|
Бөлім: |
Қысым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Аукенова Ж.А |
|
|
Күні: |
24.01.2025ж |
|
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сұйықтар мен газдардағы қысым,Паскаль заңы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.3.1.5 – сұйықтардағы гидростатикалық қысымның формуласын шығару және оны есептер шығаруда қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
сұйықтардағы гидростатикалық қысымның формуласын біледі және оны есептер шығаруда қолданады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
1. Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеп,сабаққа дайындығын тексеру. 2. Сыныпқа жағымды ахуал орнату. «Қораптағы құпия оқушы» 3. Үй жұмысын «Wordwall» платформасында викторина әдісі арқылы тексеру. |
Сәлемдеседі. Оқушылар қорапты ашып, қораптан өз бейнелерін көреді. Оқушылар жарыса сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Қорап Интерактивті тақта, https://wordwall.net/ru
|
|
Сабақтың ортасы 3 минут 10 минут 3 минут 10 минут |
«карточка» әдісі арқылы оқушыларды топқа біріктіру. Оқушыларға сабақ бойы өздерін бағалау үшін манометр бағалауы беріледі. Тапсырма №1 Жеке жұмыс. Сұраққа жауап бер. Гугл әдісі
Тапсырма №2 Жұптық жұмыс «Көршіңмен кеңес» әдісі арқылы тапсырмаларды орындау. Сергіту сәті «Қазақша оюды қимылмен жаса» Тапсырма №3 Топтық жұмыс «Голосағат әдісі» Есеп шығару |
Оқушылар карточкалардағы физикалық шаманың белгіленуі, формуласы,өлшем бірлігіне сәйкес топқа бөлінеді. Оқушылар берілген гугл карточкасындағы сұраққа жауап береді. Оқушылар QR кодты сканерлеп, Joyteka платформасына кіріп тапсырмаларды орындайды. Оқушылар оюларды қимылмен жасап көрсетеді Оқушыларға голосағаттар беріледі. Оқушылар сол голосағаттағы QR кодты сканерлеп, тапсырманы орындайды. |
Өзін-өзі бағалау Дескриптор
2.Есеп: 1.Есептің берілгенін жазады-1б 2.Формуланы түрлендіреді.-1б 3.Есептеу жүргізеді-1б Жалпы балл: 4 б Өзін- өзі бағалау (манометр бағалауы) Дескриптор 1.Қысымды табады 1б 2.Ауданды табады 1б 3.Сұраққа жауап береді 1б Жалпы: 3 б Өзін- өзі бағалау (манометр бағалауы) Дескриптор 1.Есептің берілгенін жазады 1б 2.Формуланы түрлендіреді.-1б 3.Есептеу жүргізеді-1б Жалпы балл: 3 б |
«Манометр», корточкалар
Гугл көрнекілігі
QR код
Видео Голосағат Карточка
|
|
Сабақтың соңы: 7 минут |
Әр тапсырманың бағалау критерийлері бойынша 10 баллдық шкаламен бағалау Кері байланыс «Атамнан бата, әжемнен құрт» әдісі Егер барлығы түсінікті болса «Лайк», немесе досымен бөліседі егер сұрақтары болса «Комментарий» қалдырады. Үй тапсырмасы 103 бет 4.1 жаттығу. |
Кері байланыс жасайды Күнделікке үй тапсырмасын жазып алады. |
Мұғалімнің кері байланысы. 10 баллдық шкаламен бағалау |
Тик ток карточкалары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сұйықтар мен газдардағы қысым.Паскаль заңы ашық сабақ 7сынып
Сұйықтар мен газдардағы қысым.Паскаль заңы ашық сабақ 7сынып
|
Бөлім: |
Қысым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Аукенова Ж.А |
|
|
Күні: |
24.01.2025ж |
|
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сұйықтар мен газдардағы қысым,Паскаль заңы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.3.1.5 – сұйықтардағы гидростатикалық қысымның формуласын шығару және оны есептер шығаруда қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
сұйықтардағы гидростатикалық қысымның формуласын біледі және оны есептер шығаруда қолданады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
1. Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеп,сабаққа дайындығын тексеру. 2. Сыныпқа жағымды ахуал орнату. «Қораптағы құпия оқушы» 3. Үй жұмысын «Wordwall» платформасында викторина әдісі арқылы тексеру. |
Сәлемдеседі. Оқушылар қорапты ашып, қораптан өз бейнелерін көреді. Оқушылар жарыса сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Қорап Интерактивті тақта, https://wordwall.net/ru
|
|
Сабақтың ортасы 3 минут 10 минут 3 минут 10 минут |
«карточка» әдісі арқылы оқушыларды топқа біріктіру. Оқушыларға сабақ бойы өздерін бағалау үшін манометр бағалауы беріледі. Тапсырма №1 Жеке жұмыс. Сұраққа жауап бер. Гугл әдісі
Тапсырма №2 Жұптық жұмыс «Көршіңмен кеңес» әдісі арқылы тапсырмаларды орындау. Сергіту сәті «Қазақша оюды қимылмен жаса» Тапсырма №3 Топтық жұмыс «Голосағат әдісі» Есеп шығару |
Оқушылар карточкалардағы физикалық шаманың белгіленуі, формуласы,өлшем бірлігіне сәйкес топқа бөлінеді. Оқушылар берілген гугл карточкасындағы сұраққа жауап береді. Оқушылар QR кодты сканерлеп, Joyteka платформасына кіріп тапсырмаларды орындайды. Оқушылар оюларды қимылмен жасап көрсетеді Оқушыларға голосағаттар беріледі. Оқушылар сол голосағаттағы QR кодты сканерлеп, тапсырманы орындайды. |
Өзін-өзі бағалау Дескриптор
2.Есеп: 1.Есептің берілгенін жазады-1б 2.Формуланы түрлендіреді.-1б 3.Есептеу жүргізеді-1б Жалпы балл: 4 б Өзін- өзі бағалау (манометр бағалауы) Дескриптор 1.Қысымды табады 1б 2.Ауданды табады 1б 3.Сұраққа жауап береді 1б Жалпы: 3 б Өзін- өзі бағалау (манометр бағалауы) Дескриптор 1.Есептің берілгенін жазады 1б 2.Формуланы түрлендіреді.-1б 3.Есептеу жүргізеді-1б Жалпы балл: 3 б |
«Манометр», корточкалар
Гугл көрнекілігі
QR код
Видео Голосағат Карточка
|
|
Сабақтың соңы: 7 минут |
Әр тапсырманың бағалау критерийлері бойынша 10 баллдық шкаламен бағалау Кері байланыс «Атамнан бата, әжемнен құрт» әдісі Егер барлығы түсінікті болса «Лайк», немесе досымен бөліседі егер сұрақтары болса «Комментарий» қалдырады. Үй тапсырмасы 103 бет 4.1 жаттығу. |
Кері байланыс жасайды Күнделікке үй тапсырмасын жазып алады. |
Мұғалімнің кері байланысы. 10 баллдық шкаламен бағалау |
Тик ток карточкалары |
шағым қалдыра аласыз



















