Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы
Барлығы сәлемдесуден басталады
|
|
|
|
|
Пән: |
Жаһандық құзіреттілік |
|
|
Бөлім: |
Экологиялық мәдениет |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Табиғатты қалай сақтауға болады |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға табиғат пен адам арасындағы байланысты түсіндіру. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал «Менің көңіл-күйім» жаттығуы. Оқушыларға бір жағы сары және ақ түсті парақтар таратылады. Оқушылар өз көңіл күйлерін суреттеп салады. |
Оқушылар берілген бланкіге бүгінгі күнгі ауа-райын қағаз бетіне түсіреді Оқушылар тақтаға шығып қағаз бетіне түсірген суреттері бойынша сөйлиді |
Қолпаштау |
Бланк |
|
|
Сабақтың ортасы: |
1-тапсырма.
Берілген суреттер бойынша «Табиғатты қалай сақтауға болады» тақырыбында шағын әңгіме құрап өз ойларын жазады 2-тапсырма. Сұрақ жауап Табиғат дегеніміз не? Табиғат нешеге бөлінеді? |
Оқушылар «Табиғатты қалай сақтауға болады» жайында ойтолғау жазады. |
«Мұғалім мадақтамасы» дұрыс жауап берген оқушыларды ынталандыру, қызығушылы ғын арттыру мақсатында бағалайды Жарайсың! Өте жақсы деген сөздермен бағаланады |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Қорытынды: Табиғат байлықтарын қорғай білу- азаматтық борыш. Әрбір адам табиғатты қорғауға және сақтауға міндетті. |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Табиғатты қалай сақтауға болады
Табиғатты қалай сақтауға болады
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы
Барлығы сәлемдесуден басталады
|
|
|
|
|
Пән: |
Жаһандық құзіреттілік |
|
|
Бөлім: |
Экологиялық мәдениет |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Табиғатты қалай сақтауға болады |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға табиғат пен адам арасындағы байланысты түсіндіру. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал «Менің көңіл-күйім» жаттығуы. Оқушыларға бір жағы сары және ақ түсті парақтар таратылады. Оқушылар өз көңіл күйлерін суреттеп салады. |
Оқушылар берілген бланкіге бүгінгі күнгі ауа-райын қағаз бетіне түсіреді Оқушылар тақтаға шығып қағаз бетіне түсірген суреттері бойынша сөйлиді |
Қолпаштау |
Бланк |
|
|
Сабақтың ортасы: |
1-тапсырма.
Берілген суреттер бойынша «Табиғатты қалай сақтауға болады» тақырыбында шағын әңгіме құрап өз ойларын жазады 2-тапсырма. Сұрақ жауап Табиғат дегеніміз не? Табиғат нешеге бөлінеді? |
Оқушылар «Табиғатты қалай сақтауға болады» жайында ойтолғау жазады. |
«Мұғалім мадақтамасы» дұрыс жауап берген оқушыларды ынталандыру, қызығушылы ғын арттыру мақсатында бағалайды Жарайсың! Өте жақсы деген сөздермен бағаланады |
|
|
|
Сабақтың соңы |
Қорытынды: Табиғат байлықтарын қорғай білу- азаматтық борыш. Әрбір адам табиғатты қорғауға және сақтауға міндетті. |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз















