|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 8. Менің тәуелсіз Қазақстаным |
|||||||
|
Күні:06.02.2024 |
Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. |
|||||||
|
Сынып: 5 А |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Тәуелсіз елдің Астанасы |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.3.5.1.-қосымша ақпарат көздерінен тақырыпқа байланысты мәліметтерді ала білу; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: қосымша ақпарат көздерінен тақырып0қа байланысты мәліметтерді ала біледі. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 08:50 7 мин 08:57 5 мин |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: оқушылармен танысу. Конверт тарату арқылы топқа бөлу. Конверт ішінде түрлі түстен жасалған білезіктер арқылы 3 топқа бірігеді. Топқа берілген түстерге сай қораптар таратамын. Сыртында сөздер, сандар және суретер жазылған. Жаңа тақырыппен, оқу мақсатымен және бағалау критерийлерімен таныстыру. Бағалау критерийлері:
Сөздер мен сөз тіркестерін сәйкестендіріңдер
|
Қол шапалақтау Қол шапалақтау Дескриптор: 2 балл
рін сәйкестен- діреді. |
Түрлі түсті жіптен жасал-ған білезік Түрлі түсті қорап тар |
|||||
|
Сабақтың ортасы
09:03 8 мин
09:12
5 мин
09:18 5 мин
09:24
5 мин
|
Жұптық жұмыс Айтылым. Тыңдалым. 6- тапсырма Диалогті аяқтаңдар. Топтық жұмыс Жазылым. 7-тапсырма «Астана-арман қала» атты тақырыпта мәтін құра. Айтылым. Жазылым. Қосымша тапсырма «Стикердегі диалог» әдісі Жеке жұмыс. Жазылым. 9-тапсырма Астанада тұратын досыңды құттықтап, ашықхат жаз. Хатыңды сыныпта оқып бер. |
Айтылым. Видео роликті көріп алып, жұппен диалогке түседі. Жазылым Суреттерді пайдалана отырып, мәтін құрайды. Астана туралы 5 сұрақ құрастырып, топтар бір-бірімен алмасады. Астанада тұратын досыңды құттықтап, ашықхат жазады. Хатты сыныпта оқып береді.
|
Смайлик арқылы Дескриптор
-Сипаттайды -Әңгімелейді. Басбармақ арқылы бағалау Дескриптор: 2 балл -Түсіндіреді; -Талқылайды; Бағдаршам арқылы бағалау Дескриптор 2 балл
Үздік ашықхатты анықтау Дескриптор 2 балл -Хат жазу стилін сақтайды; -Хат жазады. |
Оқулық
astanaga-saiaxat-nur-sultan-qalasyna-solu_Nj4p8ZrD
суреттер
мәтін
стикер, мәтін
Оқулық |
||||
|
Сабақтың соңы
09:30 8 минут |
Үй тапсырмасын беру : 8-тапсырма, 35-бет |
|
||||||
|
Кері байланыс |
Көзіммен
көрдім
Жүрегіммен
сезіндім
Қолыммен
ұстадым
Жұ |
Қыстырғыш қысты- рып, өз ойларын айтады. |
||||||
|
Бағалау 09:33 2 мин |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәуелсіз елдің Астанасы
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 8. Менің тәуелсіз Қазақстаным |
|||||||
|
Күні:06.02.2024 |
Педагогтің аты-жөні: Ильясова Х.Н. |
|||||||
|
Сынып: 5 А |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Тәуелсіз елдің Астанасы |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.3.5.1.-қосымша ақпарат көздерінен тақырыпқа байланысты мәліметтерді ала білу; |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: қосымша ақпарат көздерінен тақырып0қа байланысты мәліметтерді ала біледі. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 08:50 7 мин 08:57 5 мин |
«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: оқушылармен танысу. Конверт тарату арқылы топқа бөлу. Конверт ішінде түрлі түстен жасалған білезіктер арқылы 3 топқа бірігеді. Топқа берілген түстерге сай қораптар таратамын. Сыртында сөздер, сандар және суретер жазылған. Жаңа тақырыппен, оқу мақсатымен және бағалау критерийлерімен таныстыру. Бағалау критерийлері:
Сөздер мен сөз тіркестерін сәйкестендіріңдер
|
Қол шапалақтау Қол шапалақтау Дескриптор: 2 балл
рін сәйкестен- діреді. |
Түрлі түсті жіптен жасал-ған білезік Түрлі түсті қорап тар |
|||||
|
Сабақтың ортасы
09:03 8 мин
09:12
5 мин
09:18 5 мин
09:24
5 мин
|
Жұптық жұмыс Айтылым. Тыңдалым. 6- тапсырма Диалогті аяқтаңдар. Топтық жұмыс Жазылым. 7-тапсырма «Астана-арман қала» атты тақырыпта мәтін құра. Айтылым. Жазылым. Қосымша тапсырма «Стикердегі диалог» әдісі Жеке жұмыс. Жазылым. 9-тапсырма Астанада тұратын досыңды құттықтап, ашықхат жаз. Хатыңды сыныпта оқып бер. |
Айтылым. Видео роликті көріп алып, жұппен диалогке түседі. Жазылым Суреттерді пайдалана отырып, мәтін құрайды. Астана туралы 5 сұрақ құрастырып, топтар бір-бірімен алмасады. Астанада тұратын досыңды құттықтап, ашықхат жазады. Хатты сыныпта оқып береді.
|
Смайлик арқылы Дескриптор
-Сипаттайды -Әңгімелейді. Басбармақ арқылы бағалау Дескриптор: 2 балл -Түсіндіреді; -Талқылайды; Бағдаршам арқылы бағалау Дескриптор 2 балл
Үздік ашықхатты анықтау Дескриптор 2 балл -Хат жазу стилін сақтайды; -Хат жазады. |
Оқулық
astanaga-saiaxat-nur-sultan-qalasyna-solu_Nj4p8ZrD
суреттер
мәтін
стикер, мәтін
Оқулық |
||||
|
Сабақтың соңы
09:30 8 минут |
Үй тапсырмасын беру : 8-тапсырма, 35-бет |
|
||||||
|
Кері байланыс |
Көзіммен
көрдім
Жүрегіммен
сезіндім
Қолыммен
ұстадым
Жұ |
Қыстырғыш қысты- рып, өз ойларын айтады. |
||||||
|
Бағалау 09:33 2 мин |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. Смайликтер арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
|||||||
шағым қалдыра аласыз




