Қысқа мерзімді жоспар . 3-сабақ
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Сабақ тақырыбы |
4.Стандарттар туралы ұғым. 5.Масштабтар. |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушыларды стандарттар мен масштабтар туралы түсініктермен таныстыру. |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар |
Оқушылардың басым бөлігі |
Кейбір оқушылар |
|||||||||
|
|
Стандарттар мен масштабтар туралы мәліметтермен танысады. |
Оларды не үшін қолданатынын мысал келтіре отырып айтып береді |
Стандарттар мен масштабтарды тек сызу пәнінде емес барлық салада қолданылатынын оларды қай жерде кездестіруге болатынын нақты дәлелдейді. |
|||||||||
|
Міндеттері Қолданылатын модулдар Күтілетін нәтиже |
-Cтандарт пен масштаб деген не? Оның не үшін енгізілгенін ұғындыру; -Жеке тапсырмаларды орындаған кезде сыни ойлау дағдыларын қалыптастыру; -Сызба сауаттылығына үйрену. С.Т.О. А.К.Т. Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер. ОүБ және ОБ Оқытуды басқару ж/е көшбасшылық - Стандарт туралы ұғым қалыптасады; -Сызбаны орындаған кезде арнайы заңдылықтар сақталуы керектігін біледі; -Масштабтың қажеттігін және белгіленуін меңгереді. |
|||||||||||
|
Сынып |
9 «А» |
9 «Ә» |
9 «Б» |
9 «В» |
9 «Г» |
9 «Д» |
9 «Е» |
9 «Ж» |
||||
|
Күні |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? Кіріспе Сыныпты ұйымдастыру .Топқа бөлу. Сергіту сәті: «Менің бүгін алға қойған мақсатым» Әр топ өздері түскен топтағы құрал -жабдықтармен таныстырып, ол жабдықтар қандай жұмыс атқару үшін қолданылатынын айтады. Негізгі бөлім Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Сабақ жоспарын интерактивті тақтада көрсетіп қою. 1-тапсырма Тексті оқып танысады 2-тапсырма Мұғалім барлық топқа дайындалуға сұрақ береді.
Қорытынды Мұғалім қорытынды бағасын шығарады. Рефлексия жасау."Екі жұлдыз, бір тілек" Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Оқушыларға үйге тапсырма беріледі: 4, 5 – тақырып, 10-12 бет оқып келу |
Оқушылардың іс-әрекеті Оқушыларды топқа бөлеміз. Құрал –жабдықтардың атымен: 1. Сызғыштар 2. Транспортир 3. Қағаз 4. Өшіргіш 5. Лекало 6. Қарындаш Миға шабуыл. Сұрақ-жауап беру. Топ болып жұмыс жасайды Топпен жұмыс жасайды. Талқылайды. Дәптерге жазады. Баяндамашы қорғайды. Бір-бірін бағалайды Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Тақтаға ілу |
Ресурстар Сызу кітабы, Дәптер Сызу кітабы Дәптер, сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары стикер |
|||||||||
Сабақтың ұтымды жері
Нені жетілдіруім керек
Кездескен қиыншылықтар Сызу пәні мұғалімі: Ж.Бегманов
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Стандарттар туралы ұғым. 5.Масштабтар.
Қысқа мерзімді жоспар . 3-сабақ
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Сабақ тақырыбы |
4.Стандарттар туралы ұғым. 5.Масштабтар. |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушыларды стандарттар мен масштабтар туралы түсініктермен таныстыру. |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар |
Оқушылардың басым бөлігі |
Кейбір оқушылар |
|||||||||
|
|
Стандарттар мен масштабтар туралы мәліметтермен танысады. |
Оларды не үшін қолданатынын мысал келтіре отырып айтып береді |
Стандарттар мен масштабтарды тек сызу пәнінде емес барлық салада қолданылатынын оларды қай жерде кездестіруге болатынын нақты дәлелдейді. |
|||||||||
|
Міндеттері Қолданылатын модулдар Күтілетін нәтиже |
-Cтандарт пен масштаб деген не? Оның не үшін енгізілгенін ұғындыру; -Жеке тапсырмаларды орындаған кезде сыни ойлау дағдыларын қалыптастыру; -Сызба сауаттылығына үйрену. С.Т.О. А.К.Т. Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер. ОүБ және ОБ Оқытуды басқару ж/е көшбасшылық - Стандарт туралы ұғым қалыптасады; -Сызбаны орындаған кезде арнайы заңдылықтар сақталуы керектігін біледі; -Масштабтың қажеттігін және белгіленуін меңгереді. |
|||||||||||
|
Сынып |
9 «А» |
9 «Ә» |
9 «Б» |
9 «В» |
9 «Г» |
9 «Д» |
9 «Е» |
9 «Ж» |
||||
|
Күні |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? Кіріспе Сыныпты ұйымдастыру .Топқа бөлу. Сергіту сәті: «Менің бүгін алға қойған мақсатым» Әр топ өздері түскен топтағы құрал -жабдықтармен таныстырып, ол жабдықтар қандай жұмыс атқару үшін қолданылатынын айтады. Негізгі бөлім Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Сабақ жоспарын интерактивті тақтада көрсетіп қою. 1-тапсырма Тексті оқып танысады 2-тапсырма Мұғалім барлық топқа дайындалуға сұрақ береді.
Қорытынды Мұғалім қорытынды бағасын шығарады. Рефлексия жасау."Екі жұлдыз, бір тілек" Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Оқушыларға үйге тапсырма беріледі: 4, 5 – тақырып, 10-12 бет оқып келу |
Оқушылардың іс-әрекеті Оқушыларды топқа бөлеміз. Құрал –жабдықтардың атымен: 1. Сызғыштар 2. Транспортир 3. Қағаз 4. Өшіргіш 5. Лекало 6. Қарындаш Миға шабуыл. Сұрақ-жауап беру. Топ болып жұмыс жасайды Топпен жұмыс жасайды. Талқылайды. Дәптерге жазады. Баяндамашы қорғайды. Бір-бірін бағалайды Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Тақтаға ілу |
Ресурстар Сызу кітабы, Дәптер Сызу кітабы Дәптер, сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары стикер |
|||||||||
Сабақтың ұтымды жері
Нені жетілдіруім керек
Кездескен қиыншылықтар Сызу пәні мұғалімі: Ж.Бегманов
шағым қалдыра аласыз


