Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Ақпаратты ұсыну |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
24.10.2024 ж |
|||
|
Сынып: 5ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Шығармашылық-практикалық тапсырмалар. БЖБ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.4 компьютерге арналған барлық ақпарат екілік түрінде ұсынылғанын түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау.Топтық жұмыс. 1-тапсырма. «Стикер» әдісі -Ақпаратты әртүрлі нысандарда қалай ұсынады? -Ақпарат көздері мен қабылғыштарды қалай ажыратуға болады? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұрақтарды өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, стикерге ортақ ойларын жазады, пікірлерін қорғайды. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады 2 балл |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Адамның ақпаратты қабылдау түрлеріне қарай (көру, есту, дәм сезу, сипап сезу) күнделікті өмірден мысалдар келтіре отырып, кестені толтыр.
Жеке жұмыс. 2-тапсырма. Оқулық § 1.6-1.7, 28-бет. 3-тапсырма. Жеке жұмыс. 3-тапсырма Морзе кодын пайдаланып, сыныптағы досыңның есімі мен жасын латын әріптерімен, цифрлармен құпия түрде кодта. Жеке жұмыс.4-тапсырма. Берліген сөзді декодтап, ағылшын және орыс тіліндегі аудармасын тап. 01001101 01000101 01001011 01010100 01000101 010100 |
сұрақтарды өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, карточкаға ортақ ойларын жазады, пікірлерін қорғайды. Дескриптор: -ақпаратты қабылдау түрлеріне қарай күнделікті өмірден мысалдар келтіре алады 2-тапсырманы орындайды Дескриптор: -табиғи және жасанды ақпарат көздері болатын суреттерді жіктейді; -бір жақты және екі жақты ақпарат алмасу бойынша суреттерді жіктейді; 3-тапсырманы орындайды Дескриптор: Морзе кодын пайдаланып есімін латын әріптерімен кодтайды; -Морзе кодын пайдаланып жасын цифрлармен кодтайды. 4-тапсырманы орындайды Дескриптор: -берілген сөзді декодтайды; -ағылшын және орыс тіліндегі аудармасын табады. |
Стикер 2балл Стикер 3балл Стикер 1балл Стикер 2балл |
Карточка Оқулық Карточка Жұмыс дәптері |
||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
§ 1.6-1.7 /терминдерді қайталау/ |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шығармашылық-практикалық тапсырмалар. БЖБ
Тексерілді:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Ақпаратты ұсыну |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|||
|
Күні |
24.10.2024 ж |
|||
|
Сынып: 5ә,б |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Шығармашылық-практикалық тапсырмалар. БЖБ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.4 компьютерге арналған барлық ақпарат екілік түрінде ұсынылғанын түсіндіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
"Тәуелсіздік және Отаншылдық" ұлттық бірлікті, патриотизмді және азаматтық жауапкершілікті нығайту |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Өткен сабақты пысықтау.Топтық жұмыс. 1-тапсырма. «Стикер» әдісі -Ақпаратты әртүрлі нысандарда қалай ұсынады? -Ақпарат көздері мен қабылғыштарды қалай ажыратуға болады? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұрақтарды өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, стикерге ортақ ойларын жазады, пікірлерін қорғайды. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады 2 балл |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Топтық жұмыс. 1-тапсырма. Адамның ақпаратты қабылдау түрлеріне қарай (көру, есту, дәм сезу, сипап сезу) күнделікті өмірден мысалдар келтіре отырып, кестені толтыр.
Жеке жұмыс. 2-тапсырма. Оқулық § 1.6-1.7, 28-бет. 3-тапсырма. Жеке жұмыс. 3-тапсырма Морзе кодын пайдаланып, сыныптағы досыңның есімі мен жасын латын әріптерімен, цифрлармен құпия түрде кодта. Жеке жұмыс.4-тапсырма. Берліген сөзді декодтап, ағылшын және орыс тіліндегі аудармасын тап. 01001101 01000101 01001011 01010100 01000101 010100 |
сұрақтарды өзара талқылап, ойларымен бөлісіп, карточкаға ортақ ойларын жазады, пікірлерін қорғайды. Дескриптор: -ақпаратты қабылдау түрлеріне қарай күнделікті өмірден мысалдар келтіре алады 2-тапсырманы орындайды Дескриптор: -табиғи және жасанды ақпарат көздері болатын суреттерді жіктейді; -бір жақты және екі жақты ақпарат алмасу бойынша суреттерді жіктейді; 3-тапсырманы орындайды Дескриптор: Морзе кодын пайдаланып есімін латын әріптерімен кодтайды; -Морзе кодын пайдаланып жасын цифрлармен кодтайды. 4-тапсырманы орындайды Дескриптор: -берілген сөзді декодтайды; -ағылшын және орыс тіліндегі аудармасын табады. |
Стикер 2балл Стикер 3балл Стикер 1балл Стикер 2балл |
Карточка Оқулық Карточка Жұмыс дәптері |
||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
|
||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
§ 1.6-1.7 /терминдерді қайталау/ |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













