Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|
|||||
|
Бөлім: |
8-бөлім.Дұрыс тамақтану. Гендік өзгеріске ұшыраған тағамдар |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: 19 |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сүт өнімдерінің пайдасы |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.1.6.1 коммуникативтік жағдаятқа сай көркем бейнелеуіш, эмоционалдыэкспрессивті сөздерді және мақалмәтелдер мен тұрақты тіркестерді еркін қолданып, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай білу 7.2.5.1 Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру; 7.4.4.4 Одағай түрлерін ажырата білу, қолдану; |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырып бойынша деректер қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге өз ойын дәлелдеп жеткізе алады. Жазба жұмыстарында одағайларды қатыстырып, сөйлем құрастыра алады.Одағай түрлерін ажырата алады |
|
|||||
|
«Адал азамат» біртұтас бағдарламасы бойынша құндылықтарға баулу: |
Тәуелсіздік және отаншылдық айы |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10мин)
Сабақтың ортасы (30 мин) Сабақтың соңы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал «Өзіңе керегін ал!»
Бүгінгі сабағымызды біз «Телеграм»әдісімен алдыңғы оқуды еске түсіреміз Жаңа сабақтың тақырыбын анықтау мақсатында суреттерге назар аударамыз. (Сүт өнімдері бейнеленген суреттері) Қызығушылықты ояту 1-тапсырма. Оқылым. Бейнебаян 2-тапсырма. Жазылым «Білім шамы» әдісі Әдеби тіл нормалары Одағай Бейнебаян «Бір кесе шай»әдісі Тақтамен жұмыс Сергіту сәті. «Ноутбук»әдісі 4-тапсырма. Жазылым. Айтылым Қорытындылау «ЖИ көмекші» әдісі арқылы сабақты қорытындылаймын. Рефлексия «Апамның құрт» Мұғалім оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. «Құрттар» арқылыбағалау
Үй тапсырмасы 5-тапсырма 127-бет |
Оқушылар амандасады. Психологиялық ахуал қалыптастырады.
Телеграмнан келген хаттағы сұрақтарға жауап береді. Сүт өнімдерінің түрлерін атайды Мәтінді оқып, мазмұны бойынша бірнеше сұрақ дайындайды Видеоны тамашалайды Мәтінді өз көзқарастары бойынша жалғастырады Видеоны тамашалайды Одағайды қатыстырып сөйлем құрап, жазады Қағаз оркестрі ЖИ көмегімен құралған сұрақтарға жауап береді Кері байланыс Оқушылар сабақтан алған әсерлері туралы өте жақсы, жақсы, түсінбедім деп жазып, тақтадағы портфельге апарып жапсырады |
Мадақтау ҚБ «Құрт» арқылы бағалаймыз Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді: 1 балл Дескриптор: - Мәтінді оқиды; - мәтін бойынша бірнеше сұрақ дайындайды: 2 балл Дескриптор: -Мәтінді жалғастырады; - қатесіз жазады 2 балл Дескриптор: - Одағайды қатыстырып сөйлем құрайды; - қатесіз жазады: 2 балл Дескриптор: - Сұхбат құрайды; - Одағайды қатыстырады: 2 балл Бағалау
Дескриптор: - Сұрақтарға жауап береді. 1 балл Мадақтау |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны Интербелсенді тақта Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны Видео Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сүт өнімдерінің пайдасы 7-сынып
Сүт өнімдерінің пайдасы 7-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|
|||||
|
Бөлім: |
8-бөлім.Дұрыс тамақтану. Гендік өзгеріске ұшыраған тағамдар |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: 19 |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сүт өнімдерінің пайдасы |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.1.6.1 коммуникативтік жағдаятқа сай көркем бейнелеуіш, эмоционалдыэкспрессивті сөздерді және мақалмәтелдер мен тұрақты тіркестерді еркін қолданып, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай білу 7.2.5.1 Мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру; 7.4.4.4 Одағай түрлерін ажырата білу, қолдану; |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырып бойынша деректер қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге өз ойын дәлелдеп жеткізе алады. Жазба жұмыстарында одағайларды қатыстырып, сөйлем құрастыра алады.Одағай түрлерін ажырата алады |
|
|||||
|
«Адал азамат» біртұтас бағдарламасы бойынша құндылықтарға баулу: |
Тәуелсіздік және отаншылдық айы |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10мин)
Сабақтың ортасы (30 мин) Сабақтың соңы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал «Өзіңе керегін ал!»
Бүгінгі сабағымызды біз «Телеграм»әдісімен алдыңғы оқуды еске түсіреміз Жаңа сабақтың тақырыбын анықтау мақсатында суреттерге назар аударамыз. (Сүт өнімдері бейнеленген суреттері) Қызығушылықты ояту 1-тапсырма. Оқылым. Бейнебаян 2-тапсырма. Жазылым «Білім шамы» әдісі Әдеби тіл нормалары Одағай Бейнебаян «Бір кесе шай»әдісі Тақтамен жұмыс Сергіту сәті. «Ноутбук»әдісі 4-тапсырма. Жазылым. Айтылым Қорытындылау «ЖИ көмекші» әдісі арқылы сабақты қорытындылаймын. Рефлексия «Апамның құрт» Мұғалім оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. «Құрттар» арқылыбағалау
Үй тапсырмасы 5-тапсырма 127-бет |
Оқушылар амандасады. Психологиялық ахуал қалыптастырады.
Телеграмнан келген хаттағы сұрақтарға жауап береді. Сүт өнімдерінің түрлерін атайды Мәтінді оқып, мазмұны бойынша бірнеше сұрақ дайындайды Видеоны тамашалайды Мәтінді өз көзқарастары бойынша жалғастырады Видеоны тамашалайды Одағайды қатыстырып сөйлем құрап, жазады Қағаз оркестрі ЖИ көмегімен құралған сұрақтарға жауап береді Кері байланыс Оқушылар сабақтан алған әсерлері туралы өте жақсы, жақсы, түсінбедім деп жазып, тақтадағы портфельге апарып жапсырады |
Мадақтау ҚБ «Құрт» арқылы бағалаймыз Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді: 1 балл Дескриптор: - Мәтінді оқиды; - мәтін бойынша бірнеше сұрақ дайындайды: 2 балл Дескриптор: -Мәтінді жалғастырады; - қатесіз жазады 2 балл Дескриптор: - Одағайды қатыстырып сөйлем құрайды; - қатесіз жазады: 2 балл Дескриптор: - Сұхбат құрайды; - Одағайды қатыстырады: 2 балл Бағалау
Дескриптор: - Сұрақтарға жауап береді. 1 балл Мадақтау |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны Интербелсенді тақта Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны Видео Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
|||
шағым қалдыра аласыз













