Бөлім: Саяхат
| Мектеп: Т.Бокин ом |
Күні: 31 .01.18 | Мұғалімнің аты-жөні: |
Сынып:1 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Табиғатқа саяхат. Б дыбысы мен әрпі. |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.1.5.1 Түрлі тілдік жағдаяттарда этикет сөздерді қолдана білу 1.3.8.1.Жазу жолын, жол аралық кеңістікті, жолдың жоғары және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін |
Сабақ мақсаттары | Түрлі тілдік жағдаяттарда этикет сөздерді қолдана білуді үйренеді |
Жетістік критерийлеріДағдылар:түсіну, білімін қолдану,талдау | Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
ҚұндылықтардыДарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
Пәнаралық байланыстар | Дүниетану- ; жаратылыстану- |
АКТ қолдану дағдылары |
|
Бастапқы білім | Табиғатқа саяхат. Б дыбысы мен әрпі. |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекеттер
| Ресурстар |
Сабақтың басы 8- мин
| Ұйымдастыру. Ынтымақтастық атмосферасын құру.Өткенге шолу Дауысты Дауыссыз Б дыбысы мен әрпі «Кім жылдам»? Сөздер Топ-топ, топ басайық,Жалаудан күн жасайық.Жаса, жаса алтын күнЖаса, жаса жарқын күн.
|
Әріпті -кесте
|
Сабақтың ортасы
Сергіту сәті1 минут
| Сабақ мақсаты Түрлі тілдік жағдаяттарда этикет сөздерді қолдана білуді үйренесің Оқулықпен жұмыс№2 Көбелектер қонған заттарды ата.Асқабақ, қарбыз, сәбіз, бұрыш
Ж №3 Бірің жаңбыр, бірің бақбақ болып сөйлес. Ө №4 Табиғат жайлы білгендерңді қағаз бетіне түсіріп, оларды қорғауға дайындалыңдар.
|
ОқулықСуреттер
Дәптерлер қарындаш |
Сабақтың соңы
| Бүгінгі сабақтың мақсаты? Қандай сөздермен таныстың? Сабақтағы тапсырмалар ұнады ма? Бірің жаңбыр, бірің бақбақ болып сөйлескен кезеңде қиындық болды ма? |
|
Саралау–оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
| Бағалау–оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Ынталандыру, қолдау көрсету, формальды емес бағалау түрлері;Оқушылар өзара бағалайды;Топпен бағалау жүргізеді;
| Денсаулық және қауіпсіздік техникасы ның сақталуы |
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары дұрысқойылғанба? Оқушылардың барлығы ОМ қолжеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілдіме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынанқандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
|
|