Музыка пәнінің қысқа мерзімді жоспары
|
Мектеп: Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Бөлім |
Су - тіршілік көзі |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Дуйсенгалиева С.З. |
||||
|
Күні |
06.04.23ж |
||||
|
Сынып |
3"в" |
||||
|
|
Қатысушылар саны Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Су әуені |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.1.1тыңдалған әуеннің мазмұнын, жанрын көркемдеуіш құралдарын анықтау,салыстыру. 3.1.3.3музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау,ажырату. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Музыка және музыка арқылы су көріністерін бейнелеу туралы жалпы түсінік алады -Б.Тәжібаевтың "Ақбұлақ"әнін орындайды. -Судың түрлі күйін бейнелейтін әуенді мүмкіндігінше құрастырады. |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Халықтың және классикалық әуендерді тыңдауға дағдылау,мәдени тұлғаларды тәрбиелеу.Табиғатты қорғауға,суды қадірлеуге тәрбиелеу. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу. Ұйымдастыру кезеңі. "Миға шабуыл" 1-тапсырма. Әңгімелеу. Тыңдау. Талдау. *Су деген не? *Судың адамға қандай пайдасы бар? *Судың әуені бола ма? Суреттерге қарап,бейнетаспаны көр,тыңда, талда, пікіріңді айт. -Бейнетаспадан "Бұлақ әуені"шығарма сын тыңдату. |
Оқушылар су туралы өз ойларын айтып берді |
Формативті бағалау |
Музыка оқулығы Фоно хрестоматия Бейнетаспа |
|
|
Сабақтың ортасы |
2-тапсырма. Талдау. *Судың қандай табиғи күйлерін білесің? Оларды ата. *Судың бір күйден басқа күйге өзгеруі үшін қандай жағдай болу керек? Неліктен? Бағалау. Дескриптор. Оқушылар су туралы суреттерге қарап өз ойларын айтады 3-тапсырма. Зерттеу. *Судың түрлі күйлерін қандай музыкалық аспаптармен бейнелеуге болады? /Үшбұрыш,Асатаяқ,Қоңырау/ *Тыңдау және талдау. Г.Абдрашева "Көңілді бұлақтың әні *Музыка қандай көңіл күйде орындалды? *Музыкада әуеннің екпіні қалай өзгереді? 4-тапсырма. Орындау. Б.Тәжібаев "Ақбұлақ" Күндіз түні бір тынбай, Дала кезген шапқылап. Құмар едім өзіңе Бала кезден Ақбұлақ. Әнге бөлеп маңайды, Асып-тасып жатасың. Ақ моншақтан аспанға Шашу шашып жатасың. *Автор өз әнінде не туралы әңгімелейді? -Әнді талап бойынша мәнерлеп, әдемі орында. |
Сұрақтарға жауап береді Аспаптарды соғу арқылы ажыратады Шығарманы тыңдайды "Ақбұлақ" әнін біргелікте орындайды Қойылған сұрақтарға жауап береді |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Мұғалім бағалауы |
Оқулық Аспаптар Г.Абдрашева "Көңілді бұлақ- тың әні" Б.Тәжібаев "Ақбұлақ" |
|
|
Сабақтың соңы |
Үйге тапсырма. "Ақбұлақ"әнін әуенімен жаттау. Бағалау. *Сабақта не сәтті шықты? *Қай тапсырма қиын болды? *Сабақта нені әлі де жақсарту керек? |
Бір-бірін бағалайды |
|
Көңіл күйім Баспалдағы Кері байланыс |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Су әуені" 3 сынып
"Су әуені" 3 сынып
Музыка пәнінің қысқа мерзімді жоспары
|
Мектеп: Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Бөлім |
Су - тіршілік көзі |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Дуйсенгалиева С.З. |
||||
|
Күні |
06.04.23ж |
||||
|
Сынып |
3"в" |
||||
|
|
Қатысушылар саны Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Су әуені |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.1.1тыңдалған әуеннің мазмұнын, жанрын көркемдеуіш құралдарын анықтау,салыстыру. 3.1.3.3музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау,ажырату. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Музыка және музыка арқылы су көріністерін бейнелеу туралы жалпы түсінік алады -Б.Тәжібаевтың "Ақбұлақ"әнін орындайды. -Судың түрлі күйін бейнелейтін әуенді мүмкіндігінше құрастырады. |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Халықтың және классикалық әуендерді тыңдауға дағдылау,мәдени тұлғаларды тәрбиелеу.Табиғатты қорғауға,суды қадірлеуге тәрбиелеу. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтіңәрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу. Ұйымдастыру кезеңі. "Миға шабуыл" 1-тапсырма. Әңгімелеу. Тыңдау. Талдау. *Су деген не? *Судың адамға қандай пайдасы бар? *Судың әуені бола ма? Суреттерге қарап,бейнетаспаны көр,тыңда, талда, пікіріңді айт. -Бейнетаспадан "Бұлақ әуені"шығарма сын тыңдату. |
Оқушылар су туралы өз ойларын айтып берді |
Формативті бағалау |
Музыка оқулығы Фоно хрестоматия Бейнетаспа |
|
|
Сабақтың ортасы |
2-тапсырма. Талдау. *Судың қандай табиғи күйлерін білесің? Оларды ата. *Судың бір күйден басқа күйге өзгеруі үшін қандай жағдай болу керек? Неліктен? Бағалау. Дескриптор. Оқушылар су туралы суреттерге қарап өз ойларын айтады 3-тапсырма. Зерттеу. *Судың түрлі күйлерін қандай музыкалық аспаптармен бейнелеуге болады? /Үшбұрыш,Асатаяқ,Қоңырау/ *Тыңдау және талдау. Г.Абдрашева "Көңілді бұлақтың әні *Музыка қандай көңіл күйде орындалды? *Музыкада әуеннің екпіні қалай өзгереді? 4-тапсырма. Орындау. Б.Тәжібаев "Ақбұлақ" Күндіз түні бір тынбай, Дала кезген шапқылап. Құмар едім өзіңе Бала кезден Ақбұлақ. Әнге бөлеп маңайды, Асып-тасып жатасың. Ақ моншақтан аспанға Шашу шашып жатасың. *Автор өз әнінде не туралы әңгімелейді? -Әнді талап бойынша мәнерлеп, әдемі орында. |
Сұрақтарға жауап береді Аспаптарды соғу арқылы ажыратады Шығарманы тыңдайды "Ақбұлақ" әнін біргелікте орындайды Қойылған сұрақтарға жауап береді |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Мұғалім бағалауы |
Оқулық Аспаптар Г.Абдрашева "Көңілді бұлақ- тың әні" Б.Тәжібаев "Ақбұлақ" |
|
|
Сабақтың соңы |
Үйге тапсырма. "Ақбұлақ"әнін әуенімен жаттау. Бағалау. *Сабақта не сәтті шықты? *Қай тапсырма қиын болды? *Сабақта нені әлі де жақсарту керек? |
Бір-бірін бағалайды |
|
Көңіл күйім Баспалдағы Кері байланыс |
|
шағым қалдыра аласыз













