|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
4А Жазбаша көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№138-сабақ.Бекіту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.13 бөліндінің бір разрядында нөл болатын кезде үш таңбалы санды бір таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолдану 3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бөліндінің бір разрядында нөл болатын кезде үш таңбалы санды бір таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолданады Үш амалдан артық әріпті,санды өрнектерді салыстырады |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
Сәуір айы: Еңбекқорлық пен кәсіби біліктілік айы «Бақыт-маңдай терін аямай еңбек еткенге бұйырады» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасы 5-тапсырма 135*6=810 660:5=132 176*5=880 350:2=175 255*2=510 950:2=475 530:2=265 136*5=680 640:4=160 165*4=660 760:5=152 126*5=630 Жаңа тақырып «АДАЛ АЗАМАТ» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. 1-тапсырма 154*5=770 740:4=185 235*4=940 580:4=145 145*6=870 350:2=175 Алакөл 2-тапсырма Есепті шығар Ш: 1) 115*4=460 адам (балалар) 2) 126+115+460=701 адам (барлығы) Ж: Көлде барлығы 701 адам демалып жүр. ЕБҚ-тапсырма 3-тапсырма Баған түрінде жаз және есепте. 135*2=270 370:2=185 125*4=500 774:6=129 4-тапсырма Т Желкенді қайықпен-? адам, 2 есе кем ? Ш: 1) 330:2=165 адам (қайықпен) 2) 330+165=495 (барлығы) Ж: Көлде барлығы 495 адам теплоходпен және желкенді қайықпен серуендеді. Сергіту сәті
5-тапсырма Баған түрінде жаз және есепте. 175*4=700 115*6=690 870:6=145 690:5=138 225*4=900 114*5=570 920:8=115 390:2=195 6-тапсырма Есепті шығарады 1 А) 6 б=14 м Жалпы тереңдігі-? м Ш:14*6=84 м Ж: Көлдің жалпы тереңдігі 84 м-ге тең 7-тапсырма Сызба бойынша өрнек құрастырып, амалдардың орындалу ретін анықта. Олардың мәнін тап. (750:6)*2+118*5=840
9-тапсырма Арман 3 мөңке аулады. Болат 5 алабұға аулады. Қайсар 1 таутан аулады. Үй тапсырмасы 8-тапсырма Амалдардың орындалу ретін анықта. Есепте. 660:5+530=662 920:8+405=520 750:2+317=692 580:4+209=354 215*2-(847-462)=45 245*4-(97+487)=980=396 670:5+(76+376)=586 115*8-(77+245)=598 Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Өткенді пысықтайды Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтау,мадақтау «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жазады және есептейді-2б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Көлді анықтайды-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есептерді шығарады-2б Баған түрінде есептейді «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есепті шығарады-2б Тамаша «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жазып, есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есепті шығарады-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Сызба бойынша өрнек құрастырады-1б Жауабын табады Жарайсыңдар «Оқушы» әдісі |
Суреттер Жұмыс дәптер
Оқулық
Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық
Жұмыс дәптері Қимылдар Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Табиғи жарық көздері
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
4А Жазбаша көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№138-сабақ.Бекіту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.13 бөліндінің бір разрядында нөл болатын кезде үш таңбалы санды бір таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолдану 3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бөліндінің бір разрядында нөл болатын кезде үш таңбалы санды бір таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолданады Үш амалдан артық әріпті,санды өрнектерді салыстырады |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
Сәуір айы: Еңбекқорлық пен кәсіби біліктілік айы «Бақыт-маңдай терін аямай еңбек еткенге бұйырады» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасы 5-тапсырма 135*6=810 660:5=132 176*5=880 350:2=175 255*2=510 950:2=475 530:2=265 136*5=680 640:4=160 165*4=660 760:5=152 126*5=630 Жаңа тақырып «АДАЛ АЗАМАТ» біртұтас тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. 1-тапсырма 154*5=770 740:4=185 235*4=940 580:4=145 145*6=870 350:2=175 Алакөл 2-тапсырма Есепті шығар Ш: 1) 115*4=460 адам (балалар) 2) 126+115+460=701 адам (барлығы) Ж: Көлде барлығы 701 адам демалып жүр. ЕБҚ-тапсырма 3-тапсырма Баған түрінде жаз және есепте. 135*2=270 370:2=185 125*4=500 774:6=129 4-тапсырма Т Желкенді қайықпен-? адам, 2 есе кем ? Ш: 1) 330:2=165 адам (қайықпен) 2) 330+165=495 (барлығы) Ж: Көлде барлығы 495 адам теплоходпен және желкенді қайықпен серуендеді. Сергіту сәті
5-тапсырма Баған түрінде жаз және есепте. 175*4=700 115*6=690 870:6=145 690:5=138 225*4=900 114*5=570 920:8=115 390:2=195 6-тапсырма Есепті шығарады 1 А) 6 б=14 м Жалпы тереңдігі-? м Ш:14*6=84 м Ж: Көлдің жалпы тереңдігі 84 м-ге тең 7-тапсырма Сызба бойынша өрнек құрастырып, амалдардың орындалу ретін анықта. Олардың мәнін тап. (750:6)*2+118*5=840
9-тапсырма Арман 3 мөңке аулады. Болат 5 алабұға аулады. Қайсар 1 таутан аулады. Үй тапсырмасы 8-тапсырма Амалдардың орындалу ретін анықта. Есепте. 660:5+530=662 920:8+405=520 750:2+317=692 580:4+209=354 215*2-(847-462)=45 245*4-(97+487)=980=396 670:5+(76+376)=586 115*8-(77+245)=598 Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Өткенді пысықтайды Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтау,мадақтау «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жазады және есептейді-2б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Көлді анықтайды-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есептерді шығарады-2б Баған түрінде есептейді «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есепті шығарады-2б Тамаша «Жетіген»әдісі Дескриптор: Баған түрінде жазып, есептейді-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Есепті шығарады-1б «Жетіген»әдісі Дескриптор: Сызба бойынша өрнек құрастырады-1б Жауабын табады Жарайсыңдар «Оқушы» әдісі |
Суреттер Жұмыс дәптер
Оқулық
Оқулық
Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық
Жұмыс дәптері Қимылдар Оқулық
Оқулық
Оқулық
Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз





