Сабақтастық жұмыстарының мақсаты:
-
білім алуға, оқу мазмұнына қызығушылықтарын ояту
-
бастауыш буында ғылыми негізінде пәндерді саналы игеруді қамтамасыз ететін ойлау түрлерін дамыту.
-
екі буын арасындағы ортақ мақсат міндеттерді шешу
-
баланы жүйелі, сатылы дамыту.
-
ортақ мазмұндық жүйе қалыптастыру
-
оқушыны бейімделу кезеңіне әзірлеу, оларды жаңа пәндермен және жаңа мұғалімдермен таныстыру
Міндеті:
-
Психологиялық диагностика қорытындыларын оқу үрдесінде басшылыққа алу
-
бастауыш сынып оқушысына қойлатын талаптарды жетік білу
-
бастауыш сыныптағы күрделі тақырыптарға алдын ала даярлау
-
бастауыш сынып талаптарын ата-аналарға, балаларға таныстыру
2020-2021 оқу жылындағы 4 – 5 сынып аралығындағы
сабақтастық жоспары
Мақсаты:
-
Оқушыларды пән мұғалімдеріне бейімдеу;
-
Орта буынға оқушыларды дайындау;
-
Бастауыш буын мен орта буын арасындағы ерекшелікті түсіндіру;
-
Пән мұғалімдері оқушылардың деңгейін анықтау;
Жұмыстың түрлері: Сабақтарға ену, сабақтар беру, сауалнамалар жүргізу, дөңгелек үстел, семинар.
Буын сатылары арасындағы сабақтастық:
2021-2022 оқу жылында сабақтастықты психологиялық тұрғыдан қолдау жұмыс жоспары :
|
Жұмыс мазмұны |
Мақсаты, жүргізілу жағдайы |
контингент |
жауапты |
уақыты |
|
Негізгі сатыға ауысудағы сынып жетекшісін, пән мұғалімдерін таңдауға қатысу |
Кеңестер беру |
педагогтер |
Мектеп әкімшілігі |
тамыз |
|
Сабақтарға ену, сынып жетекшілерімен сөйлесу, әңгімелесу |
Оқушылардың бейімделуін бақылау |
0-1 сынып 4-5 сынып 8-9 сынып |
Психолог |
жыл бойы |
|
Мектепшілік қобалжуды диагностикалау « Көңілді-көңілсіз» Ильин тесті (1сынып), «Филипс бойынша Қобалжу» (4-5 сын.), «Кондаш бойынша Қобалжу» (9 сын). |
Оқушылардың бойындағы қобалжу деңгейін және қобалжудың қай түрі басым екендігін анықтау |
1,4,5,9 -сынып |
психолог |
қазан |
|
«Мен өзімді танимын!» психологиялық тренингтер |
Оқушылардың бойындағы ерекше қабілетін тану және дамыту |
4-5 сынып |
Психолог, сынып жетекші |
ақпан |
|
Таным процестерінің даму деңгейін зерттеу |
Тесттік тапсырмалар жүргізу |
4 сынып |
Психолог |
наурыз |
|
Бастауыш сынып оқушысының даярлығын бағалау |
Оқу, жазу, есептеу жылдамдықтарын анықтау |
4 сынып |
Психолог |
наурыз |
|
Ата-аналармен жұмыс |
Кеңес беру: а) жас ерекшелігіне байланысты; в) таным деңгейлерін дам/у |
4-сынып |
Психолог, сын.жетекші |
|
|
Жұмыс мазмұны |
Жүргізілу жағдайы |
Жауапты |
Мерзімі |
|
1, 5 сыныпқа сынып жетекші болатын мұғалімді тағайындау |
Кеңесу, сараптау |
Мектеп әкімшілігі |
тамыз |
|
1 сыныпқа сабақ беретін мұғалімдерді тағайындау |
Кеңесу, сараптау |
Мектеп әкімшілігі |
тамыз |
|
Сабақтастықтың жұмыс жоспарын құру |
Кеңесу, талдау |
Темірғалиева М М |
Тамыз- қыркүйек |
|
Сабақтастыққа байланысты қойылатын талаптармен танысу |
Кеңесу |
Темірғалиева М М 5-сыныптың пән мұғалімдері, Педагог-психолог |
қыркүйек |
|
Сабақты бақылау мен бағалау |
Сабаққа ену |
5-сыныптың пән мұғалімдері,бірлестік жетекшілері,сынып жетекшісі |
Қазан-желтоқсан |
|
Ата-аналармен жұмыс |
Кеңес беру |
Темірғалиева М М Педагог-психолог |
Үнемі |
|
Білім кесімдерін жүргізу |
Сабақтарда бақылау |
Бірл. Жет. Темірғвлиева М М |
Тоқсан сайын |
|
Оқушылардың пәндерге қызығушылықтарын бақылап, бейімділігін анықтау (сабақ үстінде қосымша тапсырмалар беру арқылы) |
Сабақ барысында |
Темірғвлиева М М |
Тоқсан сайын |
|
Зерттеу қорытындыларымен ата-аналарды таныстыру |
Ата-аналар жиналыстарында |
Педагог-психолог Темірғвлиева М М |
Кестеге сай |
|
Сабақтастыққа байланысты сабақтар оздыру |
Сабақ кестесі бойынша |
Темірғвлиева М М 5-сынып пән мұғалімдері |
Кестеге сай |
|
Сабақтастық жұмыстарына талдау қорытындылау |
Бірлестік отырысында |
б/жет. Сынып жет. |
Жыл соңында |
Сабақтастыққа байланысты 4-сыныпта өткізілетін сабақтар кестесі:
|
№ |
Жұмыстың мазмұны |
пәні |
түрі |
уақыты |
жауапты |
|
|
Іжартыжылдық |
||||
|
1 |
Көптаңбалы сандарды екі таңбалы сандарға жазбаша көбейту |
Математика |
Бақылау Сабақ өткізу |
12.11 |
Темірғалиева Н Амирова Э. |
|
2 |
Тарихи мұражайлар не үшін керек? |
Дүниетану |
Бақылау Сабақ өткізу |
25.11 |
Темірғалиева Н Қуанышова А |
|
3 |
Кітап –асыл қазына |
Әдебиеттік оқу |
Бақылау Сабақ өткізу |
3.12 |
Темірғалиева Н Ғалым Н |
|
4 |
Ауа қалай ластанады? |
Жаратылыстану |
Бақылау Сабақ өткізу |
8.12 |
Темірғалиева Н Қайбалиева Ф |
|
ІІжартыжылдық |
|||||
|
5 |
«Бір бағыттағы қалып қою қозғалысы» |
Математика |
Бақылау Сабақ өткізу |
20.01.22 |
Темірғалиева Н Амирова Э |
|
6 |
Кенді пайдалы қазбалар деген не? |
Жаратылыстану |
Бақылау Сабақ өткізу |
23.02.22 |
Темірғалиева Н Қайбалиева Ф |
|
7 |
Етістік |
Қазақ тілі |
Бақылау Сабақ өткізу |
3.03.22 |
Темірғалиева Н . Ғалым Н |
Сатыбалды негізгі орта мектебі
«Бекітемін»
Мектеп директоры: Ғатауов Қ.О

Темиргалиева Н.Ф
2021-2022
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
сынып жетекші 18бұйрығы
сынып жетекші 18бұйрығы
Сабақтастық жұмыстарының мақсаты:
-
білім алуға, оқу мазмұнына қызығушылықтарын ояту
-
бастауыш буында ғылыми негізінде пәндерді саналы игеруді қамтамасыз ететін ойлау түрлерін дамыту.
-
екі буын арасындағы ортақ мақсат міндеттерді шешу
-
баланы жүйелі, сатылы дамыту.
-
ортақ мазмұндық жүйе қалыптастыру
-
оқушыны бейімделу кезеңіне әзірлеу, оларды жаңа пәндермен және жаңа мұғалімдермен таныстыру
Міндеті:
-
Психологиялық диагностика қорытындыларын оқу үрдесінде басшылыққа алу
-
бастауыш сынып оқушысына қойлатын талаптарды жетік білу
-
бастауыш сыныптағы күрделі тақырыптарға алдын ала даярлау
-
бастауыш сынып талаптарын ата-аналарға, балаларға таныстыру
2020-2021 оқу жылындағы 4 – 5 сынып аралығындағы
сабақтастық жоспары
Мақсаты:
-
Оқушыларды пән мұғалімдеріне бейімдеу;
-
Орта буынға оқушыларды дайындау;
-
Бастауыш буын мен орта буын арасындағы ерекшелікті түсіндіру;
-
Пән мұғалімдері оқушылардың деңгейін анықтау;
Жұмыстың түрлері: Сабақтарға ену, сабақтар беру, сауалнамалар жүргізу, дөңгелек үстел, семинар.
Буын сатылары арасындағы сабақтастық:
2021-2022 оқу жылында сабақтастықты психологиялық тұрғыдан қолдау жұмыс жоспары :
|
Жұмыс мазмұны |
Мақсаты, жүргізілу жағдайы |
контингент |
жауапты |
уақыты |
|
Негізгі сатыға ауысудағы сынып жетекшісін, пән мұғалімдерін таңдауға қатысу |
Кеңестер беру |
педагогтер |
Мектеп әкімшілігі |
тамыз |
|
Сабақтарға ену, сынып жетекшілерімен сөйлесу, әңгімелесу |
Оқушылардың бейімделуін бақылау |
0-1 сынып 4-5 сынып 8-9 сынып |
Психолог |
жыл бойы |
|
Мектепшілік қобалжуды диагностикалау « Көңілді-көңілсіз» Ильин тесті (1сынып), «Филипс бойынша Қобалжу» (4-5 сын.), «Кондаш бойынша Қобалжу» (9 сын). |
Оқушылардың бойындағы қобалжу деңгейін және қобалжудың қай түрі басым екендігін анықтау |
1,4,5,9 -сынып |
психолог |
қазан |
|
«Мен өзімді танимын!» психологиялық тренингтер |
Оқушылардың бойындағы ерекше қабілетін тану және дамыту |
4-5 сынып |
Психолог, сынып жетекші |
ақпан |
|
Таным процестерінің даму деңгейін зерттеу |
Тесттік тапсырмалар жүргізу |
4 сынып |
Психолог |
наурыз |
|
Бастауыш сынып оқушысының даярлығын бағалау |
Оқу, жазу, есептеу жылдамдықтарын анықтау |
4 сынып |
Психолог |
наурыз |
|
Ата-аналармен жұмыс |
Кеңес беру: а) жас ерекшелігіне байланысты; в) таным деңгейлерін дам/у |
4-сынып |
Психолог, сын.жетекші |
|
|
Жұмыс мазмұны |
Жүргізілу жағдайы |
Жауапты |
Мерзімі |
|
1, 5 сыныпқа сынып жетекші болатын мұғалімді тағайындау |
Кеңесу, сараптау |
Мектеп әкімшілігі |
тамыз |
|
1 сыныпқа сабақ беретін мұғалімдерді тағайындау |
Кеңесу, сараптау |
Мектеп әкімшілігі |
тамыз |
|
Сабақтастықтың жұмыс жоспарын құру |
Кеңесу, талдау |
Темірғалиева М М |
Тамыз- қыркүйек |
|
Сабақтастыққа байланысты қойылатын талаптармен танысу |
Кеңесу |
Темірғалиева М М 5-сыныптың пән мұғалімдері, Педагог-психолог |
қыркүйек |
|
Сабақты бақылау мен бағалау |
Сабаққа ену |
5-сыныптың пән мұғалімдері,бірлестік жетекшілері,сынып жетекшісі |
Қазан-желтоқсан |
|
Ата-аналармен жұмыс |
Кеңес беру |
Темірғалиева М М Педагог-психолог |
Үнемі |
|
Білім кесімдерін жүргізу |
Сабақтарда бақылау |
Бірл. Жет. Темірғвлиева М М |
Тоқсан сайын |
|
Оқушылардың пәндерге қызығушылықтарын бақылап, бейімділігін анықтау (сабақ үстінде қосымша тапсырмалар беру арқылы) |
Сабақ барысында |
Темірғвлиева М М |
Тоқсан сайын |
|
Зерттеу қорытындыларымен ата-аналарды таныстыру |
Ата-аналар жиналыстарында |
Педагог-психолог Темірғвлиева М М |
Кестеге сай |
|
Сабақтастыққа байланысты сабақтар оздыру |
Сабақ кестесі бойынша |
Темірғвлиева М М 5-сынып пән мұғалімдері |
Кестеге сай |
|
Сабақтастық жұмыстарына талдау қорытындылау |
Бірлестік отырысында |
б/жет. Сынып жет. |
Жыл соңында |
Сабақтастыққа байланысты 4-сыныпта өткізілетін сабақтар кестесі:
|
№ |
Жұмыстың мазмұны |
пәні |
түрі |
уақыты |
жауапты |
|
|
Іжартыжылдық |
||||
|
1 |
Көптаңбалы сандарды екі таңбалы сандарға жазбаша көбейту |
Математика |
Бақылау Сабақ өткізу |
12.11 |
Темірғалиева Н Амирова Э. |
|
2 |
Тарихи мұражайлар не үшін керек? |
Дүниетану |
Бақылау Сабақ өткізу |
25.11 |
Темірғалиева Н Қуанышова А |
|
3 |
Кітап –асыл қазына |
Әдебиеттік оқу |
Бақылау Сабақ өткізу |
3.12 |
Темірғалиева Н Ғалым Н |
|
4 |
Ауа қалай ластанады? |
Жаратылыстану |
Бақылау Сабақ өткізу |
8.12 |
Темірғалиева Н Қайбалиева Ф |
|
ІІжартыжылдық |
|||||
|
5 |
«Бір бағыттағы қалып қою қозғалысы» |
Математика |
Бақылау Сабақ өткізу |
20.01.22 |
Темірғалиева Н Амирова Э |
|
6 |
Кенді пайдалы қазбалар деген не? |
Жаратылыстану |
Бақылау Сабақ өткізу |
23.02.22 |
Темірғалиева Н Қайбалиева Ф |
|
7 |
Етістік |
Қазақ тілі |
Бақылау Сабақ өткізу |
3.03.22 |
Темірғалиева Н . Ғалым Н |
Сатыбалды негізгі орта мектебі
«Бекітемін»
Мектеп директоры: Ғатауов Қ.О

Темиргалиева Н.Ф
2021-2022
шағым қалдыра аласыз













