Бекітемін:
Мектеп директорының
тәрбие ісі жөніндегі орынбасары :
______________ Ә. Исаева
«____» _________2024 ж
Тақырыбы: «Көшеде жүру және өзін өзі ұстау»
Қауіпсіздік сабағы № 10 САБАҚ. «ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ, ОҒАН СӨЗСІЗ СЕНУГЕ БОЛА МА?»
Сынып жетекші: Бейбітжан Ақерке
2024-2025 оқу жылы
|
Тәрбие сағаты |
|
|
|
Күні |
10.11.2024 |
|
|
Сынып жетекші: |
Бейбітжан А |
|
|
Класс: |
Қатысушылар саны: 20 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көшеде жүру және өзін-өзі ұстау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың
көшеде жүріп, өзін-өзі ұстау мәдениетін
қалыптастыру. |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Заң және тәртіп Қоршаған ортаға мән бере қарауға, байқағыштыққа, тәртіптілікке баулу |
|
|
Апта дәйексөзі |
|
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 мин) |
І. Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылар назарын сабаққа аудару.
Оқушылармен
амандасу, сабаққа дайындықтарын
тексеру. |
Шеңбер ішінде балалар бір-біріне жылы лебіздерін арнап, бүгінгі сабақта сәттілік тілейді |
презентация
|
|
Сабақтың ортасы (20 мин)
|
Алдыңғы сабақты қайталау, үй тапсырмасын
сұрау. |
Оқушылар мұғалім сұрақтарына жауап береді Балалар: Үлгілі, тәртіпті бала |
презентация
|
|
Қауіпсіздік сабағы 10 мин |
«ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ, ОҒАН СӨЗСІЗ СЕНУГЕ БОЛА МА?» Сабақтың мақсаты: оқушыларды жасанды интеллекттің озық технологиясымен таныстыру. Негізгі міндеттер: 1. Интернеттегі балалардың мінез-құлық нормалары мен ережелерін әзірлеу 2. Оқушылардың ой-өрісін кеңейту. Құралдар: осы тақырып бойынша иллюстрациялар, проектор, компьютер. Сабақ барысы 1. Кіріспе (2 минут) Жасанды интеллект жүйелерінің қолдану салалары: робототехника, сараптамалық жүйелер, есептерді әмбебап шешушіні жасау, бір тілден екінші тілге аудару, мәтінді рефераттау, пайдаланушыны компьютермен ыңғайлы диалогін қамтамасыз ететін интеллектуалды интерфейсті жасау. 2.Негізгі бөлім (6 минут) Оң әсері: - мәліметтерге негізделген тиімді шешімдер; - субъективтіліктің аздығы; - ескірген бюрократиялық құрылымды жаңаша ұйымдастыру; - жаңа және инновациялық жұмыс орындары; - энергия тасымалдаушыларға тәуелді болмау; - медицина ғылымында жетістікке жету, дерттерді түбегейлі жою. Теріс ықпалы: - есеп беруге міндеттілік (жауап беруші, заң аспектілері, құқықтар); - жұмыс орындарын жоғалту; - хакерлік / киберқылмыс; - қалыптасқан түсініктің шектен шығуы. «Жасанды интеллект технологиялары мүмкіншіліктерінің тиімді және тиімсіз жақтары» тақырыбында пікір алмасу. |
Оқушылар жұмбақтардың жауабын табад |
Презентация |
|
Соңы (5 мин)
|
Қорытындылау |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
презентация |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәрбие сағаты, көшеде жүру және өзін өзі ұстау
Тәрбие сағаты, көшеде жүру және өзін өзі ұстау
Бекітемін:
Мектеп директорының
тәрбие ісі жөніндегі орынбасары :
______________ Ә. Исаева
«____» _________2024 ж
Тақырыбы: «Көшеде жүру және өзін өзі ұстау»
Қауіпсіздік сабағы № 10 САБАҚ. «ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ, ОҒАН СӨЗСІЗ СЕНУГЕ БОЛА МА?»
Сынып жетекші: Бейбітжан Ақерке
2024-2025 оқу жылы
|
Тәрбие сағаты |
|
|
|
Күні |
10.11.2024 |
|
|
Сынып жетекші: |
Бейбітжан А |
|
|
Класс: |
Қатысушылар саны: 20 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көшеде жүру және өзін-өзі ұстау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың
көшеде жүріп, өзін-өзі ұстау мәдениетін
қалыптастыру. |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Заң және тәртіп Қоршаған ортаға мән бере қарауға, байқағыштыққа, тәртіптілікке баулу |
|
|
Апта дәйексөзі |
|
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 мин) |
І. Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылар назарын сабаққа аудару.
Оқушылармен
амандасу, сабаққа дайындықтарын
тексеру. |
Шеңбер ішінде балалар бір-біріне жылы лебіздерін арнап, бүгінгі сабақта сәттілік тілейді |
презентация
|
|
Сабақтың ортасы (20 мин)
|
Алдыңғы сабақты қайталау, үй тапсырмасын
сұрау. |
Оқушылар мұғалім сұрақтарына жауап береді Балалар: Үлгілі, тәртіпті бала |
презентация
|
|
Қауіпсіздік сабағы 10 мин |
«ЖАСАНДЫ ИНТЕЛЛЕКТ, ОҒАН СӨЗСІЗ СЕНУГЕ БОЛА МА?» Сабақтың мақсаты: оқушыларды жасанды интеллекттің озық технологиясымен таныстыру. Негізгі міндеттер: 1. Интернеттегі балалардың мінез-құлық нормалары мен ережелерін әзірлеу 2. Оқушылардың ой-өрісін кеңейту. Құралдар: осы тақырып бойынша иллюстрациялар, проектор, компьютер. Сабақ барысы 1. Кіріспе (2 минут) Жасанды интеллект жүйелерінің қолдану салалары: робототехника, сараптамалық жүйелер, есептерді әмбебап шешушіні жасау, бір тілден екінші тілге аудару, мәтінді рефераттау, пайдаланушыны компьютермен ыңғайлы диалогін қамтамасыз ететін интеллектуалды интерфейсті жасау. 2.Негізгі бөлім (6 минут) Оң әсері: - мәліметтерге негізделген тиімді шешімдер; - субъективтіліктің аздығы; - ескірген бюрократиялық құрылымды жаңаша ұйымдастыру; - жаңа және инновациялық жұмыс орындары; - энергия тасымалдаушыларға тәуелді болмау; - медицина ғылымында жетістікке жету, дерттерді түбегейлі жою. Теріс ықпалы: - есеп беруге міндеттілік (жауап беруші, заң аспектілері, құқықтар); - жұмыс орындарын жоғалту; - хакерлік / киберқылмыс; - қалыптасқан түсініктің шектен шығуы. «Жасанды интеллект технологиялары мүмкіншіліктерінің тиімді және тиімсіз жақтары» тақырыбында пікір алмасу. |
Оқушылар жұмбақтардың жауабын табад |
Презентация |
|
Соңы (5 мин)
|
Қорытындылау |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
презентация |
шағым қалдыра аласыз













