|
Мектеп: Шәкәрім атындағы №56 мл |
Мұғалімнің есімі: |
Тәрбие сағаты |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Біз таңдаған кітаптар |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Күтілетін нәтиже |
|
|||||
|
Қауіпсіздік сабағы №27 |
Тамақпен эксперимент жасаудың қауіптілігі |
|||||
|
Күні: 07.04.2025 ж. |
Оқушы саны: 21 |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Құндылық: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК
|
|||||
|
Апта дәйексөзі |
Еңбек – қуаныш, жалқаулық – айырылмас азап. Абай |
|||||
|
Көрнекіліктер |
|
|||||
|
Сабақ кезеңдері |
Сабақ барысы |
|||||
|
Басталуы 2мин |
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) Амандасу: Оқушылармен амандасу, сабақтың басталуы туралы хабарлау. Түгендеу: Сабаққа қатысып отырған оқушыларды анықтау. Сабаққа кіріспе: 2. Саяхатқа дайындық (5 минут) Саяхатқа шығу үшін топтарға
бөлу: Әр топ өздерінің «саяхат жолдарын» жоспарлайды. Топтарға әртүрлі жанрдағы кітаптарды таныстыру міндетін беру. Топтар өздері таңдап алған жанрды талқылайды. |
|||||
|
Тәрбиенің басым бағыты бойынша сабақ мазмұны Ортасы 20 мин |
3. Саяхатқа шығу (20 минут) Оқушылар әртүрлі «станциялар» арқылы саяхаттап, кітап жанрлары мен олардың ерекшеліктерін талқылайды. 1-ші станция: Шытырман оқиға мен фантастика Топтарға шытырман оқиға мен фантастика жанрындағы кітаптардың суреттері мен қысқаша сипаттамалары беріледі. Оқушылар осы жанрды сипаттап, қандай кітаптар оқығанын талқылайды. Сұрақтар:
2-ші станция: Тарихи және ғылыми кітаптар Тарихи және ғылыми кітаптар туралы ақпарат беріледі. Әр топ осы жанрлар туралы талқылап, қандай кітаптарды оқығанын айтады. Сұрақтар:
3-ші станция: Күлкілі және комикс кітаптар Күлкілі және комикс кітаптардың беттері көрсетіледі. Оқушылар осы жанрдың ерекшеліктерін талқылайды. Сұрақтар:
4-ші станция: Әдеби классика мен поэзия Әдеби классика мен поэзия жанры туралы ақпарат беріледі. Оқушылар осы жанрға қатысты пікірлерін білдіреді. Сұрақтар:
4. Пікірталас және талқылау (10 минут) Әр топ өздерінің «саяхаттан» алған әсерлері туралы баяндап, қай жанрды таңдар еді, неліктен осы жанрды таңдағандарын айтады. Сұрақтар:
|
|||||
|
Сабақтың соңы |
|
|||||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Тамақпен эксперимент жасаудың қауіптілігі » Сабақтың
мақсаты: оқушылардың бойында салауатты
өмір салты Сабақ
барысы
- Балалар, біздің бүгінгі
сабағымызда не туралы айтылады?
- Иә, бұл тамақтандыру
фирмаларының логотиптері. Сіздер олар туралы |
кесте |
||||
|
6. Қорытын-ды. Рефлексия: |
Мен
білемін
… |
бейнежазба |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тақырыбы: Біз таңдаған кітаптар
Тақырыбы: Біз таңдаған кітаптар
|
Мектеп: Шәкәрім атындағы №56 мл |
Мұғалімнің есімі: |
Тәрбие сағаты |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Біз таңдаған кітаптар |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Күтілетін нәтиже |
|
|||||
|
Қауіпсіздік сабағы №27 |
Тамақпен эксперимент жасаудың қауіптілігі |
|||||
|
Күні: 07.04.2025 ж. |
Оқушы саны: 21 |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Құндылық: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК
|
|||||
|
Апта дәйексөзі |
Еңбек – қуаныш, жалқаулық – айырылмас азап. Абай |
|||||
|
Көрнекіліктер |
|
|||||
|
Сабақ кезеңдері |
Сабақ барысы |
|||||
|
Басталуы 2мин |
1. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут) Амандасу: Оқушылармен амандасу, сабақтың басталуы туралы хабарлау. Түгендеу: Сабаққа қатысып отырған оқушыларды анықтау. Сабаққа кіріспе: 2. Саяхатқа дайындық (5 минут) Саяхатқа шығу үшін топтарға
бөлу: Әр топ өздерінің «саяхат жолдарын» жоспарлайды. Топтарға әртүрлі жанрдағы кітаптарды таныстыру міндетін беру. Топтар өздері таңдап алған жанрды талқылайды. |
|||||
|
Тәрбиенің басым бағыты бойынша сабақ мазмұны Ортасы 20 мин |
3. Саяхатқа шығу (20 минут) Оқушылар әртүрлі «станциялар» арқылы саяхаттап, кітап жанрлары мен олардың ерекшеліктерін талқылайды. 1-ші станция: Шытырман оқиға мен фантастика Топтарға шытырман оқиға мен фантастика жанрындағы кітаптардың суреттері мен қысқаша сипаттамалары беріледі. Оқушылар осы жанрды сипаттап, қандай кітаптар оқығанын талқылайды. Сұрақтар:
2-ші станция: Тарихи және ғылыми кітаптар Тарихи және ғылыми кітаптар туралы ақпарат беріледі. Әр топ осы жанрлар туралы талқылап, қандай кітаптарды оқығанын айтады. Сұрақтар:
3-ші станция: Күлкілі және комикс кітаптар Күлкілі және комикс кітаптардың беттері көрсетіледі. Оқушылар осы жанрдың ерекшеліктерін талқылайды. Сұрақтар:
4-ші станция: Әдеби классика мен поэзия Әдеби классика мен поэзия жанры туралы ақпарат беріледі. Оқушылар осы жанрға қатысты пікірлерін білдіреді. Сұрақтар:
4. Пікірталас және талқылау (10 минут) Әр топ өздерінің «саяхаттан» алған әсерлері туралы баяндап, қай жанрды таңдар еді, неліктен осы жанрды таңдағандарын айтады. Сұрақтар:
|
|||||
|
Сабақтың соңы |
|
|||||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Тамақпен эксперимент жасаудың қауіптілігі » Сабақтың
мақсаты: оқушылардың бойында салауатты
өмір салты Сабақ
барысы
- Балалар, біздің бүгінгі
сабағымызда не туралы айтылады?
- Иә, бұл тамақтандыру
фирмаларының логотиптері. Сіздер олар туралы |
кесте |
||||
|
6. Қорытын-ды. Рефлексия: |
Мен
білемін
… |
бейнежазба |
||||
шағым қалдыра аласыз














