Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: "Шығыс мұсылмандарының рухани тәлімгері және діни жетекшісі, ақын, ойшыл, ғұлама - Қожа Ахмет Ясауидің туғанына 930 жыл"
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Сынып сағаты |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
18.09.2023 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
"Шығыс мұсылмандарының рухани тәлімгері және діни жетекшісі, ақын, ойшыл, ғұлама - Қожа Ахмет Ясауидің туғанына 930 жыл" |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар істей алады: Қожа Ахмет Ясауи туралы мағлұмат алады, оның шығармашылығымен танысады. Көптеген оқушылар істей алады: Тақырып мазмұны бойынша оның шығармашылығын өмірмен байланыстырады. Кейбір оқушылар істей алады: Күнделікті өмірден шығармада келтірілген мәселелер туралы мысалдар келтіріп, ой қортындылайды. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру
5 мин
Өзін-өзі тексеру
2мин
Сабақтың басы
Жаңа білім
Шығармашылық бөлім
7 мин
5 минут
3 мин
Қорытынды 3 мин |
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасып, түгендеп, сергіту сәтін өткізу.
Психологиялық ахуал «Күн сәулесі»
Жаңа сабақ «Миға шабуыл» әдісі арқылы тақырыптың не жайлы екендігін анықтау. Тақтада Қожа Ахметтің суреті мен шығармалары көрсетіледі, оқушылар соған қарап тақырыпты анықтайды. Білу және түсіну Оқушыларды 4 топқа бөлу. Әдебиетші, Тарихшы, Суретші.
Қожа Ахмет Яссауи туаралы бейнеролик көрсету. Солай оларға мағлұмат беру.
Зымыран сұрақтар қойылады.Оқушылылар «иә» немесе «жоқ» деп жауап беру керек.
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Сыныптастарына бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді, жылы сөздер айтады. «Сұрақ жауап» Сұрақтарға жауап береді. Әдебиетші-өлең оқиды тарихшы-мәліметтерді оқиды Суретші- сурет салады Бейнероликті тамашалау
Жаңа тақырып бойынша, сұрақтарға жауап береді.
Жеке жұмыс: - бүгінгі сабақта мен....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім. - бүгін сабақта қуантқаны..... - мен өзімді.....үшін мақтар едім. - маған ерекше ұнағаны..... - сабақтан соң маған........келді - бүгін маған..........сәті түсті. - қызықты болғаны..... - ......қиындық тудырды. - менің түсінгенім..... - енді мен......аламын |
Интерактивті тақта Слайд Бейнеролик иә |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сынып сағаты. Қожа Ахмет Яссауи
Сынып сағаты. Қожа Ахмет Яссауи
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: "Шығыс мұсылмандарының рухани тәлімгері және діни жетекшісі, ақын, ойшыл, ғұлама - Қожа Ахмет Ясауидің туғанына 930 жыл"
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Сынып сағаты |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
18.09.2023 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
"Шығыс мұсылмандарының рухани тәлімгері және діни жетекшісі, ақын, ойшыл, ғұлама - Қожа Ахмет Ясауидің туғанына 930 жыл" |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар істей алады: Қожа Ахмет Ясауи туралы мағлұмат алады, оның шығармашылығымен танысады. Көптеген оқушылар істей алады: Тақырып мазмұны бойынша оның шығармашылығын өмірмен байланыстырады. Кейбір оқушылар істей алады: Күнделікті өмірден шығармада келтірілген мәселелер туралы мысалдар келтіріп, ой қортындылайды. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру
5 мин
Өзін-өзі тексеру
2мин
Сабақтың басы
Жаңа білім
Шығармашылық бөлім
7 мин
5 минут
3 мин
Қорытынды 3 мин |
Ұйымдастыру Оқушылармен амандасып, түгендеп, сергіту сәтін өткізу.
Психологиялық ахуал «Күн сәулесі»
Жаңа сабақ «Миға шабуыл» әдісі арқылы тақырыптың не жайлы екендігін анықтау. Тақтада Қожа Ахметтің суреті мен шығармалары көрсетіледі, оқушылар соған қарап тақырыпты анықтайды. Білу және түсіну Оқушыларды 4 топқа бөлу. Әдебиетші, Тарихшы, Суретші.
Қожа Ахмет Яссауи туаралы бейнеролик көрсету. Солай оларға мағлұмат беру.
Зымыран сұрақтар қойылады.Оқушылылар «иә» немесе «жоқ» деп жауап беру керек.
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Сыныптастарына бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді, жылы сөздер айтады. «Сұрақ жауап» Сұрақтарға жауап береді. Әдебиетші-өлең оқиды тарихшы-мәліметтерді оқиды Суретші- сурет салады Бейнероликті тамашалау
Жаңа тақырып бойынша, сұрақтарға жауап береді.
Жеке жұмыс: - бүгінгі сабақта мен....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім. - бүгін сабақта қуантқаны..... - мен өзімді.....үшін мақтар едім. - маған ерекше ұнағаны..... - сабақтан соң маған........келді - бүгін маған..........сәті түсті. - қызықты болғаны..... - ......қиындық тудырды. - менің түсінгенім..... - енді мен......аламын |
Интерактивті тақта Слайд Бейнеролик иә |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













