|
Бөлім |
Су-тіршілік көзі |
|||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||||||
|
Күні |
|
|||||||||||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
2-сабақ. Судың пайдасы |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.1 - баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерінен құралған шағын мәтіндердегі сөйлемдердің мазмұнын түсіну |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерінен құралған шағын мәтіндердегі сөйлемдердің мазмұнын түсінеді |
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Топқа бөлу «Сұйық.Қатты» . Мұғалім жұмбақ жасырады Аяғы жоқ жүреді, Сылқ-сылқ
күледі. -Балалар, бүгінгі жаңа сабақтың тақырыбы «Судың пайдасы» Бүгінгі сабақта: баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерінен құралған шағын мәтіндердегі сөйлемдердің мазмұнын түсінеміз Тақтада атақты тұлғалар суретін көрсетіп, сұрақтар қою арқылы өткен бөлімді қайталайды. |
Мұғаліммен амандасады. Тақтада ілініп тұрған суреттерді алып топқа бөлінеді. Топ аттары: Сұйық Қатты Жұмбақты шешеді. Жаңа сабақ тақырыбын болжайды. Дескриптор
|
Өзін-өзі бағалау |
|
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (30 мин) |
Жаңа сөздер: Көмектесу Шөлдеу Суару |
Жаңа сөздерді қайталайды.Сөздік дәптерлеріне жазады. |
|
|
||||||||||||
|
|
Топтастыру. Оқушылар «Су» дегенде қандай сөздер есімізге түседі, ойланайықшы. 1-тапсырма. Оқылым. Мәтінді рөлге бөліп оқу.
2-тапсырма. Сұраққа суретке қарап жауап бер. Адам бақшасында не өсірді?
3- тапсырма.
4- тапсырма. Сөйлемдерді ретімен орналастырып, мәтінді мазмұнда
Сабақты қорыту. Бейнематериал көрсетіледі. -Оқушылар, сабағымызды қорытындылау үшін мына танымдық бейнематериалға назар аударығыздар. Бейнематериал бойынша сұрақтар қойылады. |
Тақтаға шығып жазады. Жұптық жұмыс. Мәтінді рөлге бөліп оқиды. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор
Дескриптор
Сөйлемдерді аяқтап жазады. Дескриптор
Топтық жұмыс. Оқушылар сөйлемдерді ретімен орналастырады, мәтінді мазмұндайды. Дескриптор
Дескриптор
|
Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау |
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы ( 5 мин) |
Кері байланыс.
|
Бүгінгі тақырыпты қорытындылайды. Түйгенін айтады |
|
|
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Судың пайдасы
Судың пайдасы
|
Бөлім |
Су-тіршілік көзі |
|||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||||||
|
Күні |
|
|||||||||||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
2-сабақ. Судың пайдасы |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.1 - баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерінен құралған шағын мәтіндердегі сөйлемдердің мазмұнын түсіну |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерінен құралған шағын мәтіндердегі сөйлемдердің мазмұнын түсінеді |
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Топқа бөлу «Сұйық.Қатты» . Мұғалім жұмбақ жасырады Аяғы жоқ жүреді, Сылқ-сылқ
күледі. -Балалар, бүгінгі жаңа сабақтың тақырыбы «Судың пайдасы» Бүгінгі сабақта: баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздер мен сөз тіркестерінен құралған шағын мәтіндердегі сөйлемдердің мазмұнын түсінеміз Тақтада атақты тұлғалар суретін көрсетіп, сұрақтар қою арқылы өткен бөлімді қайталайды. |
Мұғаліммен амандасады. Тақтада ілініп тұрған суреттерді алып топқа бөлінеді. Топ аттары: Сұйық Қатты Жұмбақты шешеді. Жаңа сабақ тақырыбын болжайды. Дескриптор
|
Өзін-өзі бағалау |
|
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы (30 мин) |
Жаңа сөздер: Көмектесу Шөлдеу Суару |
Жаңа сөздерді қайталайды.Сөздік дәптерлеріне жазады. |
|
|
||||||||||||
|
|
Топтастыру. Оқушылар «Су» дегенде қандай сөздер есімізге түседі, ойланайықшы. 1-тапсырма. Оқылым. Мәтінді рөлге бөліп оқу.
2-тапсырма. Сұраққа суретке қарап жауап бер. Адам бақшасында не өсірді?
3- тапсырма.
4- тапсырма. Сөйлемдерді ретімен орналастырып, мәтінді мазмұнда
Сабақты қорыту. Бейнематериал көрсетіледі. -Оқушылар, сабағымызды қорытындылау үшін мына танымдық бейнематериалға назар аударығыздар. Бейнематериал бойынша сұрақтар қойылады. |
Тақтаға шығып жазады. Жұптық жұмыс. Мәтінді рөлге бөліп оқиды. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Дескриптор
Дескриптор
Сөйлемдерді аяқтап жазады. Дескриптор
Топтық жұмыс. Оқушылар сөйлемдерді ретімен орналастырады, мәтінді мазмұндайды. Дескриптор
Дескриптор
|
Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау Өзін-өзі бағалау |
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы ( 5 мин) |
Кері байланыс.
|
Бүгінгі тақырыпты қорытындылайды. Түйгенін айтады |
|
|
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















