Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Тәрбие сағаты Еңбекші орта мектебі МДШО КММ 5 сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
|
Бұйрығына 7-қосымша |
|
Нысан |
Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен
Сабақтың тақырыбы: Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын»(үзінді)
Бөлім: |
Биотехнология жаңалықтары. Сахиев Жүніс «Уақыт қайтарымы» |
|
Педагогтің аты-жөні |
Базарбаева А.Б. |
|
Күні: |
08.02.2021 |
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын»(үзінді) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.4.5.1 тақырып бойынша бас әріппен жазылатын күрделі, құрама атауларды дұрыс жазу 9.3.4.1 мәтіндердің стилін, жанрлық ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
Бас әріппен жазылатын күрделі, құрама атауларды дұрыс жазады Мәтіндердің стилін, жанрлық ерекшеліктерін салыстырып, талдау жасайды |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы 5
мин |
Амандасу Түгендеу Сабақтың ережесі: 1.Белсенді қатысу 2.Тыныштық сақтау 3.Бірін-бірі тыңдау 4.Ойын ашық айту 5.Ынтымақтастық Таңғажайып, барлаушы, өнерпаз, жарған, өртеген, үңгірде, қоршауда, тесіп, тұтқынға |
Амандасады Сабақ ережесін
сақтайды Сөздік дәптерге жазады |
|
|
Сабақтың ортасы 28
мин |
Айтылым.1-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер. 1.таңғажайып оқиға дегенді қалай түсінесің? 2. сендердің өмірлеріңде таңғайып оқиға болды ма? 3. сыныпта өнерпаз оқушы бар ма? 2-тапсырма. Берілген сөздерді қатыстырып сөйлем құра Таңғайып, құбылыс, өнер, өнерпаз Мәтінмен жұмыс. 4-тапсырма. Мәтінді оқу. Қара әріппен берілген сөздердің мағынасын анықтау Тб.Қарсылықты бағыныңқылы сабақтас құрмалас сөйлем 6,7-тапсырма. Дұрыс жауапты айту 8-тапсырма. Жауынгер Шыңғыстың жасаған ерлігін диаграммаға жаз жауап
бер |
Сұрақтарға жауап береді Сөйлем құрайды Қара әріппен берілген сөздердің мағынасын анықтайды Диаграмма |
|
|
Сабақтың соңы 7мин |
9-тапсырма. Сұрақтиарға |
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Бұйрығына 7-қосымша |
|
Нысан |
Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен
Сабақтың тақырыбы: Медеу Сәрсеке «Жетінші толқын»(үзінді)
Бөлім: |
Биотехнология жаңалықтары. Сахиев Жүніс «Уақыт қайтарымы» |
|
Педагогтің аты-жөні |
Базарбаева А.Б. |
|
Күні: |
09.02.2021 |
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Нәтиже сабақ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.3.1 коммуникативтік жағдаятқа сай сөйлеу тіліндегі интонация, кідіріс, логикалық екпіннің мәнін түсініп, өз ойын жеткізу |
|
Сабақтың мақсаты |
коммуникативтік жағдаятқа сай сөйлеу тіліндегі интонация, кідіріс, логикалық екпіннің мәнін түсінеді, өз ойын жеткізеді |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы 5
мин |
Амандасу Түгендеу Сабақтың ережесі: 1.Белсенді қатысу 2.Тыныштық сақтау 3.Бірін-бірі тыңдау 4.Ойын ашық айту 5.Ынтымақтастық |
Амандасады Сабақ ережесін сақтайды |
|
|
Сабақтың ортасы 35
мин |
2-тапсырма.Сұрақтарға жауап жаз 3-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер 4-тапсырма |
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Бұйрығына 7-қосымша |
|
Нысан |
Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен
Сабақтың тақырыбы: «Алаш» ұғымы нені білдіреді?
Бөлім: |
Алаш идеясы мен қайраткерлері. Дидахмет Әшімхан «Бес арыс» |
|
Педагогтің аты-жөні |
Базарбаева А.Б. |
|
Күні: |
15.02.2021 |
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
«Алаш» ұғымы нені білдіреді? |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.1.1 берілген тақырыпқа сай сөздерді орынды қолдана отырып, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құрау |
|
Сабақтың мақсаты |
тақырыпқа сай берілген сөздерді орынды қолдана алады, мақсатты аудиторияға арналған ауызша мәтіндер құра алады |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы 5
мин |
Амандасу Түгендеу Сабақтың ережесі: 1.Белсенді қатысу 2.Тыныштық сақтау 3.Бірін-бірі тыңдау 4.Ойын ашық айту 5.Ынтымақтастық Сана-сезім, ілім-білім, алашордалықтар, құрбан, мұрат, ұлтжанды |
Амандасады Сабақ ережесін
сақтайды Сөздік дәптерге жазады |
|
|
Сабақтың ортасы 28
мин |
1-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер.
5-тапсырма. Мәтінді оқы. «Оңай және қиын сұрақтар кестесі» бойынша мәтіннің мазмұнын талда. 6-тапсырма. Қара әріппен берілген сөз тіркестерінің мағынасын анықтау. Оларды қатыстырып , мәтіннің мазмұнын айту ТБ. Мезгіл бағыныңқылы сабақтас құрмалас сөйлем |
Сұрақтарға жауап береді Мәтінді оқиды, мазмұнын талдайды Қара әріппен берілген сөздердің мағынасын анықтайды оларды қатыстырып мәтіннің мазмұнын айтады , |
|
|
Сабақтың соңы 7мин |
7-тапсырма.Берілген сөздермен сөз тіркестерін мағынасына қарай сәйкестендіріп , сөйлем құрап жазу |
Мағынасына қарай сәйкестендіреді, сөйлем құрап жазады |
|
|
|
Бұйрығына 7-қосымша |
|
Нысан |
Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен
Сабақтың тақырыбы: Алаш қозғалысына 100 жыл
Бөлім: |
Алаш идеясы мен қайраткерлері. Дидахмет Әшімхан «Бес арыс» |
|
Педагогтің аты-жөні |
Базарбаева А.Б. |
|
Күні: |
16.02.2021 |
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Алаш қозғалысына 100 жыл |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.2.1 ғылыми стильде (мақала, баяндама, презентация) жазылған еңбектердің тілдік және жанрлық ерекшелігін анықтап, талдау жасау |
|
Сабақтың мақсаты |
ғылыми стильде (мақала, баяндама, презентация) жазылған еңбектердің тілдік және жанрлық ерекшелігін анықтап, талдау жасайды |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы 5
мин |
Амандасу Түгендеу Сабақтың ережесі: 1.Белсенді қатысу 2.Тыныштық сақтау 3.Бірін-бірі тыңдау 4.Ойын ашық айту 5.Ынтымақтастық Аян, тартыс, осал, намысшыл, мұрагер, қуғын-сүргін, насихат |
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |