: №11 ЖББ Мұғалімнің аты-жөні: Жуманова А.К.
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||
|
Күні: 18.01.2017 ж. Сынып: 3 А |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Спорттық ойындар. |
||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Шағын мәтіндер негізінде бадминтон ойынына қатысты жаңа атауларды меңгерту. Оқушыларды әдеби тіл нормасын сақтау арқылы сүйікті ойыны жайлы ой қорытуға дағдыландыру. Бадминтон ойының сипаттау арқылы оқушылардың бойына сұлулық, көркемдік қасиеттерін дарытып, рухани -эстетикалық тәрбие беру. |
||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары (КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР) |
Оқушының төменгі жетістігі (ОТЖ|):баскетбол туралы айта алады. Оқушының орташа жетістігі (ООЖ|): тақырып көлемінде шағын мәтіндерді қрау арқылы баскетбол,футбол,волейбол спортына қатысты атауларды сипаттай алады. Оқушының жоғарғы жетістігі (ООЖ|):сабақ барысында қысқа мәтіндерді талдау,сипаттау арқылы баскетбол,футбол,волейболойын түрлеріне қатысты қысқаша толық ақпарат бере алады. |
||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Формативті бағалау , |
||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар: |
|
||||||||||||||
|
Сабақта қолданыла-тын материалдар:
|
Интерактивті тақта, слайдтар, суреттер, кесте,желім, қағаздар. |
||||||||||||||
|
Дереккөздері:
|
Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар,сөздік. |
||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу Мұғалім оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу, сәлем деседі,оқушыларды түгендеу Өткен сабақтағы ,үй тапсырмасын тексеру
Оқушыларға интерактивті тақтадан Спорт түрлері туралы бейнебаян көрсетеді. Миға шабуыл Сұрақтар қою -Қалай ойлайсыңдар, бейнебаянның мазмұны не туралы? - Қандай -Спорт түрлері ..................................... ? -Бүгінгі тақырбымыз не туралы? |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сөздер Мәре Сөре Сөздікпен жұмыс
Спорттың көп түрі болады. Спорттың мынадай түрлерін атай аламыз:коньки,шаңғы тебу, футбол,волейбол,баскетбол,бокс, жеңіл атлетика,ауыр атлетика, ,велоспорт,жүзу.Маған спортпен шұғылдану ұнайды.
Сұрақтарға жауап бер 1.Спорттың қандай түрлері бар? 2.Спорттың қандай түрлері сендерге ұнайды?
мәре сөре добым ойнаймын.
Жатқа жазу Жаңылтпаш Сұрап,Мұрат, Коньки тап. Байлап,майлап, Аттай шап.
3-тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып, сөйлемді оқы. Мен ................. ойнаймын. Қажет сөздер: доп, футбол,волейбол,баскетбол ,асық,теннис.
5 тапсырма Сөздерді сөздерді сәйкестендір.
менің ойынаймын ойындар добым доп спорттық
|
|
|||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||
|
Бағалау |
Формативті бағалау |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Үйге тапсырма Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді әр түсті қағаздарды таңдап ағаш суретіне жапсырады.
|
Оқушылар сабақтан алған әсерле-рін әртүсті қағаздар жапсыру арқылы білдіреді. |
|||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Спорт ойындары
Спорт ойындары
|
Пән:Қазақ тілі
|
Мектеп: №11 ЖББ Мұғалімнің аты-жөні: Жуманова А.К.
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||
|
Күні: 18.01.2017 ж. Сынып: 3 А |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Спорттық ойындар. |
||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Шағын мәтіндер негізінде бадминтон ойынына қатысты жаңа атауларды меңгерту. Оқушыларды әдеби тіл нормасын сақтау арқылы сүйікті ойыны жайлы ой қорытуға дағдыландыру. Бадминтон ойының сипаттау арқылы оқушылардың бойына сұлулық, көркемдік қасиеттерін дарытып, рухани -эстетикалық тәрбие беру. |
||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары (КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕЛЕР) |
Оқушының төменгі жетістігі (ОТЖ|):баскетбол туралы айта алады. Оқушының орташа жетістігі (ООЖ|): тақырып көлемінде шағын мәтіндерді қрау арқылы баскетбол,футбол,волейбол спортына қатысты атауларды сипаттай алады. Оқушының жоғарғы жетістігі (ООЖ|):сабақ барысында қысқа мәтіндерді талдау,сипаттау арқылы баскетбол,футбол,волейболойын түрлеріне қатысты қысқаша толық ақпарат бере алады. |
||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Формативті бағалау , |
||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар: |
|
||||||||||||||
|
Сабақта қолданыла-тын материалдар:
|
Интерактивті тақта, слайдтар, суреттер, кесте,желім, қағаздар. |
||||||||||||||
|
Дереккөздері:
|
Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар,сөздік. |
||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу Мұғалім оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызу, сәлем деседі,оқушыларды түгендеу Өткен сабақтағы ,үй тапсырмасын тексеру
Оқушыларға интерактивті тақтадан Спорт түрлері туралы бейнебаян көрсетеді. Миға шабуыл Сұрақтар қою -Қалай ойлайсыңдар, бейнебаянның мазмұны не туралы? - Қандай -Спорт түрлері ..................................... ? -Бүгінгі тақырбымыз не туралы? |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сөздер Мәре Сөре Сөздікпен жұмыс
Спорттың көп түрі болады. Спорттың мынадай түрлерін атай аламыз:коньки,шаңғы тебу, футбол,волейбол,баскетбол,бокс, жеңіл атлетика,ауыр атлетика, ,велоспорт,жүзу.Маған спортпен шұғылдану ұнайды.
Сұрақтарға жауап бер 1.Спорттың қандай түрлері бар? 2.Спорттың қандай түрлері сендерге ұнайды?
мәре сөре добым ойнаймын.
Жатқа жазу Жаңылтпаш Сұрап,Мұрат, Коньки тап. Байлап,майлап, Аттай шап.
3-тапсырма. Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып, сөйлемді оқы. Мен ................. ойнаймын. Қажет сөздер: доп, футбол,волейбол,баскетбол ,асық,теннис.
5 тапсырма Сөздерді сөздерді сәйкестендір.
менің ойынаймын ойындар добым доп спорттық
|
|
|||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||
|
Бағалау |
Формативті бағалау |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Үйге тапсырма Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді әр түсті қағаздарды таңдап ағаш суретіне жапсырады.
|
Оқушылар сабақтан алған әсерле-рін әртүсті қағаздар жапсыру арқылы білдіреді. |
|||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















