|
Кезеңі |
4 |
|
|
Арнайы маман тегі, аты, әкесінің аты |
Б .М .Нагиметова |
|
|
Күні: |
21 .12 .2023ж |
|
|
Топтық жұмыс |
Қатысушылар саны: 10 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Тәуелсіздік – тұғырым» |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
: Отанды қорғауға, құрметтеуге тәрбиелеу, Рәміз , Ту, Елтаңба,Гимн мен таныстыру . |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Арнайы маман әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Кіріспе кезеңі 2 мин Сабақтың басы 2 минут
Сабақтың ортасы 10 минут 10 Минут |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу: Оқушылардың зейінін сабаққа шоғырландыру. Жайлы психологиялық ахуал қалыптастыру. Бүгінгі көңіл-күйімізді смайликтер арқылы көрсетейікші.
ІІ. Негізгі кезең. Ойлауын дамыту. Заттар мен әрекеттерді олардың ауызша атауымен сәйкестендіре алуға үйрету, түрлі әрекеттерді түсіне алуды қалыптастыру.
Мақсаты: Тәуелсіздік күнін жариялау,туымызбен таныстыру Бүгінгі Тәуелсіздік күніне орай «Тәуелсіздік –тұғырым » атты іс – шарада Тәуелсіздік - ең басты құндылығымыз. Тәуелсіздік күні еліміздің барлық азаматтары үшін, және сіздер үшін орны ерекше мереке деп білеміз, себебі, осынау жүрек жарды қуанышқа толы күнді ата - бабаларымыз ғасырлар бойы армандап,күтумен өтті.
ІІІ. Сергіту сәті . Музыка арқылы қол моторикасына жаттығу жасау .
ІҮ. Оқушылар жүрек арқылы (Достық,Бейбіт) атауымен екі топқа бөлінеді де, рәміз мозайкасын қиындылар арқылы құрастырады және фетр матасынан Туымызды жасап шығады.
2. Сергіту сәті «Шарды үрлеу» Шарды үрлеу арқылы өкпеге жаттығу жасайды сонымен қатар ептілігін дамытып шарды бір қолымен лақтырып тұрып ,екінші қолымен Қазақстан дегенде есіне түскен табиғатт бейнесін немесе заттарды сурет қылып салып шығады..
|
Мұғаліммен сәлемдеседі, сабаққа зейін қояды. Смайликтерді көрсету арқылы көңіл-күйлерін көрсетеді. Балалар алақандарын бір-бірімен қосып пішіндер жасайды. Педагогтің нұсқауы бойынша саусақ жаттығуларын жасайды. Педагогтің нұсқауы бойынша бойынша екі топ рәміз мозайкасын және Туды құрастырады. |
Жетондар арқылы бағалау. . Жетондар арқылы марапаттау. Жетондар арқылы марапаттау. |
Тақырыбымен , Туымыздың ,елтаңбамыздың суреттері ілінеді. Саусақ жаттығуларының суреттері ілінеді, Түрлі түсті қиылған рәміздер фетр матасы. Шарлар ,түрлі түсті карандаштар. |
|
Сабақтың соңы 4 минут |
Қорытынды Кері байланыс ретінде берілген екі сандыққа жетон арқылы бағалап салып қшығайық. Бүгінгі сабақ ұнады ма?
Бағалауға жиналған
екі сандыққа салынған жетондарды санап
шығайын. |
Сабақты бағалайды |
Жетондар үйлестіріледі. |
Сандық салғыш. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәуелсіздік тұғырым.
Тәуелсіздік тұғырым.
|
Кезеңі |
4 |
|
|
Арнайы маман тегі, аты, әкесінің аты |
Б .М .Нагиметова |
|
|
Күні: |
21 .12 .2023ж |
|
|
Топтық жұмыс |
Қатысушылар саны: 10 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Тәуелсіздік – тұғырым» |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
: Отанды қорғауға, құрметтеуге тәрбиелеу, Рәміз , Ту, Елтаңба,Гимн мен таныстыру . |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Арнайы маман әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Кіріспе кезеңі 2 мин Сабақтың басы 2 минут
Сабақтың ортасы 10 минут 10 Минут |
І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу: Оқушылардың зейінін сабаққа шоғырландыру. Жайлы психологиялық ахуал қалыптастыру. Бүгінгі көңіл-күйімізді смайликтер арқылы көрсетейікші.
ІІ. Негізгі кезең. Ойлауын дамыту. Заттар мен әрекеттерді олардың ауызша атауымен сәйкестендіре алуға үйрету, түрлі әрекеттерді түсіне алуды қалыптастыру.
Мақсаты: Тәуелсіздік күнін жариялау,туымызбен таныстыру Бүгінгі Тәуелсіздік күніне орай «Тәуелсіздік –тұғырым » атты іс – шарада Тәуелсіздік - ең басты құндылығымыз. Тәуелсіздік күні еліміздің барлық азаматтары үшін, және сіздер үшін орны ерекше мереке деп білеміз, себебі, осынау жүрек жарды қуанышқа толы күнді ата - бабаларымыз ғасырлар бойы армандап,күтумен өтті.
ІІІ. Сергіту сәті . Музыка арқылы қол моторикасына жаттығу жасау .
ІҮ. Оқушылар жүрек арқылы (Достық,Бейбіт) атауымен екі топқа бөлінеді де, рәміз мозайкасын қиындылар арқылы құрастырады және фетр матасынан Туымызды жасап шығады.
2. Сергіту сәті «Шарды үрлеу» Шарды үрлеу арқылы өкпеге жаттығу жасайды сонымен қатар ептілігін дамытып шарды бір қолымен лақтырып тұрып ,екінші қолымен Қазақстан дегенде есіне түскен табиғатт бейнесін немесе заттарды сурет қылып салып шығады..
|
Мұғаліммен сәлемдеседі, сабаққа зейін қояды. Смайликтерді көрсету арқылы көңіл-күйлерін көрсетеді. Балалар алақандарын бір-бірімен қосып пішіндер жасайды. Педагогтің нұсқауы бойынша саусақ жаттығуларын жасайды. Педагогтің нұсқауы бойынша бойынша екі топ рәміз мозайкасын және Туды құрастырады. |
Жетондар арқылы бағалау. . Жетондар арқылы марапаттау. Жетондар арқылы марапаттау. |
Тақырыбымен , Туымыздың ,елтаңбамыздың суреттері ілінеді. Саусақ жаттығуларының суреттері ілінеді, Түрлі түсті қиылған рәміздер фетр матасы. Шарлар ,түрлі түсті карандаштар. |
|
Сабақтың соңы 4 минут |
Қорытынды Кері байланыс ретінде берілген екі сандыққа жетон арқылы бағалап салып қшығайық. Бүгінгі сабақ ұнады ма?
Бағалауға жиналған
екі сандыққа салынған жетондарды санап
шығайын. |
Сабақты бағалайды |
Жетондар үйлестіріледі. |
Сандық салғыш. |
шағым қалдыра аласыз


















