Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Театр және музыка
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Тексерілді: |
|||||||
Бөлімі: |
Мектеп: |
||||||
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||
Күні: |
|
||||||
Сынып: |
5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
№26.Сабақтың тақырыбы: |
Жобаны таныстыру |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.3.1.1 - өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерийлерге сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізеді |
||||||
Сабақтың мақсаты: |
Өз жұмысын шығармашылықпен көрсету, критерийлерге сәйкес бағалау және өзінің жұмысын жақсарту үшін ұсыныстар енгізеді |
||||||
Сабақтың барысы: |
|||||||
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Ұйымдастыру кезеңі. І. Сәлемдесу: Өлең айтып , күй тыңдап, Өнермен өссін санамыз. Оқу оқып сусындап, Білімнен бақыт табамыз. 1-ші тапсырма. Презентация. Бітірген жұмыстарыңды көрсетіңдер, бағалаудың негізгі критерийлерін ескере отырып, өз жобаларыңның мазмұнын ауызша суреттеңдер: - Жоба тақырыбының сәйкестігі; - Командалық жұмыс, топта рөлдерді бөлу; Өлеңді дыбыстау және музыкалық сүйемелдеу; - Шығармашылық тәсіл; - Тайм менеджмент. 2-ші тапсырма. Талқылау - Сенің жобаңның идеясы неде? - Сенің жобаңды қайда қолдануға болады? - Қандай іс-әрекет сізге ең қатты ұнады? - Сіздің қай жұмысыңыз жемісті болды? - Өзіңнің орындауыңды қалай жетілдіруге болады Жобаны таныстыру. Жоба тақырыбы: «Түркі тілдес халықтардың музыкалық дәстүрі» мен « Шығыс халықтарының музыкалық дәстүрі Екі шығарманың айырмашылығын Венн Диаграммасы арқылы айырмашылығы мен ұқсастығын жазамыз. Екі шығарманың бейнежазбасын көру арқылы. анықтау қажет.ә)жоба тақырыбына сәйкес әр түрлі деректерден ақпарат іздеу керек б)Жобаның жұмыс жоспарын құру.Жоба үлгісі бойынша бүгін біз сендермен Қазақ заманауи музыкасы тақырыбын алып отырмыз. Бейнежазбаны көріп, тамашалаңдар. 3-тапсырма.Өздік жұмысы. Үшінші тоқсанда өткен тақырыптарды еске түсіріп,өткен әндерді қайталаңдар. Рефлексия: -Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын
болды? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Сұрақтарға жауап беріп,талдайды Бір -бірін бағалау Сұрақтарға жауап береді. Дәптермен жұмыс Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы бір бірін мадақтау сөздер арқылы бағалайды. Стикерге жазып жабыстырады. |
Мақтау мадақтау сөздер Дескриптор: Тоқсан бойы өткен сабақты жи нақтайды, жобаны қорғай ды. Жақсы. Тамаша! Керемет! Жақсы. Тамаша! Керемет! Жақсы. Тамаша! Керемет! |
Слайд Аудио жазба Слайд Аудио жазба Оқулық Слайд Аудио жазба Оқулық Слайд Аудио жазба Оқулық |
Тексерілді: |
|||||||
Бөлімі: |
Мектеп: « |
||||||
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||
Күні: |
|
||||||
Сынып: |
6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
26.Сабақтың тақырыбы: |
Жобаны таныстыру |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.3.1.1 – шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстыру, оларды критерияларға сәйкес бағалау, өзінің және өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізу; |
||||||
Сабақтың мақсаты: |
Шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстырады, оларды критерияларға сәйкес бағалау, өзінің және өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізеді |
||||||
Құндылықтар |
Талап:Ізденімпаз,жаңашыл тұлға. |
||||||
Сабақтың барысы: |
|||||||
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Сәлеметсіңдер ме балалар! Психологиялық ахуал Өлең айтып , күй тыңдап, Өнермен өссін санамыз. Материалды жүктеу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |