Талғар ауданы Ақдала ауылы №44 жалпы білім беретін орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспар
|
Педагогтің аты-жөні |
Раис Гульнур Бауржановна |
||||
|
Күні: |
15.01.2025 |
||||
|
Сыныбы: 6 «А» 6 «В» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Бөлім: |
6. Су – тіршілік көзі. Қазақстандағы
өзен-көлдер. |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су – қасиетті ұғым |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6.1.5.1 - тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақ- тарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру. 6.4.4.1 - сөйлемдегі есімдіктің қызметін түсіну, есімдікті зат есім, сын есімнің орнына қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады. Сөйлемдегі есімдіктің қызметін түсінеді, есімдікті зат есім, сын есімнің орнына қолданады. |
||||
|
Сабақ ке-зеңі /Уақыт |
Педагогтің іс әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру 7 мин Сабақтың ортасы 25 мин Сабақтың соңы 10 мин Рефлексия 3 мин Бағалау. Үйге тапсырма: |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. 8-тапсырма 108-бет. Жіктеу есімдігінің емлесін жаттау. Күн реті мен сабақ тақырыбын, мақсатын таныстыру. 1-тапсырма. Топтық тапсырма. Суреттерге назар аудар. Сенде қандай ой туындады? Жұпта, топта талқылап, ойларыңды ортаға салыңдар. Жеке тапсырма. Суреттердегі әрекеттерді сипаттау арқылы сілтеу есімдігі мен сұрау есімдігінің ережесін түсіндіру. Шыққан ереже бойынша сөйлем құра.
Жеке тапсырма: 5-тапсырма. Жіктеу есімдігінің септелу үлгісін есіңе түсір, сөйлемдерді көшіріп жаз. Мәтін ішінен сілтеу, сұрау есімдіктерін табады. 1 сөйлемді сөйлем мүшесіне талдайды. Сілтеу есімдігін 3 жақта жікте. Берілген нақыл сөзден жіктеу есімдігін тап. Қай сөз табының орнына қолданылып тұрғанын айт. Синтаксистік талдау жаса. Біз бір болсақ, күшіміз мол. «Алақан» әдісі арқылы кері байланыс жүргізу. 10 баллдық жүйе бойынша бағалау жүргізу. 1-10 балдық жүйе бойынша бағалау
Сілтеу, сұрау есімдігінің емлесін жаттау. |
Дескриптор: -графиктік мәтін құрайды -жіктеу есімдігінің емлесін жаттайды. 2 балл Күн реті мен сабақ-тың тақырыбын жазады. Дескриптор: -сурет бойынша әңгіме құрайды. Дескриптор: -сурет бойынша ереже шығарады -сөйлем құрайды 2 балл Дескриптор: -Сөйлемдерді көшіріп жазады -есімдіктерді табады -сөйлем мүшесіне талдайды -Есімдікті жіктейді. 4 балл Дескриптор: -синтаксистік талдау жасайды. 1 балл Дескриптор: -тілдік бағдар жаттау. |
«Киіз үй» әдісі арқылы 1-10 балл аралығын-да бағалай-мын «Керемет», «Тамаша», «Жарайсың» «Өте жақсы» сөздерімен ынталанды-рып отыру. |
Оқу-лық №1 №2 №3 |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Су-қасиетті ұғым
Су-қасиетті ұғым
Талғар ауданы Ақдала ауылы №44 жалпы білім беретін орта мектеп КММ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспар
|
Педагогтің аты-жөні |
Раис Гульнур Бауржановна |
||||
|
Күні: |
15.01.2025 |
||||
|
Сыныбы: 6 «А» 6 «В» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Бөлім: |
6. Су – тіршілік көзі. Қазақстандағы
өзен-көлдер. |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су – қасиетті ұғым |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6.1.5.1 - тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақ- тарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру. 6.4.4.1 - сөйлемдегі есімдіктің қызметін түсіну, есімдікті зат есім, сын есімнің орнына қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады. Сөйлемдегі есімдіктің қызметін түсінеді, есімдікті зат есім, сын есімнің орнына қолданады. |
||||
|
Сабақ ке-зеңі /Уақыт |
Педагогтің іс әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру 7 мин Сабақтың ортасы 25 мин Сабақтың соңы 10 мин Рефлексия 3 мин Бағалау. Үйге тапсырма: |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. 8-тапсырма 108-бет. Жіктеу есімдігінің емлесін жаттау. Күн реті мен сабақ тақырыбын, мақсатын таныстыру. 1-тапсырма. Топтық тапсырма. Суреттерге назар аудар. Сенде қандай ой туындады? Жұпта, топта талқылап, ойларыңды ортаға салыңдар. Жеке тапсырма. Суреттердегі әрекеттерді сипаттау арқылы сілтеу есімдігі мен сұрау есімдігінің ережесін түсіндіру. Шыққан ереже бойынша сөйлем құра.
Жеке тапсырма: 5-тапсырма. Жіктеу есімдігінің септелу үлгісін есіңе түсір, сөйлемдерді көшіріп жаз. Мәтін ішінен сілтеу, сұрау есімдіктерін табады. 1 сөйлемді сөйлем мүшесіне талдайды. Сілтеу есімдігін 3 жақта жікте. Берілген нақыл сөзден жіктеу есімдігін тап. Қай сөз табының орнына қолданылып тұрғанын айт. Синтаксистік талдау жаса. Біз бір болсақ, күшіміз мол. «Алақан» әдісі арқылы кері байланыс жүргізу. 10 баллдық жүйе бойынша бағалау жүргізу. 1-10 балдық жүйе бойынша бағалау
Сілтеу, сұрау есімдігінің емлесін жаттау. |
Дескриптор: -графиктік мәтін құрайды -жіктеу есімдігінің емлесін жаттайды. 2 балл Күн реті мен сабақ-тың тақырыбын жазады. Дескриптор: -сурет бойынша әңгіме құрайды. Дескриптор: -сурет бойынша ереже шығарады -сөйлем құрайды 2 балл Дескриптор: -Сөйлемдерді көшіріп жазады -есімдіктерді табады -сөйлем мүшесіне талдайды -Есімдікті жіктейді. 4 балл Дескриптор: -синтаксистік талдау жасайды. 1 балл Дескриптор: -тілдік бағдар жаттау. |
«Киіз үй» әдісі арқылы 1-10 балл аралығын-да бағалай-мын «Керемет», «Тамаша», «Жарайсың» «Өте жақсы» сөздерімен ынталанды-рып отыру. |
Оқу-лық №1 №2 №3 |
|
шағым қалдыра аласыз














