|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
ІІІ БӨЛІМ. Ақпаратты электронды кестеде өңдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Махметқанова Е.Е. |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Статистикалық мәліметтер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.1 Электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтерді ң әртүрлі форматтарын қолдану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Электрондық кесте элементтерін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Электрондық кестеде қолданылатын мәліметтер форматтарын біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Абсолютті және салыстырмалы сілтемелерге мысалдар келтіреді |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Оқушылармен амандасу. 2. Үй тапсырмасын тексеру Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу Оқушылардың ойын бір жерге жинақтау үшін «Адасқан әріптер» әдісі бойынша берілген статистика,электронды кесте сөздерден араласқан әріптерді орнына қою. «Статистика» «Excel» сөздер арқылы сынып 2 топқа бірігеді. Үй тапсырмасын сұрау. «Жалғасын тап» әдісі.Оқушыны жылдам ой қорытуға баулу.Оқушының логикалық ойлауы дамиды,жылдам ой түйіндейді.Сөйлемнің басы жазылған парақшаларды оқушыларға таратады,олар ойды жалғастырып,сөйлемді толықтырып айтады. «Excel» - бұл -..... Ұяшық деп - .... Бағандар қандай символдармен белгіленеді- Оқушылардың жауаптарын ClassDOJO арқылы бағалау |
1. Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
1 балл |
Flippity.net Caslots.com ClassDOJO. com |
|
Сабақтың ортасы |
3. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.Бүгінгі сабағымыз алдыңғы тақырыптың жалғасы. Қызығушылығын ояту. Оқушылардың қызығушылығын ояту мақсатында ортаға сұрақ тастап сабақ тақырыбын ашамын. «Миға шабуыл»әдісі Статистикалық мәлімет дегеніміз не? Статистикалық мәліметтермен қандай мамандар жұмыс жасайды
Оқушылар кітаптағы тапсырманы компьютерде орындайды. Оқушылар тапсырманы жеке түрде орындайды. ҚБ: 6 балл 2. Бірін-бірі оқыту Оқушылар жұмыстарымен ауысады. Тапсырманы орындау барысында кездескен қиындықтарды талдайды, пайдаланған формулалар жайында айтып береді. ДЕСКРИПТОР: Оқушы пайдаланған формулалары жайында сыныптасына түсіндіреді. ҚБ: 3 балл |
Жеке жұмыс Жұмыстарымен алмасады |
6 балл 3 балл |
презентация кітап |
|
Сабақтың соңы |
1.Кері байланыс: Осы сабақта не үйрендіңіз ? Сіз үшін не түсініксіз ? Келешекте нені білгіңіз келеді ? |
Сабақ туралы ойларын айтады |
|
Padlet.com |
|
Үй тапсырмасы |
§3.1, 40 бет |
|
|
https://flippity.net/ws.php?c=%D2%9B%D0%BE%D0%BB%D0%B6%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BC%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BA,%D2%9B%D0%B0%D1%83%D1%96%D0%BF%D1%81%D1%96%D0%B7%D0%B4%D1%96%D0%BA,%D1%82%D2%B1%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8B%D2%9B,%D0%BA%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B3,%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D1%80,IP-%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81,%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%8F%D2%9B%D1%82%D1%8B%D2%9B,%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BA,%D2%9B%D2%B1%D0%BF%D0%B8%D1%8F%D0%BB%D1%8B%D0%BB%D1%8B%D2%9B&t=%D2%AE%D0%B9%20%D0%B6%D2%B1%D0%BC%D1%8B%D1%81%D1%8B%208%20%D1%81%D1%8B%D0%BD%D1%8B%D0%BF
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Статистикалық мәліметтер
Статистикалық мәліметтер
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
ІІІ БӨЛІМ. Ақпаратты электронды кестеде өңдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Махметқанова Е.Е. |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Статистикалық мәліметтер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.1 Электронды кестеде есептерді шешу үшін мәліметтерді ң әртүрлі форматтарын қолдану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Электрондық кесте элементтерін біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Электрондық кестеде қолданылатын мәліметтер форматтарын біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Абсолютті және салыстырмалы сілтемелерге мысалдар келтіреді |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Оқушылармен амандасу. 2. Үй тапсырмасын тексеру Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу Оқушылардың ойын бір жерге жинақтау үшін «Адасқан әріптер» әдісі бойынша берілген статистика,электронды кесте сөздерден араласқан әріптерді орнына қою. «Статистика» «Excel» сөздер арқылы сынып 2 топқа бірігеді. Үй тапсырмасын сұрау. «Жалғасын тап» әдісі.Оқушыны жылдам ой қорытуға баулу.Оқушының логикалық ойлауы дамиды,жылдам ой түйіндейді.Сөйлемнің басы жазылған парақшаларды оқушыларға таратады,олар ойды жалғастырып,сөйлемді толықтырып айтады. «Excel» - бұл -..... Ұяшық деп - .... Бағандар қандай символдармен белгіленеді- Оқушылардың жауаптарын ClassDOJO арқылы бағалау |
1. Мұғаліммен амандасады. 2. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
1 балл |
Flippity.net Caslots.com ClassDOJO. com |
|
Сабақтың ортасы |
3. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.Бүгінгі сабағымыз алдыңғы тақырыптың жалғасы. Қызығушылығын ояту. Оқушылардың қызығушылығын ояту мақсатында ортаға сұрақ тастап сабақ тақырыбын ашамын. «Миға шабуыл»әдісі Статистикалық мәлімет дегеніміз не? Статистикалық мәліметтермен қандай мамандар жұмыс жасайды
Оқушылар кітаптағы тапсырманы компьютерде орындайды. Оқушылар тапсырманы жеке түрде орындайды. ҚБ: 6 балл 2. Бірін-бірі оқыту Оқушылар жұмыстарымен ауысады. Тапсырманы орындау барысында кездескен қиындықтарды талдайды, пайдаланған формулалар жайында айтып береді. ДЕСКРИПТОР: Оқушы пайдаланған формулалары жайында сыныптасына түсіндіреді. ҚБ: 3 балл |
Жеке жұмыс Жұмыстарымен алмасады |
6 балл 3 балл |
презентация кітап |
|
Сабақтың соңы |
1.Кері байланыс: Осы сабақта не үйрендіңіз ? Сіз үшін не түсініксіз ? Келешекте нені білгіңіз келеді ? |
Сабақ туралы ойларын айтады |
|
Padlet.com |
|
Үй тапсырмасы |
§3.1, 40 бет |
|
|
https://flippity.net/ws.php?c=%D2%9B%D0%BE%D0%BB%D0%B6%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BC%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BA,%D2%9B%D0%B0%D1%83%D1%96%D0%BF%D1%81%D1%96%D0%B7%D0%B4%D1%96%D0%BA,%D1%82%D2%B1%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8B%D2%9B,%D0%BA%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B3,%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D1%80,IP-%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81,%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%8F%D2%9B%D1%82%D1%8B%D2%9B,%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BA,%D2%9B%D2%B1%D0%BF%D0%B8%D1%8F%D0%BB%D1%8B%D0%BB%D1%8B%D2%9B&t=%D2%AE%D0%B9%20%D0%B6%D2%B1%D0%BC%D1%8B%D1%81%D1%8B%208%20%D1%81%D1%8B%D0%BD%D1%8B%D0%BF
шағым қалдыра аласыз













