Қысқа мерзімді жоспар
|
Күні |
18.12.2024 |
||
|
Сынып жетекші |
Калыбекова Гульзана Бекмухановна |
||
|
Сынып:8 |
Қатысқаны |
Қатыспағаны |
|
|
Тақырыбы |
Тәуелсіздік тәңірдің берген тәтті сыйы |
||
|
Құндылық |
Тәуелсіздік пен Отаншылдық |
||
|
Мақсаты |
Тәуелсіздіктің қадірін біліп, түсінуге және оны мәңгі ұстауға, қорғауға тәрбиелеу. Мейірімді, білімді, ынтымақ пен бірлікті оқушы ойына дамыту |
||
|
Көрнекілігі |
Презентация, бейнежазба, буклет |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалім әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ресурстар |
|
Басы Кіріспе 7 мин |
1. Амандасу , түгендеу, қонақтармен таныстыру ,қысқаша хабарлама жүргізу. 2. Психологиялық ахуал. Тарихи шолу «Тәуелсіздік додекаэдрі» арқылы сұрақтарға жауап беру |
Мұғаліммен амандасады. Еске түсіреді, көреді |
Слайд Бейнефильм |
|
Ортасы Негізгі бөлім 33 мин |
3. Топқа «Фазл» әдісі арқылы бөлу. 4.«Төңкерілген сынып» әдісі Мемлекетіміздің дамуына қалай қандай үлес қосуымызға болады? 5. «Бес неге ?» әдісі Білім, мейірім тәуелсіздікті жақсартамын. 1. Неге тәуелсіздікті ұстап тұру қиын? Жауап: Себебі, барлық саладан адамзат білімді болу керек. 2.Неге барлық саладан білімді болу керек? Жауап: Себебі, білім бар жерде мәдениет бар. 3.Неге білім бар жерде мәдениет бар? Жауап: Себебі, білім мен мәдениет бар жерде бейбітшілік бар. 4. Неге білім мен мәдениет бар жерде бейбітшілік бар? Жауап: Себебі бейбіт елде даму бар. 5.Неге бейбіт ел дамиды?
Себебі, Өнер - білім бар
жұрттар 6. Сергіту сәті. Оқушылар өлеңдер оқиды 7.Жұмыс парағымен жұмыс. |
Астанадағы белгілі ғимараттарды құрау арқылы топқа бөлінеді Тапсырманы орындайды, салыстырады Қазақстанды Жапон елімен теңестіру үшін не істеуіміз керек? Әлемдік деңгейдегі қазақ. Білім, спорт, өнер жағынан айтып өтеді «Бес неге?» әдісі арқылы тәуелсіздікті қалай қолдан шығармауға болатыны туралы жауап береді. Ақпарат алады. Тәуелсіздік, Отан туралы өлең оқиды Алған білімдерімен сабақты қорытады |
Бейнефильм Жапон мектептері |
|
Соңы Қорытынды бөлім 5 мин |
Шағын ой |
Жазады, мәнерлейді, тірек сөздерді пайдаланады. Бес асыл іс көнсеңіз... Мен жастарға сенемін... Ақылмен жол табалық... т.б. Тәуелсіздік тәңірдің берген тәтті сыйы |
|
«Шошанай орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітемін
Мектеп директоры
________У.Шабаданов
«17 » желтоқсан 2024ж
«Ұлттық құндылық-ұрпаққа өнеге» тақырыбында аудандық
семинар-практикумы
Тақырыбы:
Тәуелсіздік тәңірдің берген тәтті сыйы
Тексерген: ДТІЖО Б. Төлегенова
Орындаған: Г.Калыбекова
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәуелсіздік тәңірдің берген сыйы
Тәуелсіздік тәңірдің берген сыйы
Қысқа мерзімді жоспар
|
Күні |
18.12.2024 |
||
|
Сынып жетекші |
Калыбекова Гульзана Бекмухановна |
||
|
Сынып:8 |
Қатысқаны |
Қатыспағаны |
|
|
Тақырыбы |
Тәуелсіздік тәңірдің берген тәтті сыйы |
||
|
Құндылық |
Тәуелсіздік пен Отаншылдық |
||
|
Мақсаты |
Тәуелсіздіктің қадірін біліп, түсінуге және оны мәңгі ұстауға, қорғауға тәрбиелеу. Мейірімді, білімді, ынтымақ пен бірлікті оқушы ойына дамыту |
||
|
Көрнекілігі |
Презентация, бейнежазба, буклет |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалім әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ресурстар |
|
Басы Кіріспе 7 мин |
1. Амандасу , түгендеу, қонақтармен таныстыру ,қысқаша хабарлама жүргізу. 2. Психологиялық ахуал. Тарихи шолу «Тәуелсіздік додекаэдрі» арқылы сұрақтарға жауап беру |
Мұғаліммен амандасады. Еске түсіреді, көреді |
Слайд Бейнефильм |
|
Ортасы Негізгі бөлім 33 мин |
3. Топқа «Фазл» әдісі арқылы бөлу. 4.«Төңкерілген сынып» әдісі Мемлекетіміздің дамуына қалай қандай үлес қосуымызға болады? 5. «Бес неге ?» әдісі Білім, мейірім тәуелсіздікті жақсартамын. 1. Неге тәуелсіздікті ұстап тұру қиын? Жауап: Себебі, барлық саладан адамзат білімді болу керек. 2.Неге барлық саладан білімді болу керек? Жауап: Себебі, білім бар жерде мәдениет бар. 3.Неге білім бар жерде мәдениет бар? Жауап: Себебі, білім мен мәдениет бар жерде бейбітшілік бар. 4. Неге білім мен мәдениет бар жерде бейбітшілік бар? Жауап: Себебі бейбіт елде даму бар. 5.Неге бейбіт ел дамиды?
Себебі, Өнер - білім бар
жұрттар 6. Сергіту сәті. Оқушылар өлеңдер оқиды 7.Жұмыс парағымен жұмыс. |
Астанадағы белгілі ғимараттарды құрау арқылы топқа бөлінеді Тапсырманы орындайды, салыстырады Қазақстанды Жапон елімен теңестіру үшін не істеуіміз керек? Әлемдік деңгейдегі қазақ. Білім, спорт, өнер жағынан айтып өтеді «Бес неге?» әдісі арқылы тәуелсіздікті қалай қолдан шығармауға болатыны туралы жауап береді. Ақпарат алады. Тәуелсіздік, Отан туралы өлең оқиды Алған білімдерімен сабақты қорытады |
Бейнефильм Жапон мектептері |
|
Соңы Қорытынды бөлім 5 мин |
Шағын ой |
Жазады, мәнерлейді, тірек сөздерді пайдаланады. Бес асыл іс көнсеңіз... Мен жастарға сенемін... Ақылмен жол табалық... т.б. Тәуелсіздік тәңірдің берген тәтті сыйы |
|
«Шошанай орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітемін
Мектеп директоры
________У.Шабаданов
«17 » желтоқсан 2024ж
«Ұлттық құндылық-ұрпаққа өнеге» тақырыбында аудандық
семинар-практикумы
Тақырыбы:
Тәуелсіздік тәңірдің берген тәтті сыйы
Тексерген: ДТІЖО Б. Төлегенова
Орындаған: Г.Калыбекова
шағым қалдыра аласыз













