|
|
|||||||
|
Білім беру ұйымы: |
Кеңес Одағының Батыры И.М.Бережной атындағы Келлер орта мектебі КММ |
||||||
|
Бөлімі: |
Жанды табиғат |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдрахманова Роза Батановна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Табиғатты аялайық |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1-тыңдалған әуеннің сипатын, мазмұнын, жанрын, көркемдеуші құралдарын анықтау және салыстыру 3.1.1.2-музыкалық шығармаларды интонация, әуен арқылы танып ажырату |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған әуеннің сипатын, мазмұнын,жанрын,көркемдеуші құралдарын анықтап,салыстырады. Музыкалық шығармаларды интонация,әуен арқылы танып, ажыратады |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Сәлемдесу. 1-тапсырма. Тыңдау. «Миға шабуыл» әдісі Оқушылар бәріміз бірге қайталайық. Күй тартамыз күмбірлі, Ән айтамыз сызылтып, Би билейміз ырғақты, Біз бастаймыз сабақты Оқушылар қазір біздің Қазақстанда экалогия және табиғатты қорғау тақырыбы көкейтесті мәселелердің бірі.Ол теледидарда,ғаламтор желісінде халықтың ортасында жан жақты талқыланып жатыр.Сенде бұл мәселеге толғануың тиіс, себебі сен туған жеріңнің топырағын қорғауға осы жастан бастап дайын болуың керек.Осы тақырыпқа байланысты оқушылар барлығымыз бірге бейнетаспаға назар салып тамашалайық. 2-тапсырма. Музыкалық сауат. Штрих дегеніміз-дыбысты әртүрлі шығару тәсілі Стаккато дегеніміз-дыбыстар үзіліп, қысқаша түрде орындалады. Легато дегенііз-дыбыстар үзбей жалғасып,байланысқан түрде Нонлегато дегеніміз-әр дыбыс бөлек орындалады. Берілген әнді орындамас бұрын дауысымызды жаттықтырып алайық.
3-тапсырма. Ән орындау үйрену «Табиғатым» әнін орындау. Сөзі: А.Асылбек Әні: Ә.Бүшікова 4-тапсырма. «Сұрақ ілмегі» әдісі бойынша төмендегі сұрақтарға жауап бер. 1.Табиғат дегеніміз не? 2.Табиғат дегенде көз алдарыңа не елестейді? 3.Табиғатта болып жатқан қандай көріністерді білесіңдер? Барлығымыз бірге оқушылар сабағымызды қорытындылайық. Табиғат суретін салып, әннің сөзін жаттау. |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Бірін –бірі бағалау Ән орындау |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
Бейнефильм төмендегі сілтемеден алынған https//www.youtube.com Оқулық Оқулық |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Табиғатты аялайық
Табиғатты аялайық
|
|
|||||||
|
Білім беру ұйымы: |
Кеңес Одағының Батыры И.М.Бережной атындағы Келлер орта мектебі КММ |
||||||
|
Бөлімі: |
Жанды табиғат |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдрахманова Роза Батановна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Табиғатты аялайық |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1-тыңдалған әуеннің сипатын, мазмұнын, жанрын, көркемдеуші құралдарын анықтау және салыстыру 3.1.1.2-музыкалық шығармаларды интонация, әуен арқылы танып ажырату |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған әуеннің сипатын, мазмұнын,жанрын,көркемдеуші құралдарын анықтап,салыстырады. Музыкалық шығармаларды интонация,әуен арқылы танып, ажыратады |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Сәлемдесу. 1-тапсырма. Тыңдау. «Миға шабуыл» әдісі Оқушылар бәріміз бірге қайталайық. Күй тартамыз күмбірлі, Ән айтамыз сызылтып, Би билейміз ырғақты, Біз бастаймыз сабақты Оқушылар қазір біздің Қазақстанда экалогия және табиғатты қорғау тақырыбы көкейтесті мәселелердің бірі.Ол теледидарда,ғаламтор желісінде халықтың ортасында жан жақты талқыланып жатыр.Сенде бұл мәселеге толғануың тиіс, себебі сен туған жеріңнің топырағын қорғауға осы жастан бастап дайын болуың керек.Осы тақырыпқа байланысты оқушылар барлығымыз бірге бейнетаспаға назар салып тамашалайық. 2-тапсырма. Музыкалық сауат. Штрих дегеніміз-дыбысты әртүрлі шығару тәсілі Стаккато дегеніміз-дыбыстар үзіліп, қысқаша түрде орындалады. Легато дегенііз-дыбыстар үзбей жалғасып,байланысқан түрде Нонлегато дегеніміз-әр дыбыс бөлек орындалады. Берілген әнді орындамас бұрын дауысымызды жаттықтырып алайық.
3-тапсырма. Ән орындау үйрену «Табиғатым» әнін орындау. Сөзі: А.Асылбек Әні: Ә.Бүшікова 4-тапсырма. «Сұрақ ілмегі» әдісі бойынша төмендегі сұрақтарға жауап бер. 1.Табиғат дегеніміз не? 2.Табиғат дегенде көз алдарыңа не елестейді? 3.Табиғатта болып жатқан қандай көріністерді білесіңдер? Барлығымыз бірге оқушылар сабағымызды қорытындылайық. Табиғат суретін салып, әннің сөзін жаттау. |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Бірін –бірі бағалау Ән орындау |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
Бейнефильм төмендегі сілтемеден алынған https//www.youtube.com Оқулық Оқулық |
|||
шағым қалдыра аласыз














