|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
4А Жазбаша көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№139-сабақ.Өзіңді тексер!БЖБ №10 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш амалдан артық әріпті,санды өрнектерді салыстырады |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
Сәуір айы: Еңбекқорлық пен кәсіби біліктілік айы «Бақыт-маңдай терін аямай еңбек еткенге бұйырады» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасы 8-тапсырма 660:5+530=662 920:8+405=520 750:2+317=692 580:4+209=354 215*2-(847-462)=45 245*4-(97+487)=980=396 670:5+(76+376)=586 115*8-(77+245)=598 Жаңа тақырып «АДАЛ АЗАМАТ» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. 1-тапсырма Білу Баған түрінде жаз және есепте. 430*2=860 640:2=320 103*3=309 303:3=101 107*5=535 760:5=152 2-тапсырма Түсіну Баған түрінде жаз және есепте. Дұрыстығын тексер. 120*3=360 304*2=608 420:2=210 804:4=201 3-тапсырма Қолдану Баған түрінде жазып, амалдардың орындалу реті бойынша өрнектің мәнін тап. 209*3+636:6=733 4-тапсырма Талдау Кесте бойынша өрнектер құрастыр. Олардың мәнін салыстыр. 880:4+101×5<707:7+410*2 340*2-606:3>802:2-104*3 Сергіту сәті
5-тапсырма Жинақтау Қысқаша жазылуы бойынша есеп құрастырып, оны шығар.
Ш: 1) 220*2=440 адам (2кемеде) 2) 303*3=909 адам(3кемеде) 3) 909-440=469 адам артық Ж: 3 кемеде 469 адам артық. 6-тапсырма Есептеулерді тексер. Қатесін түзе.
ЕБҚ-тапсырма
БЖБ жұмысы орындалады. Үй тапсырмасы 4-тапсырма Кесте бойынша өрнектер құрастыр. Олардың мәнін салыстыр. 880:4+101×5<707:7+410*2 340*2-606:3>802:2-104*3 Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Өткенді пысықтайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды БЖБ жұмысын орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтау,мадақтау «Жетіген»әдісі Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін анықтайды-1б Есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жаз және есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жазып есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Өрнектің мәнін табады-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Өрнек құрастырады-1б Мәнін салыстырады-1б Тамаша «Жетіген»әдісі Дескриптор: Қысқаша жазылуы бойынша есеп құрастырады-1б Есепті шығарады-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есептеулерді тексеріп, қатесін түзеп жазады-1б Тапсырманы орындайды Баллдық жүйемен бағалайды Жарайсыңдар «Оқушы» әдісі |
Суреттер Жұмыс дәптер
Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық
Қимылдар Оқулық
Оқулық
Қима парақ БЖБ парақтары Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сурет бойынша әңгіме құрау
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
4А Жазбаша көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№139-сабақ.Өзіңді тексер!БЖБ №10 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш амалдан артық әріпті,санды өрнектерді салыстырады |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
Сәуір айы: Еңбекқорлық пен кәсіби біліктілік айы «Бақыт-маңдай терін аямай еңбек еткенге бұйырады» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасы 8-тапсырма 660:5+530=662 920:8+405=520 750:2+317=692 580:4+209=354 215*2-(847-462)=45 245*4-(97+487)=980=396 670:5+(76+376)=586 115*8-(77+245)=598 Жаңа тақырып «АДАЛ АЗАМАТ» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. 1-тапсырма Білу Баған түрінде жаз және есепте. 430*2=860 640:2=320 103*3=309 303:3=101 107*5=535 760:5=152 2-тапсырма Түсіну Баған түрінде жаз және есепте. Дұрыстығын тексер. 120*3=360 304*2=608 420:2=210 804:4=201 3-тапсырма Қолдану Баған түрінде жазып, амалдардың орындалу реті бойынша өрнектің мәнін тап. 209*3+636:6=733 4-тапсырма Талдау Кесте бойынша өрнектер құрастыр. Олардың мәнін салыстыр. 880:4+101×5<707:7+410*2 340*2-606:3>802:2-104*3 Сергіту сәті
5-тапсырма Жинақтау Қысқаша жазылуы бойынша есеп құрастырып, оны шығар.
Ш: 1) 220*2=440 адам (2кемеде) 2) 303*3=909 адам(3кемеде) 3) 909-440=469 адам артық Ж: 3 кемеде 469 адам артық. 6-тапсырма Есептеулерді тексер. Қатесін түзе.
ЕБҚ-тапсырма
БЖБ жұмысы орындалады. Үй тапсырмасы 4-тапсырма Кесте бойынша өрнектер құрастыр. Олардың мәнін салыстыр. 880:4+101×5<707:7+410*2 340*2-606:3>802:2-104*3 Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Өткенді пысықтайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды БЖБ жұмысын орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтау,мадақтау «Жетіген»әдісі Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін анықтайды-1б Есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жаз және есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жазып есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Өрнектің мәнін табады-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Өрнек құрастырады-1б Мәнін салыстырады-1б Тамаша «Жетіген»әдісі Дескриптор: Қысқаша жазылуы бойынша есеп құрастырады-1б Есепті шығарады-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есептеулерді тексеріп, қатесін түзеп жазады-1б Тапсырманы орындайды Баллдық жүйемен бағалайды Жарайсыңдар «Оқушы» әдісі |
Суреттер Жұмыс дәптер
Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық
Қимылдар Оқулық
Оқулық
Қима парақ БЖБ парақтары Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз






