Материалдар / тәрбие сағаты
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

тәрбие сағаты

Материал туралы қысқаша түсінік
тәрбие сағатын өткізуге көмек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Желтоқсан 2017
379
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

Home and away

Мектеп: Жамбыл атындағы орта мектеп

Панфилов ауданы Ақжазық ауылы


Күні:

Мұғалім: Джамалова Айнур Акангалийевна

СЫНЫП: 5

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Homes

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

S1. Provide basic information about themselves and others at sentence level on an increasing range of general topics.

S4. Respond with limited flexibility at sentence level to unexpected comments on an increasing range of general and curricular topics.

W1. Plan, write, edit and proofread work at text level with support on a limited range of general and curricular topics.

Сабақ мақсаты



Барлық оқушылар: бөлмелер туралы сөздерді біледі

Басым бөлігі: бөлмелер тақырыбында суреттей алады

Кейбір оқушылар: мысалдар келтіреді, әңгіме құрайды.

Ойлау

дағдыларының деңгейі


Қолдану Талдау

Бағалау критерийі

Бөлмелер туралы сөздік қоры көбейді

Бөлмелерді сипаттай алады

Мысалдар келтіреді

Тілдік мақсаттар



Тыңдалым: Мәтінді тыңдап көреді.

Айтылым:бөлмелер жайлы айтады.

Оқылым:сөйлемді жаза алады және тиісті сөздерді қояды.

Жазылым : бөлмелер тақырыбында шағын әңгіме жазады







Құндылықтарға баулу

Шығармашылық және сыни тұрғысынан ойлау, денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету,көзқарастарына құрметпен қарау;

Пәнаралық байланыс

қазақ тілі,орыс тілі, сурет.


Алдыңғы білім

Homes

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар



Сабақтың басы

10 мин

Ұ йымдастыру кезеңі : «Шаңырақ жылуы» тренингі

  1. Organization moment.

The order from the agent office.

-Good afternoon, pupils.

- Good afternoon.

-I am from in Agent office. Are you pupils which giving in order?

-Yes, we are.

-All of you here? Who is absent?

1.Қызығушылықты ояту

Топқа бөлу: «Пазл құрастыру» әдісі

Today I want to give you the key of the flat.

The key of the living room for the first team.

The key of the bedroom for the second team.

The key of the kitchen for the third team.

1-топ:«bedroom»

2-топ:«living-room»

3-топ: «kitchen»

( әр топқа топтың атауы жазылған ватман таратылады)


«Миға шабуыл» әдісі арқылы ұжымға сұрақтар қойылады.

  1. Lexis. ’’Who is the best and quick?’’


a kitchen


A living room


a sofa

a fridge



A bedroom



a bed


Who is the best decorator?

Who is the first? Who wants to speak about room?

Бағалау: Мадақтау әдісі (От шашу арқылы)





Бөлмелер суреті түрлі-түсті маркерлер, ватмандар .


Алдыңғы білім мен оқу материалдары



Сабақтың

ортасы

25 мин

2.Мағынаны тану

Grammar.

There is”, ”There are”

Describe you room using this rule.

1-топ:«bedroom»

2-топ:«living-room»

3-топ: «kitchen» тақырыбына постер қорғайды.

Топ арасында ақылдаса отырып, түзетулер жүргізіледі. Өзге топтар толық айтып кеткен мәліметтерге тоқталмау.

Бағалау:Жұлдызша арқылы

Деңгейлік тапсырмалар беру

(Оқушыларға деңгейлік сұрақтары бар үлестірмелі материалдар беру арқылы тақырыптағы түсініктерін тексеру)

А деңгейі сұрақтар Scrambled letters. You must make up some words and translate them into Kazakh.

t, l, a, f –
e, r, u, t, c, i, p –
b, e, l, a, t –
c, r, e, o, o, k –
e, g, f, r, i, d –
k, s, i, n –
m, p, a, l –
r, a, i, c, h –
i, o, r, d, a –
r, o, d, o –

В деңгейілі сұрақтар Complete the sentences:
1. We cook in the …
2. We sleep in the …
3. We wash in the …
4. We watch TV in the …
5. We eat in the …
6. We read books in the

С деңгейлі сұрақтар

  1. UE14. Task 1. Practice

Use prepositions. Complete the description of Sadie’s room.

The bed’s on the left and there’s small wardrobe on the right. There are some posters …… the wall …… the bed. There is a table …… the bed, and there is a lamp and clock …… the table. There is a chest of drawers …… the table, and there are some shelves …… the chest of drawers. There is a desk …… the door, …… the window. There is a chair in the corner and another chair ….. the desk. You can see Sadie’s tennis racket …… the desk.




Бағалау:Смайликтермен бағалауОбъект 4 Объект 5 Объект 6

Working in groups. ”What do you do in your room ? ”

In living room. In kitchen

  • I read books. – I have breakfast, lunch,

  • I read newspapers. dinner, supper.

  • I watch TV. – I cook dinner.

  • I listen to music. – I wash up dishes.

  • I relax to my family. – I listen to music.

  • I play chess. – I drink some lemonade.


In bedroom.

  • I read and sleep in.

  • I read books.

  • I listen to music


Бағалау:«Бармақ әдісі»

Қалыптастырушы бағалау тапсырмасы – жеке жұмыс

(кеңейтілген тапсырма)

Қабілетті оқушыға анағұрлым ауқымды көлемді материалдық тапсырма берілді .

Work with pictures. “At home- rooms.”

1. Dinning room

2. Bedroom

3. Living room

4. Kitchen

5. Bathroom

6. Study

  1. In the room there is a table, a chest of drawers and beds. We sleep here. /2/

  2. In this room there is a table, chairs, armchairs, a sofa, a fireplace, a television and a carpet. /3/

  3. In this room there is a desk, chairs, shelves of books, a computer. You may do your homework there. /6/

  4. In this room you wash your hands and face, clear your teeth, take a bath or a shower. /5/

There is a dishwasher, a fridger, plates, cups. We usually cook here. /4/

Қосымша мәтін,ватмандар, стикер, маркер


«Топтық жұмыс критериі»


Стикерлер








Саралау








Жауаптар жазылған слайд


Оқулық 5-сынып














Дарынды оқушымен жұмыс

Қалыптастырушы бағалау парағы

АКТ-ны қолдану

Сабақтың соңы

10 мин


Біліміңді тексер

Guess the crossword.

Each team must find 10 words about house.


U

F

O

G

C

L

B

K

B

J











G

A

R

D

E

N

A

F

E

U











J

K

Q

R

D

P

T

G

D

H











C

W

U

K

L

S

H

D

R

O











L

I

V

I

N

G

R

O

O

M











S

N

R

T

J

I

O

O

O

E











O

D

S

C

D

K

O

R

M

C











F

O

L

H

A

G

M

A

S

Q











A

W

Y

E

F

Q

R

F

Y

W











M

S

V

N

H

T

S

N

Z

X












Ой-толғау

Do you like your room? Why?

What kind of rooms do you know?

Conclusion.

Your marks…….

Diploma.

Hometask.

To draw a house which your dream.

Write a story about your flat.

Стикерлер

















Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Денсаулық және

қауіпсіздік техникасын сақтау



Қабілетті оқушыға : (Эссе)

«А.Тевкелевтің Кіші жүз ханы Әбілхайыр Ресей империясының құрамына кіруіне себепші болуы туралы»


Қалыптастырушы бағалау

«Смайликтер арқылы»

«Бас бармақ»

«Жұлдызша арқылы»

«Кері байланыс»


АКТ пайдалануда қауіпсіздік техникасы











Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!