Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№19 мектеп-гимназиясы
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Театр тарихы
|
Бөлім: |
8-бөлім. Театр өнері мен мәдениеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаулы Сандуғаш Бисенғалиқызы |
|
|
Күні: |
05.04.2024 жыл |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Театр тарихы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.1 Тақырып бойынша материал жинақтап,тезистік жоспар құру; 8.4.4.4 Жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырып бойынша материал жинақтап,тезистік жоспар құрады.Жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолданып біледі. |
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Мұғалім оқушылармен амандасып,сыныпты түгендейді. «Жеребе» әдісі арқылы 2 топқа бөлді. 1-топ «Жалаң» 2-топ «Жайылма» Үй тапсырмасын тексеру. |
Оқушылар мұғаліммен амандасып, «Жеребе» әдісі арқылы 2 топқа
бөлініп отырады. |
Дескриптор: Жалпы – 1 балл Үй тапсырмасын орындайды – 1 балл. |
«Жеребе»әдісі |
|
Жаңа сабаққа кіріспе 10 минут |
“Жаңа сабақ” Жаңа сабақ бойынша ережелерді түсіндіру. Жалаң
және жайылма сөйлемдер |
Оқушылар жаңа сабақты түсінеді. Ережелерді есте сақтайды. Сөйлем ішінде қолданады. |
Жалпы –3 балл Жаңа тақырыпты игереді– 1 балл; Ережені түсінеді– 1 балл; Сөйлем ішінде қолданып біледі– 1 б. |
|
|
Жеке жұмыс |
1 –тапсырма «Теңге қабы» әдісі арқылы ережені толықтай түсінеді. Ережені толыққанды түсінгенін білу мақсатында «теңге қабы» әдісін қолданамыз. 2 түрлі жолмен бала қап ішіне салатын болады. 1 қап - Жалаң сөйлем; 2 қап - Жайылма сөйлем. |
Жалаң сөйлемдерді табады.Жайылма сөйлемдерді табады. |
Дескриптор: Жалпы –2 балл Жалаң сөйлемдерді табады– 1 балл; Жайылма сөйлемдерді табады – 1 балл; |
Қосымша материал |
|
Топтық жұмыс жазылым 10минут |
2- тапсырма Мәтінді оқып түсінеді. Тақырып бойынша материал жинақтап, тезистік жоспар құрып шығады. Бұл тапсырма арқылы бала мәтінді толыққанды түсінеді. |
Мәтінді оқып түсінеді. Мәтіннен ақпарат жинақтап, тезистік жоспар құрады. |
Дескриптор: Жалпы–4 балл Мәтіннен негізгі ақпараттарды анықтайды– 1 балл; Мәтінді түсінеді–1 балл; Тезистік жоспар құрады – 1 балл; Мәтін жоспарын сауатты құрайды– 1 б. |
А4 форматындағы қағаздар; Алматы “Мектеп” 2018 Жұмыс дәптері. |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс Рефлексия 5 минут |
Кері байланыс: «БББ» әдісі
|
Оқушылар сабақты түсіну және түсінбеуіне орай «БББ» кестесін толтырады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Театр тарихы
Театр тарихы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№19 мектеп-гимназиясы
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Театр тарихы
|
Бөлім: |
8-бөлім. Театр өнері мен мәдениеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Жаулы Сандуғаш Бисенғалиқызы |
|
|
Күні: |
05.04.2024 жыл |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Театр тарихы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.1 Тақырып бойынша материал жинақтап,тезистік жоспар құру; 8.4.4.4 Жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырып бойынша материал жинақтап,тезистік жоспар құрады.Жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолданып біледі. |
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Мұғалім оқушылармен амандасып,сыныпты түгендейді. «Жеребе» әдісі арқылы 2 топқа бөлді. 1-топ «Жалаң» 2-топ «Жайылма» Үй тапсырмасын тексеру. |
Оқушылар мұғаліммен амандасып, «Жеребе» әдісі арқылы 2 топқа
бөлініп отырады. |
Дескриптор: Жалпы – 1 балл Үй тапсырмасын орындайды – 1 балл. |
«Жеребе»әдісі |
|
Жаңа сабаққа кіріспе 10 минут |
“Жаңа сабақ” Жаңа сабақ бойынша ережелерді түсіндіру. Жалаң
және жайылма сөйлемдер |
Оқушылар жаңа сабақты түсінеді. Ережелерді есте сақтайды. Сөйлем ішінде қолданады. |
Жалпы –3 балл Жаңа тақырыпты игереді– 1 балл; Ережені түсінеді– 1 балл; Сөйлем ішінде қолданып біледі– 1 б. |
|
|
Жеке жұмыс |
1 –тапсырма «Теңге қабы» әдісі арқылы ережені толықтай түсінеді. Ережені толыққанды түсінгенін білу мақсатында «теңге қабы» әдісін қолданамыз. 2 түрлі жолмен бала қап ішіне салатын болады. 1 қап - Жалаң сөйлем; 2 қап - Жайылма сөйлем. |
Жалаң сөйлемдерді табады.Жайылма сөйлемдерді табады. |
Дескриптор: Жалпы –2 балл Жалаң сөйлемдерді табады– 1 балл; Жайылма сөйлемдерді табады – 1 балл; |
Қосымша материал |
|
Топтық жұмыс жазылым 10минут |
2- тапсырма Мәтінді оқып түсінеді. Тақырып бойынша материал жинақтап, тезистік жоспар құрып шығады. Бұл тапсырма арқылы бала мәтінді толыққанды түсінеді. |
Мәтінді оқып түсінеді. Мәтіннен ақпарат жинақтап, тезистік жоспар құрады. |
Дескриптор: Жалпы–4 балл Мәтіннен негізгі ақпараттарды анықтайды– 1 балл; Мәтінді түсінеді–1 балл; Тезистік жоспар құрады – 1 балл; Мәтін жоспарын сауатты құрайды– 1 б. |
А4 форматындағы қағаздар; Алматы “Мектеп” 2018 Жұмыс дәптері. |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс Рефлексия 5 минут |
Кері байланыс: «БББ» әдісі
|
Оқушылар сабақты түсіну және түсінбеуіне орай «БББ» кестесін толтырады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















