|
Пәні:музыка |
Бөлім:Су-тіршілік көзі. |
||||||
|
Мектептің атауы |
№ 201 мектеп-гимназия |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Ермаханов Бахтияр |
||||||
|
Сынып: |
3Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су әуені |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.3.3-музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау және ажырату |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар:музыкалық шығармаларды талдайды. Кейбір оқушылар: негізгі музыкалық ұғымдарды анықтайды және ажыратады Көптеген оқушылар: бір бірін бағалайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі. 1-тапсырма. «Миға шабуыл» Әңгімелеу талдау, тыңдау. «Дүниетану» пәнінен суға байланысты мәліметтерді есіңе түсір.
Бағалау.Дескриптор Оқушылар су туралы суреттерге қарап өз ойларын айтады 2-тапсырма. Талдау. Видеоматериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтар:
3-тапсырма. Ән тыңдау және талдау.Г.Абдрешованың «Көңілді бұлақтың әні» музыкасын мұқият тыңда. Мына сұрақтарға жауап бер.
«Ақбұлақ» әнін орындау Әні мен өлеңін жазған:Б. Тәжібаев. Күндіз-түні бір тынбай, Дала кезген шапқылап. Құмар едім өзіңе Бала кезден Ақбұлақ. Әнге бөлеп маңайды, Асып-тасып жатасың, Ақ моншақтан аспанға Шашу шашып жатасың.
4-тапсырма.Өз жүмысын таныстыру және бағалау. Музыка шығару. Ұрмалы, музыкалық шулы аспаптар мен дауысты қолдана отырып, судың түрлі күйін бейнелейтін әуен құрастыр Үйге тапсырма: «Ақбұлақ»әнін әуенімен жаттау. Рефлексия: Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді
Оқулықта көрсетілген «Ақбұлақ» әнін біргелікте орындайды.
Музыка шығару. Ұрмалы музыкалық шулы дауыстарды қолдана отырып өз ойларын ортаға салып, сабақты қортындылайды |
Оқушылар бір бірін «Шапалақ» ұру әдісімен бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Бас бармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com
Бейнежазба сілтемесі
Смайлик
Бейнежазба,оқулық
Сұрақтарға жауап береді
Ән орындау, аудиожазбалар,бейнежазбалар Кері байланыс ағашы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Су әуені, 3- сынып
Су әуені, 3- сынып
|
Пәні:музыка |
Бөлім:Су-тіршілік көзі. |
||||||
|
Мектептің атауы |
№ 201 мектеп-гимназия |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Ермаханов Бахтияр |
||||||
|
Сынып: |
3Ә |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су әуені |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.3.3-музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау және ажырату |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар:музыкалық шығармаларды талдайды. Кейбір оқушылар: негізгі музыкалық ұғымдарды анықтайды және ажыратады Көптеген оқушылар: бір бірін бағалайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі. 1-тапсырма. «Миға шабуыл» Әңгімелеу талдау, тыңдау. «Дүниетану» пәнінен суға байланысты мәліметтерді есіңе түсір.
Бағалау.Дескриптор Оқушылар су туралы суреттерге қарап өз ойларын айтады 2-тапсырма. Талдау. Видеоматериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтар:
3-тапсырма. Ән тыңдау және талдау.Г.Абдрешованың «Көңілді бұлақтың әні» музыкасын мұқият тыңда. Мына сұрақтарға жауап бер.
«Ақбұлақ» әнін орындау Әні мен өлеңін жазған:Б. Тәжібаев. Күндіз-түні бір тынбай, Дала кезген шапқылап. Құмар едім өзіңе Бала кезден Ақбұлақ. Әнге бөлеп маңайды, Асып-тасып жатасың, Ақ моншақтан аспанға Шашу шашып жатасың.
4-тапсырма.Өз жүмысын таныстыру және бағалау. Музыка шығару. Ұрмалы, музыкалық шулы аспаптар мен дауысты қолдана отырып, судың түрлі күйін бейнелейтін әуен құрастыр Үйге тапсырма: «Ақбұлақ»әнін әуенімен жаттау. Рефлексия: Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді
Оқулықта көрсетілген «Ақбұлақ» әнін біргелікте орындайды.
Музыка шығару. Ұрмалы музыкалық шулы дауыстарды қолдана отырып өз ойларын ортаға салып, сабақты қортындылайды |
Оқушылар бір бірін «Шапалақ» ұру әдісімен бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Бас бармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com
Бейнежазба сілтемесі
Смайлик
Бейнежазба,оқулық
Сұрақтарға жауап береді
Ән орындау, аудиожазбалар,бейнежазбалар Кері байланыс ағашы |
|||
шағым қалдыра аласыз
















