Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі:Ақпаратты визуализациялаудың графикалық әдістері мен құралдары |
«Алматы облыстық білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің « Сарыжаз кәсіптік –техникалық колледжі » мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: Касабеков Даурен Айболатович |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тобы: |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Сызбаны безендіру ережелері(формат, масштаб, негізгі жазулар) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
10.1.3.1. Стандарт бойынша сызба орындау мен безендіру ережелерін білу және сақтау. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жетістік критерийлері |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Стандарт—standard-реттілікке қол жеткізу мақсатында ережелер мен қағидалардың белгілі бір саладағы өзара байланысын кешенді түрде көрсету. Пішім-формат-size-өлшемдері тағайындалған сызба сызуға арналған қағаз. Масштаб—scale-сызбада кескінделген бұйымның нақты шамасына кескін неше есе үлкен немесе неше есе кіші екенін көрсететін сан. Негізгі жазу-основная надпись-the main title-кескінделетін тетікбөлшек,сызбаны орындаған кім,кім тексергені туралы және мәлімет беретін кесте.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Математика-пәні бойынша өлшем бірліктерін есептеп сызуға бағыттаймын,геометриялық денелер арқылы топқа бөлу. Информатика -сабақты түсіндіру және бекіту барысында АКТ пайдаланып таныстырылым көрсету.Оқушылар тапсырманы орындауда интернет ресурстарын пайдалануға сілтеме жасау. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 3мин 3мин |
1.Топқабөлу.Оқушылардың алдыңғы білімдеріне сәйкес геометриялық фигуралар ( шаршы,үшбұрыш,шеңбер)арқылы топқа бөлу. Шаршы-байқампаз,ұқыпты,еңбексүйгіш,жазуға ынталы,достары аз,көп сөйлегенді ұната бермейтін адам. Үшбұрыш-өте еңбекқор,төзімді,өз жұмысының шебері,бастаған ісін аяғына жеткізетін,көшбасшы,өз-өзіне сенімді адам. Шеңбер-өте мейірімді,басқаның қайғысын да,қуанышын да бөлісе алады,көпшіл,ынталы,достары көп,пейілі кең,түйсігі жақсы дамыған адам. 2.(Т).Тақырыптың мазмұнын ашу мақсатында «Сұрақ жауаппен қатынас» әдісі арқылы оқушыларға сұрақтар қойылады;
(Қ.) Фишка жинақтау әдісімен арқылы бағаланады. |
Геометриялық фигуралар Жасыл,сары фишкалар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 5 минут 7мин 8 мин 6мин 5 мин |
(МК)Сызбалар белгілі өлшемдегі –пішім (формат)деп аталатын парақтарда орындалады.Оларды сақтау,сызба құжаттарын кітапша етіп тігіп жинақтауға ыңғайлы болады.Пішім жақтарының өлшемдері қатаң түрде стандартпен белгіленген,олар тұтас жіңішке сызықпен сызылады.А4 пішімінен басқа пішімдер жұмыс барысында горизонталь және вертикаль орналастыра береді.А4 пішім тек вертикаль орналасады.Әрбір сызба жақтаумен рәсімделеді,ол сызба өрісін шектейді.Пішімнің оң ,үстіңгі және астыңғы жақтарынан 5мм қашықтықта және сол жағынан 20мм қашықтықта жіңішке тұтас сызықпен жақтау сызығы жүргізіледі.Парақтың сол жағындағы жолақ сызбаны кітапша немесе альбом етіп тігу (брошюралау) үшін қалдырады. 1- тапс ырма. (Ө) Стандарт бойынша сызбаның сыртқы жиектерінен жақтау сызығы жүргізіледі. А4 пішімінде сызып көрсету.
(Қ).Бағалау бланкасы арқылы бағаланады
2- тапсырма.(Ж). Негізгі жазудың жақтауын және оның графаларын сызу. Негізгі жазу-основная надпись-basic inserihtion-кескінделетін тетікбөлшек,сызбаны орындаған кім,кім тексергені туралы және мәлімет беретін кесте. А4 пішімде орындалатын өндірістік сызбалар,ал олардағы негізгі жазу –сызбаның қысқартылған жағының жиегінде орналасады.Басқа пішімдердегі сызбалардың негізгі жазуын сызба қағазының ұзын ,сол сияқты қысқа жағының жиегінде орналастыруға болады.Негізгі жазудың түрі,мөлшері және мазмұны стандартпен белгіленеді.Өндірістік сызбаның негізгі жазуының мөлшері 185*55мм.Оқыту сызбасының негізгі жазуының өлшемі стандартпен реттелмейді.Мектептегі оқыту сызбасындағы негізгі жазудың мөлшері 22*145мм тікбұрыш түрінде орындалады. Сызбаның негізгі жазуы кескінделетін тетікбөлшек, сызбаны орындаған кім,кім тексергені туралы мәліметтерді білдіреді: ---тетікбөлшектің атауы ---тетікбөлшек жасалған материал ---кескіннің масштабы ---графикалық жұмыстың реттік нөмері. ---сызған (тегі.аты-жөні) ---тексерген(тегі.аты-жөні) ---мектеп,сынып
(Қ). Бір-бірін «Сызбада құжаттарды безендіру ережелерін тәжірибеде делелдей алады» критерийіне сәйкес құрылған дескриптрлар бойынша ұпай қою арқылы бағалайды:
3-тапсырма.(Т)Масштабтың үш түрі бойынша үш топқа сызбалар сыздыру. Масштаб—scale-сызбада кескінделген бұйымның н ақты шамасына кескін неше есе үлкен немесе неше есе кіші екенін көрсететін сан. Кескіндер масштабтары және олардың сызбада белгіленуі стандартпен бекітілген.Сызбаларды орындағанда масштабы мына қатарлардан таңдалып алынады; Үлкейту масштабы:2;1,4;1,5;1,10;1,20;1,40;1 Кішірейту масштабы:1;2,1;4,1;5,1;10,1;20 Нақты шама:1;1 Кескін қандай да болмасын масштабта орындалғанына қарамастан,сызбаға нақты қолданыстағы,яғни,бөлшектің нақты өлшемдері қойылады.
(Қ.). «Сызбада сызу масштабы мен безендіру ережелерін сақтайды»критерийіне сәйкес құрылған дескриптор бойынша әр топ бір-біріне ұпай беру арқылы бағалайды
(М).Сабақты тақырыпқа арналған сұрақтар арқылы бекіту.
|
АКТ, интерактивті тақта. 9-сынып «Сызу» оқулығы. 1-бөлім .Никитенко.В.В, Кульбаева В.Б, Мухамадеева Р.М. (14-15бет ,1.7-сурет) Сызу,оқулық А.Д Ботвинников В.Н Виноградов И.С.Вышнепольский Сызу,оқулық 9-сынып. Ж.М.Есмұқан. 10-11бет Сызба құралдары:конструктор карандашы,А4 форматы,ұштағыш,өшіргіш,ұзын және бұрыштық сызғыштар. АКТ, Сызу,оқулық 9-сынып. Ж.М.Есмұқан. 10-11бет интерактивті тақта. 9-сынып «Сызу» оқулығы. 1-бөлім.Никитенко.В.В,Кульбаева В.Б,Мухамадеева Р.М. (15-16 -бет,1.8-сурет) Сызу,оқулық А.Д Ботвинников В.Н Виноградов И.С.Вышнепольский Сызу,оқулық 9-сынып. Ж.М.Есмұқан. Сызба құралдары:конструктор карандашы,А4 форматы,ұштағыш,өшіргіш,ұзын және бұрыштық сызғыштар. 9-сынып «Сызу» оқулығы. 1-бөлім.Никитенко.В.В,Кульбаева В.Б,Мухамадеева Р.М. (29-30 -бет,) Сызу,оқулық А.Д Ботвинников В.Н Виноградов И.С.Вышнепольский Сызу,оқулық 9-сынып. Ж.М.Есмұқан. 10-11бет Сызба құралдары:конструктор карандашы,А4 форматы,ұштағыш,өшіргіш,ұзын және бұрыштық сызғыштар,циркуль,транспортир. АКТ, интерактивті тақта. 9-сынып «Сызу» оқулығы. 1-бөлім.Никитенко.В.В,Кульбаева В.Б,Мухамадеева Р.М. (29-30 -бет,) |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3мин
|
Рефлексия «Жетістік баспалдағы»
|
Кері байланыс баспалдағы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – сіз қандай тәсілмен қалай көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс беру, алу, дескриптор арқылы критериалды бағалау жүргізу. Бақылау, қадағалау, қолдау көрсету, бағыттау, сұрақ-жауап, рефлексия беру. |
- құрал-саймандармен жұмыс істеу барысында қауіпсіздік ережені сақтау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?Жеткізбесе,неліктен?Сабақта дұрыс саралау жүргізілді ме?Сабақтың уақыттық кезендері сақталды ма?Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды,неліктен? |
Бұл бөлімде сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз.Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды бағалау Сабақтың жақсы өткен
екі аспектісі (оқыту туралы да,оқу туралы да
ойланыңыз)? Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қысқа
мерзімді сабақ жоспары Ұзақ
мерзімді жоспардың бөлімі:Ақпаратты
визуализациялаудың графикалық әдістері мен
құралдары «Алматы облыстық білім басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің « Сарыжаз кәсіптік –техникалық колледжі » мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны Мұғалімнің аты-жөні: Касабеков Даурен
Айболатович Күні: Тобы: Қатысқаны: Қатыспағаны: Сабақтың тақырыбы Сызбаны безендіру
ережелері(формат,
масштаб, негізгі жазулар) Осы
сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына
сілтеме) 10.1.3.1. Стандарт бойынша
сызба орындау мен безендіру ережелерін білу және
сақтау. Сабақтың мақсаты Тетікбөлшектердің
сызбаларын стандарт бойынша орындау; Сызбада сызу масштабы
мен безендіру ережелерін сақтау; Сызбада
негізгі жазуды орындау; Жетістік критерийлері Тетікбөлшектердің
сызбаларын стандарт бойынша орындайды; Сызбада сызу масштабы
мен безендіру ережелерін сақтайды; Сызбада
негізгі жазуды орындайды; Стандарт—standard-реттілікке қол
жеткізу мақсатында ережелер мен қағидалардың белгілі бір саладағы
өзара байланысын кешенді түрде көрсету. Пішім-формат-size-өлшемдері
тағайындалған сызба сызуға арналған
қағаз. Масштаб—scale-сызбада
кескінделген бұйымның нақты шамасына кескін неше есе үлкен немесе
неше есе кіші екенін көрсететін сан. Негізгі
жазу-основная надпись-the
main title-кескінделетін
тетікбөлшек,сызбаны орындаған кім,кім тексергені туралы және
мәлімет беретін кесте. Сызу дегеніміз
не? Сызба дегеніміз
не? МЕСТ дегеніміз
не? Сызу аспаптарын
ата? Пішім-Формат
–дегеніміз не? Қандай негізгі
пішім түрлерінбілесіңдер?Олардың мөлшері
қандай? А4 пішім парағы
қалай орналасады? Қалған пішімдер
қалай орналасады? Сызбаның сыртқы
жиектерінен қанша арақашықтықта жақтау сызығы
жүргізіледі? Негізгі жазудың
өлшемдерін атаңдар?Ол қай жерде
орналасады? Негізгі жазуы қандай ақпарат
береді? Құндылықтарды дарыту Достарыңның пікірін
тыңдай білу, оған қолдау көрсету арқылы құрмет құндылығы
қалыптасады. Топта бірлесе жұмыс
жасау арқылы ынтымақтастық құндылығы
қалыптасады. Ережелерді сақтай
отырып сызбаны орындау арқылы еңбек пен
шығармашылық құндылығы
қалыптасады. Сызбаны орындау ережелерін білу арқылы
өмір бойы
білім алу құндылығы
қалыптасады. Пәнаралық байланыс Математика-пәні бойынша өлшем
бірліктерін есептеп сызуға бағыттаймын,геометриялық денелер арқылы
топқа бөлу. Информатика -сабақты түсіндіру және
бекіту барысында АКТ пайдаланып таныстырылым көрсету.Оқушылар
тапсырманы орындауда интернет ресурстарын пайдалануға сілтеме
жасау. Алдыңғы білім Негізгі сызу құралдарын
біледі. Жұмыстың
тәсілдері мен жұмыс орнын ұйымдастыра алады. Сабақтың барысы Сабақтың жоспарланған кезеңдері Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет Ресурстар Сабақтың
басы 3мин 3мин 1.Топқабөлу.Оқушылардың алдыңғы
білімдеріне сәйкес геометриялық фигуралар (
шаршы,үшбұрыш,шеңбер)арқылы топқа бөлу. Шаршы-байқампаз,ұқыпты,еңбексүйгіш,жазуға ынталы,достары аз,көп
сөйлегенді ұната бермейтін адам. Үшбұрыш-өте
еңбекқор,төзімді,өз жұмысының шебері,бастаған ісін аяғына
жеткізетін,көшбасшы,өз-өзіне сенімді адам. Шеңбер-өте мейірімді,басқаның
қайғысын да,қуанышын да бөлісе алады,көпшіл,ынталы,достары
көп,пейілі кең,түйсігі жақсы дамыған адам. 2.(Т).Тақырыптың мазмұнын
ашу мақсатында «Сұрақ жауаппен
қатынас» әдісі арқылы оқушыларға
сұрақтар қойылады; Сызу дегеніміз
не? Сызба дегеніміз
не? МЕСТ дегеніміз
не? Сызу аспаптарын
ата? Сызба сызықтарын
ата? Әр
топ бір-біріне сұрақтармен алмасады. (Қ.) Фишка
жинақтау әдісімен арқылы
бағаланады. Геометриялық
фигуралар Жасыл,сары фишкалар Сабақтың
ортасы 5
минут 7мин 8 мин 6мин 5
мин (МК)Сызбалар белгілі өлшемдегі –пішім (формат)деп аталатын
парақтарда орындалады.Оларды сақтау,сызба құжаттарын кітапша етіп
тігіп жинақтауға ыңғайлы болады.Пішім жақтарының өлшемдері қатаң
түрде стандартпен белгіленген,олар тұтас жіңішке сызықпен
сызылады.А4 пішімінен басқа пішімдер жұмыс барысында горизонталь
және вертикаль орналастыра береді.А4 пішім тек вертикаль
орналасады.Әрбір сызба жақтаумен рәсімделеді,ол сызба өрісін
шектейді.Пішімнің оң ,үстіңгі және астыңғы жақтарынан 5мм
қашықтықта және сол жағынан 20мм қашықтықта жіңішке тұтас сызықпен
жақтау сызығы жүргізіледі.Парақтың сол жағындағы жолақ сызбаны
кітапша немесе альбом етіп тігу (брошюралау) үшін
қалдырады. 1- тапс ырма. (Ө) Стандарт бойынша сызбаның сыртқы жиектерінен жақтау сызығы
жүргізіледі. А4
пішімінде сызып көрсету.
(Қ).Бағалау бланкасы арқылы
бағаланады Дескриптор: Ұпай Пішім
түрлерін,өлшемдерін біледі. Сыртқы
жиектерінен арақашықтықты сақтап жақтау сызығын жүргізе
алады.
2-
тапсырма.(Ж). Негізгі жазудың жақтауын және оның графаларын
сызу. Негізгі
жазу-основная
надпись-basic inserihtion-кескінделетін
тетікбөлшек,сызбаны орындаған кім,кім тексергені туралы және
мәлімет беретін кесте. А4 пішімде
орындалатын өндірістік сызбалар,ал олардағы негізгі жазу –сызбаның
қысқартылған жағының жиегінде орналасады.Басқа пішімдердегі
сызбалардың негізгі жазуын сызба қағазының ұзын ,сол сияқты қысқа
жағының жиегінде орналастыруға болады.Негізгі жазудың түрі,мөлшері
және мазмұны стандартпен белгіленеді.Өндірістік сызбаның негізгі
жазуының мөлшері 185*55мм.Оқыту сызбасының негізгі жазуының өлшемі
стандартпен реттелмейді.Мектептегі оқыту сызбасындағы негізгі
жазудың мөлшері 22*145мм тікбұрыш түрінде
орындалады. Сызбаның негізгі
жазуы кескінделетін тетікбөлшек, сызбаны орындаған кім,кім
тексергені туралы мәліметтерді білдіреді: ---тетікбөлшектің
атауы ---тетікбөлшек
жасалған материал ---кескіннің
масштабы ---графикалық
жұмыстың реттік нөмері.
---сызған
(тегі.аты-жөні)
---тексерген(тегі.аты-жөні)
---мектеп,сынып
(Қ).
Бір-бірін «Сызбада құжаттарды
безендіру ережелерін тәжірибеде делелдей
алады» критерийіне сәйкес
құрылған дескриптрлар бойынша ұпай қою арқылы
бағалайды: Дескриптор: Ұпай Негізгі жазу
кестесін стандартқа сәйкес сыза алады. Негізгі жазуы қандай
ақпарат беретінін біледі. 3-тапсырма.(Т)Масштабтың үш түрі бойынша үш топқа
сызбалар сыздыру. Масштаб—scale-сызбада
кескінделген бұйымның н ақты шамасына кескін неше есе үлкен немесе
неше есе кіші екенін көрсететін сан. Кескіндер
масштабтары және олардың сызбада белгіленуі стандартпен
бекітілген.Сызбаларды орындағанда масштабы мына қатарлардан
таңдалып алынады;
Үлкейту
масштабы:2;1,4;1,5;1,10;1,20;1,40;1
Кішірейту
масштабы:1;2,1;4,1;5,1;10,1;20
Нақты
шама:1;1
Кескін қандай да
болмасын масштабта орындалғанына қарамастан,сызбаға нақты
қолданыстағы,яғни,бөлшектің нақты өлшемдері
қойылады.
(Қ.). «Сызбада сызу
масштабы мен безендіру ережелерін сақтайды»критерийіне сәйкес
құрылған дескриптор бойынша әр топ бір-біріне ұпай беру арқылы
бағалайды Дескриптор: Ұпай Масштаб және оның
түрлерін біледі. Масштабты тәжірибеде
қолдана алады.
(М).Сабақты
тақырыпқа арналған сұрақтар арқылы бекіту. Пішім-Формат
–дегеніміз не? Қандай негізгі
пішім түрлерінбілесіңдер?Олардың мөлшері
қандай? А4 пішім парағы
қалай орналасады? Қалған пішімдер
қалай орналасады? Сызбаның сыртқы
жиектерінен қанша арақашықтықта жақтау сызығы
жүргізіледі? Негізгі жазудың
өлшемдерін атаңдар?Ол қай жерде
орналасады? Негізгі жазуы
қандай ақпарат береді?
АКТ,
интерактивті тақта.
9-сынып
«Сызу» оқулығы. 1-бөлім
.Никитенко.В.В,
Кульбаева
В.Б,
Мухамадеева Р.М.
(14-15бет
,1.7-сурет)
Сызу,оқулық
А.Д
Ботвинников
В.Н
Виноградов
И.С.Вышнепольский
Сызу,оқулық
9-сынып.
Ж.М.Есмұқан.
10-11бет
Сызба
құралдары:конструктор карандашы,А4 форматы,ұштағыш,өшіргіш,ұзын
және бұрыштық сызғыштар.
АКТ, Сызу,оқулық
9-сынып.
Ж.М.Есмұқан.
10-11бет
интерактивті
тақта.
9-сынып
«Сызу» оқулығы. 1-бөлім.Никитенко.В.В,Кульбаева В.Б,Мухамадеева
Р.М. (15-16
-бет,1.8-сурет)
Сызу,оқулық
А.Д
Ботвинников
В.Н
Виноградов
И.С.Вышнепольский
Сызу,оқулық
9-сынып.
Ж.М.Есмұқан.
Сызба
құралдары:конструктор карандашы,А4 форматы,ұштағыш,өшіргіш,ұзын
және бұрыштық сызғыштар.
9-сынып
«Сызу» оқулығы. 1-бөлім.Никитенко.В.В,Кульбаева В.Б,Мухамадеева
Р.М. (29-30
-бет,)
Сызу,оқулық
А.Д
Ботвинников
В.Н
Виноградов
И.С.Вышнепольский
Сызу,оқулық
9-сынып.
Ж.М.Есмұқан.
10-11бет
Сызба
құралдары:конструктор карандашы,А4 форматы,ұштағыш,өшіргіш,ұзын
және бұрыштық
сызғыштар,циркуль,транспортир.
АКТ,
интерактивті тақта.
9-сынып
«Сызу» оқулығы. 1-бөлім.Никитенко.В.В,Кульбаева В.Б,Мухамадеева
Р.М. (29-30
-бет,) Сабақтың
соңы 3мин
Рефлексия «Жетістік
баспалдағы»
Кері байланыс
баспалдағы Саралау – сіз қандай
тәсілмен қалай көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға
қарағанда қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар
бересіз? Бағалау – сіз
оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап
отырсыз? Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы Тапсырма Дереккөздер Қорытынды Бағалау Кері байланыс беру,
алу, дескриптор арқылы критериалды бағалау жүргізу. Бақылау,
қадағалау, қолдау көрсету, бағыттау, сұрақ-жауап, рефлексия
беру. - құрал-саймандармен
жұмыс істеу барысында қауіпсіздік ережені сақтау Сабақ бойынша
рефлексия Сабақ мақсаттары
/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол
жеткізді ме?Жеткізбесе,неліктен?Сабақта дұрыс саралау жүргізілді
ме?Сабақтың уақыттық кезендері сақталды ма?Сабақ жоспарынан қандай
ауытқулар болды,неліктен? Бұл бөлімде сабақ
туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз.Өз сабағыңыз туралы
сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап
беріңіз.
Қорытынды
бағалау Сабақтың жақсы өткен
екі аспектісі (оқыту туралы да,оқу туралы да
ойланыңыз)? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






