Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
6.3.1.1-Мектеп аудиториясы
алдында өзінің дайын жұмыстарын таныстыру (көрме)
6.3.3.1-Пәндік терминологияны қолдана
отырып, өзінің және өзгелердің
Сабақтың
мақсаты:
Сыныпта жоғарғы деңгейде көрме
ұйымдастыруды үйренеді
Дизаин технологиясын өнер
түрлерін баяндайды
Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңі/уақыт
Педагогтың
әрекеті
Оқушылардың
әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Басталуы
Ұйымдастыру
кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу. Психологиялық
ахуалды қалыптастыру. Назарларын сабаққа
аудару.Өткен
сабақты пысықтау мақсатында «Сұрақ жауап » әдісін
қолдандым.
1.Тақырып мазмұнын ашу мақсатында
төмендегідейсұрақтар қойылады:
Тоқыма қол өнерінің даму
тарихы
Оқушылар амандасып
,бір-біріне сәттілік тілейді.
Ойлану арқылы оқушылар
қайталау сұрақтарына жауап
береді
Қалыптастырушы
бағалау:Бірін –бірі бағалау.
Оқулықтағы түсініктемелер мен
иллюстрациялық суреттер
Ортасы
Видеосабақты көрсету
.
1 .Жаңа сабақты түсіндіру. Сабакта
видео сабак корсетіледі. Сабақты түсіндіру .Көрме– белгілі бір қоғамның не
жеке адамның материалдық және рухани жетістіктерін көпшілікке
көрсету. Көрменің бірнеше түрі бар. Алдына қойған мақсатына қарай –
сауда, ғылыми-техникалық, өндіріс, құрылыс көрмелері,
т.б.
Сабакта видео сабак
корсетіледі.Көрмені ұйымдастыруға қатысты сұрақ жауаптарға жауап
беру.
Тапсырмаларды мұқият орындап ,
жасалынған жұмыстарын көрсетеді , жасалынған жұмыстарын келесі
сабақта аяқтайды .
Қажетті құрал жабдықтар мен бұйым
жасауға таңдалған материал
Аяқталуы
Кері байланыс
Түсіндім
Сұрағым бар
Мүлдем түсінбедім
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай
деңгейде түсінгендерін айтып
білім
деңгейінің қаншалықты нәтижеге жеткендігін
көрсетеді.
Оқушылардың айтылған жауаптарына пікір
қалдыру.
Жазба
жұмыс дәптері
Қосымша
ақпарат
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары
жүзеге асырымды болды ма?
Бүгін оқушылар нені
үйренді?
Оқыту ортасы қандай
болды?
Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде
жүзеге асты ма?
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана
алдым ба?
Мен
жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және
неліктен?
Қорытынды
бағалау
Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап
көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)
1:
2:
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма
сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және
үйренуге қатысты)?
1:
2:
Осы сабақтың барысында барлық сынып
немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы
мүмкін қандай ақпаратты білдім?
1:
2:
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз