|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 Су – тіршілік көзі.«Ақбас торғай»(ертегі) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* – шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндайды |
||||||
|
Ойлау деңгейі |
Білу,түсіну |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ұлттық мұраға ұқыпты қарау |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 3мин
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырманы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Су – тіршілік көзі» дегенді қалай түсінесіңдер? Неліктен? 1. Бөлімнің қалай аталатынына мән беріңдер.Пікірдің дұрыстығына дәлел келтіріңдер. Үлгі: Су – тіршілік көзі. Өйткені ол тіршіліктің қайнар көзі 1. Сусыз өмір сүру мүмкін емес 2. су бар жерде ырыс бар 3.Судың да сұрауы бар
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа тақырып.ҰЖ.«Еркін әңгіме» әдісі 2.Мәтінді тыңда. «Ақбас торғай» атты мәтінді іштей саналы түрде түсініп оқыңдар. Сұрақ-жауап: 3.Мәтін неліктен ертегіге жатады? 4. Ертегіні басқаша тағы қалай атауға болатынына мән беріңдер. Осының ішінде ең басты тақырып қайсы деп ойлайсыңдар? Су – тіршілік көзі
ЕБҚ мәтінді ұнаған бөлігін оқиды
Сергіту сәті
5.Мәтіндегі суреттерді пайдаланып, ертегіні әңгімеле. 6.Ертегі бойынша берілген суреттерге тақырып қойып, әңгімелеңдер. 7.Ертегіні бөліктерге бөліп, ат қой. Әңгімелеңдер. 8.«Су – тіршілік көзі» деген пікірдің дұрыстығын дәлелдейтін мәліметтер санын 5-ке жеткізіңдер. Үлгі: Су – тіршілік көзі. Өйткені ... 1. ... 2. ... 3. ... 4. ... 5. ...
ЕБҚ өз пікірін айтады
Үйге тапсырма Мәтінді түсініп оқу
|
Тілектер айтады
Үйтапсырмасын айтады
Жаңа тақырыпты ашады
Оқиды
Тапсырманы орындайды
Бірге қимыл жасаймыз
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ
Дескриптор: Пікірдің дұрыстығына дәлел келтіреді-1б Мәтіннің ертегіге жататынын дәлелдейді -1б Ертегіге басқаша ат береді-1б
Дескриптор: Мәтіндегі суреттерді пайдаланып, ертегіні әңгімелейді -2б Ертегі бойынша берілген суреттерге тақырып қойып, әңгімелейді-2б Ертегіні бөліктерге бөліп, ат қояды-1б «Су – тіршілік көзі» деген пікірдің дұрыстығын дәлелдейтін мәліметтер санын 5-ке жеткізеді-2б
ҚБ
Кері байланыс |
смайликтер
Суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Оқулық
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Дәптерлер
суреттер
оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Су – тіршілік көзі.«Ақбас торғай»(ертегі)
Су – тіршілік көзі.«Ақбас торғай»(ертегі)
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 Су – тіршілік көзі.«Ақбас торғай»(ертегі) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1* – шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын бірлесе құрастырған жоспар бойынша немесе өз сөзімен толық, таңдауына қарай мазмұндайды |
||||||
|
Ойлау деңгейі |
Білу,түсіну |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ұлттық мұраға ұқыпты қарау |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 3мин
Қосымша тапсырма 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырманы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Су – тіршілік көзі» дегенді қалай түсінесіңдер? Неліктен? 1. Бөлімнің қалай аталатынына мән беріңдер.Пікірдің дұрыстығына дәлел келтіріңдер. Үлгі: Су – тіршілік көзі. Өйткені ол тіршіліктің қайнар көзі 1. Сусыз өмір сүру мүмкін емес 2. су бар жерде ырыс бар 3.Судың да сұрауы бар
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа тақырып.ҰЖ.«Еркін әңгіме» әдісі 2.Мәтінді тыңда. «Ақбас торғай» атты мәтінді іштей саналы түрде түсініп оқыңдар. Сұрақ-жауап: 3.Мәтін неліктен ертегіге жатады? 4. Ертегіні басқаша тағы қалай атауға болатынына мән беріңдер. Осының ішінде ең басты тақырып қайсы деп ойлайсыңдар? Су – тіршілік көзі
ЕБҚ мәтінді ұнаған бөлігін оқиды
Сергіту сәті
5.Мәтіндегі суреттерді пайдаланып, ертегіні әңгімеле. 6.Ертегі бойынша берілген суреттерге тақырып қойып, әңгімелеңдер. 7.Ертегіні бөліктерге бөліп, ат қой. Әңгімелеңдер. 8.«Су – тіршілік көзі» деген пікірдің дұрыстығын дәлелдейтін мәліметтер санын 5-ке жеткізіңдер. Үлгі: Су – тіршілік көзі. Өйткені ... 1. ... 2. ... 3. ... 4. ... 5. ...
ЕБҚ өз пікірін айтады
Үйге тапсырма Мәтінді түсініп оқу
|
Тілектер айтады
Үйтапсырмасын айтады
Жаңа тақырыпты ашады
Оқиды
Тапсырманы орындайды
Бірге қимыл жасаймыз
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ
Дескриптор: Пікірдің дұрыстығына дәлел келтіреді-1б Мәтіннің ертегіге жататынын дәлелдейді -1б Ертегіге басқаша ат береді-1б
Дескриптор: Мәтіндегі суреттерді пайдаланып, ертегіні әңгімелейді -2б Ертегі бойынша берілген суреттерге тақырып қойып, әңгімелейді-2б Ертегіні бөліктерге бөліп, ат қояды-1б «Су – тіршілік көзі» деген пікірдің дұрыстығын дәлелдейтін мәліметтер санын 5-ке жеткізеді-2б
ҚБ
Кері байланыс |
смайликтер
Суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Оқулық
суреттер
Дәптерлер
Суреттер
Дәптерлер
суреттер
оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
|||
шағым қалдыра аласыз
















