|
ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІ Бөлім: Сәулет өнері. |
МЕКТЕП: |
||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Таспен жазылған тарих |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.6.1 БАҚ, энциклопедиялық, ғылыми-көпшілік, ғылыми еңбектерден деректерді ала білу, сілтеме жасау жолдарын білу; 10.4.5.1 сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: тақырыпқа сай деректерді ала білу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Көпшілігі: БАҚ, энциклопедиялық, ғылыми-көпшілік, ғылыми еңбектерден деректерді ала білу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Кейбір оқушылар: БАҚ, энциклопедиялық, ғылыми-көпшілік, ғылыми еңбектерден деректерді ала білу, сілтеме жасау жолдарын білу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||
|
Жоспар: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Тапсырма. Мектепте «Таспен жазылған тарих» деген тақырыпта конференция болып жатыр. Осы конференцияда сөйлейтін сөзіңізді дайындыңыз. Ғаламтордан алынған мәліметтерді қолданып,
авторына сілтеме жасаңыз. - мәтін деректерін дәлел ретінде қолданады; - авторына сілтеме жасайды. ҚБ
Дескриптор:
ҚБ ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
Тапсырма.
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мектепте «Таспен жазылған тарих» деген тақырыпта конференция болып жатыр. Осы конференцияда сөйлейтін сөзіңізді дайындыңыз. Ғаламтордан алынған мәліметтерді қолданып, авторына сілтеме жасаңыз. Берілген сөйлемдерден жаңа қолданыстағы сөздерді анықтайды; Жарыспалы қолданысын жазады; Тілдік нормаға қабылданған нұсқасын жазады. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырма орындайды. Сөйлемдердің тиісті жеріне жақша мен нүктелі үтір қойып жазады; Қойылу себебін түсіндіреді. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы (Шот-Аман Уәли ханның «Таспен жазылған симфония» мақаласынан) |
|||
|
Рефлексия |
Кері байланыс:
Үй тапсырмасы: 6-тапсырма |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Таспен жазылған тарих"
"Таспен жазылған тарих"
|
ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІ Бөлім: Сәулет өнері. |
МЕКТЕП: |
||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Таспен жазылған тарих |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.6.1 БАҚ, энциклопедиялық, ғылыми-көпшілік, ғылыми еңбектерден деректерді ала білу, сілтеме жасау жолдарын білу; 10.4.5.1 сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: тақырыпқа сай деректерді ала білу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Көпшілігі: БАҚ, энциклопедиялық, ғылыми-көпшілік, ғылыми еңбектерден деректерді ала білу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Кейбір оқушылар: БАҚ, энциклопедиялық, ғылыми-көпшілік, ғылыми еңбектерден деректерді ала білу, сілтеме жасау жолдарын білу, сөйлем және мәтін деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||
|
Жоспар: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Тапсырма. Мектепте «Таспен жазылған тарих» деген тақырыпта конференция болып жатыр. Осы конференцияда сөйлейтін сөзіңізді дайындыңыз. Ғаламтордан алынған мәліметтерді қолданып,
авторына сілтеме жасаңыз. - мәтін деректерін дәлел ретінде қолданады; - авторына сілтеме жасайды. ҚБ
Дескриптор:
ҚБ ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН
Тапсырма.
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы өз пікірлерін білдіреді. Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. Мектепте «Таспен жазылған тарих» деген тақырыпта конференция болып жатыр. Осы конференцияда сөйлейтін сөзіңізді дайындыңыз. Ғаламтордан алынған мәліметтерді қолданып, авторына сілтеме жасаңыз. Берілген сөйлемдерден жаңа қолданыстағы сөздерді анықтайды; Жарыспалы қолданысын жазады; Тілдік нормаға қабылданған нұсқасын жазады. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырма орындайды. Сөйлемдердің тиісті жеріне жақша мен нүктелі үтір қойып жазады; Қойылу себебін түсіндіреді. |
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
10-сынып «Қазақ тілі» оқулығы (Шот-Аман Уәли ханның «Таспен жазылған симфония» мақаласынан) |
|||
|
Рефлексия |
Кері байланыс:
Үй тапсырмасы: 6-тапсырма |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз





















