|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су-ырыс көзі. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; 3.1.1.2 музыкалық шығарманы негізгі интонациясы, әуені арқылы танып ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сәлемдесу, оқушыларды сабаққа шақыру. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіру. |
Сабаққа назар аудару, мұғалімді тыңдау.
Сабақтың мақсатын анықтау. |
Оқушылардың сабақ тақырыбы мен мақсатын түсінуін қадағалау. |
Презентация, интерактивті тақта. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыка
тыңдау және шығарманың мазмұнын талқылау. Оқушыларды топтарға
бөліп, шығарманың жанрын, көніл-күйін және көркем бейнесін талдау
тапсырмаларын беру. |
Музыканы тыңдау, топпен жұмыс жасау,
шығарманың элементтерін талдау және сұрақтар қою. |
Топтық
жұмыстарды бақылау, оқушылардың шығармалардың элементтерін дұрыс
ажырата білуін бағалау. |
Музыка
тыңдау құрылғысы, дәптер мен қалам. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қорытындылау, оқушылардан рефлексия жасауын сұрау. Сабаққа белсенді қатысқаны үшін мадақтау. |
Сабақ бойынша рефлексия жасау,
ұсыныстар айту. |
Оқушылардың рефлексиясы арқылы сабақты түсінгенін және алған әсерлерін бағалау. |
Рефлексия парақтары, қаламдар. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Су-ырыс көзі.
Су-ырыс көзі.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Су-ырыс көзі. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; 3.1.1.2 музыкалық шығарманы негізгі интонациясы, әуені арқылы танып ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Сәлемдесу, оқушыларды сабаққа шақыру. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіру. |
Сабаққа назар аудару, мұғалімді тыңдау.
Сабақтың мақсатын анықтау. |
Оқушылардың сабақ тақырыбы мен мақсатын түсінуін қадағалау. |
Презентация, интерактивті тақта. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыка
тыңдау және шығарманың мазмұнын талқылау. Оқушыларды топтарға
бөліп, шығарманың жанрын, көніл-күйін және көркем бейнесін талдау
тапсырмаларын беру. |
Музыканы тыңдау, топпен жұмыс жасау,
шығарманың элементтерін талдау және сұрақтар қою. |
Топтық
жұмыстарды бақылау, оқушылардың шығармалардың элементтерін дұрыс
ажырата білуін бағалау. |
Музыка
тыңдау құрылғысы, дәптер мен қалам. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қорытындылау, оқушылардан рефлексия жасауын сұрау. Сабаққа белсенді қатысқаны үшін мадақтау. |
Сабақ бойынша рефлексия жасау,
ұсыныстар айту. |
Оқушылардың рефлексиясы арқылы сабақты түсінгенін және алған әсерлерін бағалау. |
Рефлексия парақтары, қаламдар. |
шағым қалдыра аласыз


















