Бекітілді_________________________
Қазақ тілі
|
Бөлім: Болашаққа саяхат |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні: Азиева А.Т. |
||||||
|
Күні: 02.05.2024 |
||||||
|
Сынып: 4 «Ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шылау |
|||||
|
Оқыту мақсаттары |
4.2.4.1 – мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдау 4.4.2.7.-сөз бен сөзді сөйлем мен сөйлемді байланыстыратын шылауларды (және,себебі,мен,пен) қолдану |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдайды Сөз бен сөзді сөйлем мен сөйлемді байланыстыратын шылауларды (және,себебі,мен,пен) қолданады |
|||||
|
Құндылыққа баулу |
Ұлттық мүдде: Отаншыл, мемлекетшіл және намысшыл |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе: А)Үй тапсырмасын тексеру. Ә) Сұрақ-жауап: - Өткен сабақта қандай тақырып өттік? -Шылау деген не еді? -Олай болса, бүгінгі сабақта да шылау туралы еске түсіріп, тапсырмалар орындайтын боламыз. Сабақ мақсатын хабарлау. |
Жаттығу жасайды. Тапсырма тексертеді. Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды. |
«Ауызша мадақтау» әдісі Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру. |
|
||
|
Ортасы |
Жаңа сабақ (Т) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі. 26-жаттығу. Мәтінді оқыңдар. Балаларға көмекке келген бесеудің қайсысы бірінші болу керек? Мәтіндегі негізгі ойды тұжырымдаңдар. Спорт иен өнердің маңызын айтып беріңдер. Мәтіндегі шылауларды табыңдар. (екен, ақ, дейін, пе, қана, де) Бұл шылаулардың қандай өзгешелігі бар?
26-жаттығу. Көп нүктенің орнына тиісті шылауды қойып, сөйлемдерді көшіріп жазыңдар. Ол өз ойын бірден-ақ айтқан. Күн ашық па? Жер көктеді ме? Құстар туған жерге оралды ма? Сергіту сәті: «Қаражорға» биі. (Т) 2-тапсырма - «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі. 28-жаттығу. Бағанның екі жағындағы сөйлемдерді салыстырыңдар.
29-жаттығу. Шылауларды салыстырыңдар. Әрқайсысының ерекшелігін анықтаңдар.
|
Тапсырмамен жұмыс жасайды. Билеп сергиді. Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді. |
Дескриптор: Мәтінді оқып, Мәті ндегі негізгі ойды тұжырымдайды-1б. Спорт иен өнердің маңызын айтады-1б. Мәтіндегі шылаулар ды табады-1балл. Шылаулардың өзге-шелігін анықтайды-1балл.
Көп нүктенің орнына тиісті шылауды қо-йып, сөйлемдерді кө шіріп жазады-1балл.
Бағанның екі жағын дағы сөйлемдерді салыстырады-1балл. Сұраулық шылаулар дың жазылуы туралы қорытынды жасайды-1балл. Шылауларды салыстырады-1балл. Әрқайсысының ерек шелігін анықтайды-1балл. |
Қазақ тілі 4 сынып оқулығы 2-бөлім |
||
|
Аяқталуы |
Мен бүгін түсіндім.... білдім......қолдандым.... |
|
|
|
||
|
Үй тапсырмасы:30-жаттығу. |
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шылау
Шылау
Бекітілді_________________________
Қазақ тілі
|
Бөлім: Болашаққа саяхат |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні: Азиева А.Т. |
||||||
|
Күні: 02.05.2024 |
||||||
|
Сынып: 4 «Ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шылау |
|||||
|
Оқыту мақсаттары |
4.2.4.1 – мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдау 4.4.2.7.-сөз бен сөзді сөйлем мен сөйлемді байланыстыратын шылауларды (және,себебі,мен,пен) қолдану |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдайды Сөз бен сөзді сөйлем мен сөйлемді байланыстыратын шылауларды (және,себебі,мен,пен) қолданады |
|||||
|
Құндылыққа баулу |
Ұлттық мүдде: Отаншыл, мемлекетшіл және намысшыл |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Өткен сабаққа шолу, жаңа сабаққа кіріспе: А)Үй тапсырмасын тексеру. Ә) Сұрақ-жауап: - Өткен сабақта қандай тақырып өттік? -Шылау деген не еді? -Олай болса, бүгінгі сабақта да шылау туралы еске түсіріп, тапсырмалар орындайтын боламыз. Сабақ мақсатын хабарлау. |
Жаттығу жасайды. Тапсырма тексертеді. Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды. |
«Ауызша мадақтау» әдісі Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру. |
|
||
|
Ортасы |
Жаңа сабақ (Т) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі. 26-жаттығу. Мәтінді оқыңдар. Балаларға көмекке келген бесеудің қайсысы бірінші болу керек? Мәтіндегі негізгі ойды тұжырымдаңдар. Спорт иен өнердің маңызын айтып беріңдер. Мәтіндегі шылауларды табыңдар. (екен, ақ, дейін, пе, қана, де) Бұл шылаулардың қандай өзгешелігі бар?
26-жаттығу. Көп нүктенің орнына тиісті шылауды қойып, сөйлемдерді көшіріп жазыңдар. Ол өз ойын бірден-ақ айтқан. Күн ашық па? Жер көктеді ме? Құстар туған жерге оралды ма? Сергіту сәті: «Қаражорға» биі. (Т) 2-тапсырма - «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі. 28-жаттығу. Бағанның екі жағындағы сөйлемдерді салыстырыңдар.
29-жаттығу. Шылауларды салыстырыңдар. Әрқайсысының ерекшелігін анықтаңдар.
|
Тапсырмамен жұмыс жасайды. Билеп сергиді. Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді. |
Дескриптор: Мәтінді оқып, Мәті ндегі негізгі ойды тұжырымдайды-1б. Спорт иен өнердің маңызын айтады-1б. Мәтіндегі шылаулар ды табады-1балл. Шылаулардың өзге-шелігін анықтайды-1балл.
Көп нүктенің орнына тиісті шылауды қо-йып, сөйлемдерді кө шіріп жазады-1балл.
Бағанның екі жағын дағы сөйлемдерді салыстырады-1балл. Сұраулық шылаулар дың жазылуы туралы қорытынды жасайды-1балл. Шылауларды салыстырады-1балл. Әрқайсысының ерек шелігін анықтайды-1балл. |
Қазақ тілі 4 сынып оқулығы 2-бөлім |
||
|
Аяқталуы |
Мен бүгін түсіндім.... білдім......қолдандым.... |
|
|
|
||
|
Үй тапсырмасы:30-жаттығу. |
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз















