|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ү.Бөлім. Цифрлық сауаттылық |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Сүгірбаева Ақмарал Есейқызы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Электронды үкімет |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.4.7 - электрондық үкімет порталының функцияларын сипаттау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Электрондық үкімет порталының қызметтерін біледі, сәйкестендіреді; Электрондық үкімет порталының функцияларын сипаттайды; Электрондық үкімет порталының онлайн қызметтерін пайдалана алады. |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Үй тапсырмасын тексеру. Оқушылар дәптерлерді өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді. ҚБ: жұлдыз / 2 балл/ 3. Топқа бөлінеді. «The had» программасы арқылы
4. Тақырып: Электронды үкімет Оқу мақсаты: 11.3.4.7 электрондық үкімет порталының функцияларын сипаттау |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Дәптерлерін өзара ауысты-рады,үй тапсыр-масын тексереді. 3.Бағалайды. 4.Сабақтың тақырыбын ашады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Жұлдыз 2 балл |
Жұмыс дәптері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақты цифрлық ресурстар арқылы түсіндіру Миға шабуыл. Көрсетілген суреттер бойынша оқушылар бүгінгі сабақтың тақырыбын ашады.
«Тақырыпқа шолу» әдісі «Электрондық үкімет »–мемлекеттік органдардың халыққа да, бизнеске де әлеуметтік маңызды қызмет көрсетуін жеңілдетті. Egov.kz - электрондық үкімет порталы. Бұл портал мемлекеттік органдардағы кезекті қысқартып, анықтама, куәлік мияқты құжаттарды алуды жеңілдетті. Мемлекеттік қызметтің 400-ден астам түрін ЭЦҚ арқылы онлайн режимінде алуға мүмкіндік бар. Электронды үкімет құру идеясын ҚР Тұңғыш Президенті Н.Ә.Назарбаев 2004 жылы айтқан болатын. Сол жылы елде оның негізгі кезеңдерін анықтайтын «Электрондық үкіметті қалыптастыру» программасы бекітілді. 2006 жылы алғаш рет Қазақстан Республикасының электрондық үкімет порталы іске қосылды.
«Ашық диалог»– мемлекеттік органдар мен қоғам арасындағы тиімді кері байланысты орнату алаңы.
Тапсырма №1 «Топтық тапсырма»
Тапсырма №2 «Жұптық тапсырма» «Ашық диалог» порталымен жұмыс. Ашық диалогқа сервистерінің бірі, ұялы байланыс операторларына өтініш беру арқылы, ұялы байланыстың Altel операторының тарифтерімен танысыңыз.
Бекіту тапсырмасы: Тапсырма №3 «Жеке тапсырма» Ашық НҚА (нормативтік құқықтық-актілер) бөліміне кіріп «Білім» саласындағы жаңалықтарды жүктеп алып, талдау жасаңыз.
Қосымша тапсырма. «Жеке тапсырма» https://learningapps.org/view14642141 https://learningapps.org/view8197453 |
Мұғалімді тыңдайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды
Тапсырманы орындайды
Сілтеме арқылы дарынды оқушы орындайды
|
Жұлдыз 3 балл
Жұлдыз 3 балл
Жұлдыз 3 балл
Жұлдыз 3 балл
|
Презентация
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ақмарал Есейқызы СүгірбаеваШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Сүгірбаева Ақмарал ЭЛЕКТРОНДЫ ҮКІМЕТ
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Сүгірбаева Ақмарал ЭЛЕКТРОНДЫ ҮКІМЕТМатериал туралы қысқаша түсінік
11 сынып, Информатика пәні
Материалдың қысқаша нұсқасы
Сабақтың барысы:
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
























