Қысқа мерзімді жоспарлау.
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Күні: Сынып:10 |
Мектеп: Ж.Нұрлыбаев Мұғалімнің аты-жөні: Аширова С Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тас дәуіріндегі Қазақстанның археологиялық ескерткіштері |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары |
Қазақстандағы археологиялық ескерткіш туралы түсініктерін қалыптастыру. |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар:Қазақстан жеріндегі ескерткіштер туралы біледі.
Оқушылардың басым бөлігі: Ескерткіштердің қайда орналасқаны туралы біледі Кейбір оқушылар:Ескерткіштерді зерттеп,олар туралы мысалдар келтіре алады |
|||
|
Бағалау критерийі |
Тас дәуіріндегі Қазақстанның археологиялық ескерткіштерін сипаттай алады. |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Отансүйгіштікке, тарихын құрметтеуге,сын тұрғысынан ойдануға баулу. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
География, бейнелеу өнері. |
|||
|
Алдыңғы білім |
Палеолит,мезолит,неолит,энеолит дәуірлеріндегі Қазақстан туралы біледі. |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
1 Ұйымдастыру кезеңі. 2.Жағымды ахуал қалыптастыру. 3 Оқушыларды топқа бөлу. 4.Жаңа сабақтың тақырыбын ашу. 5.Оқушыларға тапсырма беру. |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
1.Оқулықпен жұмыс. 1-топ 2-топ Берілген тапсырманы орындау. 2.Постер қорғау. Оқушылар берілген тапсырманы бір-біріне түсіндіру. 3.Картамен жұмыс.Қазақстандағы ескеркіштерді картадан тауып,олар туралы мәліметтер жинау. 4.Өзіндік жұмыс. Әр оқушы ескерткіштен табылған суреттерді салу. |
|||
|
Сабақтың соңы |
|
|
||
|
Кім жылдам?-сұрақтарға жауап бере отырып сабақты қорытындылау. Үйге тапсырма:мәтінді оқып келу. |
||||
|
Саралау-Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қандай тапсырмалар бересіз? Сабақ бойынша рефлексия. |
Бағалау-Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау. |
||
|
Ашық сұрақтар қойғанда,тест сұрақтарын жазғанда,кері байланысты дер кезінде беруде айқын көрініс табады. |
|
Указканы дұрыс ұстау. АКТ-ны дұрыс пайдалану. |
||
|
Жалпы бағалау: Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе(оқыту мен оқуға қатысты?) 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым,келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
||||
|
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тас дәуіріндегі Қазақстанның археологиялық ескерткіштері
Тас дәуіріндегі Қазақстанның археологиялық ескерткіштері
Қысқа мерзімді жоспарлау.
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Күні: Сынып:10 |
Мектеп: Ж.Нұрлыбаев Мұғалімнің аты-жөні: Аширова С Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тас дәуіріндегі Қазақстанның археологиялық ескерткіштері |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары |
Қазақстандағы археологиялық ескерткіш туралы түсініктерін қалыптастыру. |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар:Қазақстан жеріндегі ескерткіштер туралы біледі.
Оқушылардың басым бөлігі: Ескерткіштердің қайда орналасқаны туралы біледі Кейбір оқушылар:Ескерткіштерді зерттеп,олар туралы мысалдар келтіре алады |
|||
|
Бағалау критерийі |
Тас дәуіріндегі Қазақстанның археологиялық ескерткіштерін сипаттай алады. |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
|
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Отансүйгіштікке, тарихын құрметтеуге,сын тұрғысынан ойдануға баулу. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
География, бейнелеу өнері. |
|||
|
Алдыңғы білім |
Палеолит,мезолит,неолит,энеолит дәуірлеріндегі Қазақстан туралы біледі. |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
1 Ұйымдастыру кезеңі. 2.Жағымды ахуал қалыптастыру. 3 Оқушыларды топқа бөлу. 4.Жаңа сабақтың тақырыбын ашу. 5.Оқушыларға тапсырма беру. |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
1.Оқулықпен жұмыс. 1-топ 2-топ Берілген тапсырманы орындау. 2.Постер қорғау. Оқушылар берілген тапсырманы бір-біріне түсіндіру. 3.Картамен жұмыс.Қазақстандағы ескеркіштерді картадан тауып,олар туралы мәліметтер жинау. 4.Өзіндік жұмыс. Әр оқушы ескерткіштен табылған суреттерді салу. |
|||
|
Сабақтың соңы |
|
|
||
|
Кім жылдам?-сұрақтарға жауап бере отырып сабақты қорытындылау. Үйге тапсырма:мәтінді оқып келу. |
||||
|
Саралау-Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қандай тапсырмалар бересіз? Сабақ бойынша рефлексия. |
Бағалау-Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау. |
||
|
Ашық сұрақтар қойғанда,тест сұрақтарын жазғанда,кері байланысты дер кезінде беруде айқын көрініс табады. |
|
Указканы дұрыс ұстау. АКТ-ны дұрыс пайдалану. |
||
|
Жалпы бағалау: Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе(оқыту мен оқуға қатысты?) 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым,келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
||||
|
|
||||
шағым қалдыра аласыз













