Танысу .Мен және менің қызығуым

Тақырып бойынша 29 материал табылды

Танысу .Мен және менің қызығуым

Материал туралы қысқаша түсінік
Баланың қызығатын заттары ,арман қиялдары жайлы әңгімелеу.Болашаққа деген жоспары жайлы түсіндірме жұмыстары .
Материалдың қысқаша нұсқасы

Сабақ жоспары

Пәні: Түзету- дамыту №1

Мұғалім-дефектолог

Сабақтың тақырыбы: Танысу. Мен және менің қызығуым.

Мақсаты: 1. Тақырыптың мазмұнын өз түсінігі бойынша аша білуге үйрету.

2. Баланың қызығатын заттары арман қиялдарын іске асыруға деген оқушының мүмкіндігі өз бетінше ізденуге машықтандыру.

3.Барлық мамандықтардың қыр-сырына тоқтай келе, болашақта дұрыс жолға түсуге бағыт беру, ойнаса да, өмірге қойған мақсатына жете білуге тәрбиелеу.

Көрнекілігі: Слайд (мамандық иелерінің суреттері)

Жүргізу әдісі: түсіндіру, әңгімелесу.

Сабақтың типі: аралас

Сабақтың барысы:

1 Ұйымдастыру кезеңі:

а) Оқушының зейінін сабаққа аудару.

ә) Психологиялық дайындық. (баланы көңілдендіріп алу.)

2.Жаңа сабақ Сабақтын мақсатын айту. Танысу.Кім болам? Сұрағына жауап беру.Әңгімелесу.

«Көкемнің ақылы» өлеңін оқу.

Көп сөйлейді демеңдер,

Көкем менің кемеңгер.

Сыр айтады отырып:

-Ойна! Ойна!Ойнай бер!

Қызығыңды тойлай бер!

Ойна бірақ күйші бол

Ойна бірақ биші бол!

Ойна әйгілі ғалым бол,

Ойна ақылды аға боп.

Кіп-кішкентай дана боп

Жаста кім боп ойнайсың

Кім болам деп ойлайсың?

Өмірге қойған мақсатың бар ма?

Мамандықтар: Мұғалім, дәрігер, ғалым.

Жаттығу орындау.

Сырлаушы”



Мазмұны:

Езу тартып күліп, аузымызды ашамыз.

Тілдің жалпақ ұшымен таңдайды тістерден

таңдайға қарай сырлаған секілді жүргіземіз.

Астыңғы иек қозғалмау керек.

3.Сергіту жаттығуы

Тік ұста бойыңды.

Жоғары соз қолыңды.

Соз қолыңды тағыда.

Жеткіз жираф мойынына.

Орнымыздан тұрайық,

Алақанды ұрайық.

Ой қозғау.

Не үйрендік?

«Мен және менің қызығуым» тақырыбын қалай түсіндің?

4.Бекіту кезеңі: Өзіммен-өзім тәсілін өткізіп, баланың көз алдына елестеткен ойымен арманына сурет салғызу.

5.Сабақты қортындылау. Болашақта дұрыс жолға түсуге бағыт беру.

Picture 1 Picture 3



Picture 2







Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
16.11.2021
1043
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі