|
Білім беру ұйымының атауы |
Федоровка .1жоббм |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Искакова Г |
|||||
|
Күні: |
05.02 |
|||||
|
Сынып: 3ә сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Текше, тікбұрышты параллелепипед |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.2.4 солға және оңға бұрғанда, үстінен және жанынан қарағанда кеңістіктік фигуралардың қалпындағы өзгерістерді түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Солға және оңға бұрғанда, үстінен және жанынан қарағанда кеңістіктік фигуралардың қалпындағы өзгерістерді түсіндіреді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3 минут |
Психологиялық ахуал орнату. “Тілек добы” әдісі арқылы жүзеге асады.
|
Бір-біріне тілек айтады. Сабаққа дайындалады. |
Жарайсыңдар! |
|
||
|
Өткенді пысықтау 4 минут |
Үй тапсырмасы «Пиноккио» әдісі арқылы жүзеге асады. Оқушылар кезек-кезек үй тапсырмасының жауабын оқиды. балалар |
Дескриптор: Тапсырманы оқып, жауабын айтады. |
Бір-бірлерін бағалау. |
Дәптер |
||
|
Сабақ тың ортасы 28 минут Сергіту сәті |
Жаңа тақырыпты ашу. 1-тапсырма «Дәлелде» әдісі Фотосуретші объективтен дәл алдында түзу орналасқан текшені көрді.
3-тапсырма Кәдесый қораптарын жасап, оларды суретке түсір.
4-тапсырма «Есепте» әдісі А) Есепті әртүрлі тәсілмен шығар. Қандай тәсіл ыңғайлы? Неліктен? Фотосуретші әр апта сайын мектепке 5 рет барады. Әр барғанда ол 30 баладан суретке түсіреді. Ол 4 аптада қанша баланы суретке түсіреді? Ә) Есептегі деректерді өзгертіп, қайтадан шығар.
«Қазақтың ою-өрнектері» сергіту сәті
5-тапсырма Теңдеулерді шеш. У-165= 620+173 800-х =870-610 55*х = 820-710 а/15 = 54/18 у-420 = 600-56 300-х =42*2 |
Дескриптор: Әріптердің орналасқан жерін анықтап, дәлелдейді.
Дескриптор: Кәдесый қораптарын жасайды.
Дескриптор: Есепті әр түрлі тәсілмен шығарады.
Дескриптор: Есептегі деректерді өзгертіп, қайтадан шығарады.
Би билейді.
Дескриптор: Теңдеулерді шешеді.
|
Мұғалімнің бағалауы Бірін-бірі бағалау Мұғалімнің бағалауы Мұғалімнің бағалауы Жарайсыңдар! Бір-бірлерін бағалау |
Оқулық Оқулық Суреттер текшелер салынған суреттер Оқулық Дәптер https://youtu.be/GyIWXwdhG78?si=Oae5fHm2kSUwYRNK Оқулық Дәптер |
||
|
Сабақты қорыту 5минут |
Сабақты бекіту. 6-тапсырма Тирде екі дос жарысуда. Олардың әрқайсысы қанша ұпай жинағанын анықта.
7-тапсырма Бірінші суретке үстінен қарағанда қай фигура сәйкес келеді.
Үйге тапсырма. 45 бет, 2, 3-тапсырма |
Дескриптор: Қанша ұпай жинағанын анықтайды Дескриптор: Сәйкес фигураны анықтайды. Үй тапсырмасын алады. |
Өз-өздерін бағалау. Бір-бірлерін бағалау. Мұғалімнің бағалауы Жарайсыңдар!
|
Оқулық Дәптер Суреттер Оқулық Дәптер Сурет |
||
|
Кері байланыс 5 минут |
Рефлексия
«Білім қоржыны» Өте жақсы түсіндім, мен үшін қызықты болды Мен сабақты жақсы түсіндім Тақырып бойынша әлі де ізденуім керек |
Кері байланыс жасайды. |
|
Кері байланыс парақшалары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Текше, тікбұрышты параллелепипед
Текше, тікбұрышты параллелепипед
|
Білім беру ұйымының атауы |
Федоровка .1жоббм |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Искакова Г |
|||||
|
Күні: |
05.02 |
|||||
|
Сынып: 3ә сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Текше, тікбұрышты параллелепипед |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.2.4 солға және оңға бұрғанда, үстінен және жанынан қарағанда кеңістіктік фигуралардың қалпындағы өзгерістерді түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Солға және оңға бұрғанда, үстінен және жанынан қарағанда кеңістіктік фигуралардың қалпындағы өзгерістерді түсіндіреді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3 минут |
Психологиялық ахуал орнату. “Тілек добы” әдісі арқылы жүзеге асады.
|
Бір-біріне тілек айтады. Сабаққа дайындалады. |
Жарайсыңдар! |
|
||
|
Өткенді пысықтау 4 минут |
Үй тапсырмасы «Пиноккио» әдісі арқылы жүзеге асады. Оқушылар кезек-кезек үй тапсырмасының жауабын оқиды. балалар |
Дескриптор: Тапсырманы оқып, жауабын айтады. |
Бір-бірлерін бағалау. |
Дәптер |
||
|
Сабақ тың ортасы 28 минут Сергіту сәті |
Жаңа тақырыпты ашу. 1-тапсырма «Дәлелде» әдісі Фотосуретші объективтен дәл алдында түзу орналасқан текшені көрді.
3-тапсырма Кәдесый қораптарын жасап, оларды суретке түсір.
4-тапсырма «Есепте» әдісі А) Есепті әртүрлі тәсілмен шығар. Қандай тәсіл ыңғайлы? Неліктен? Фотосуретші әр апта сайын мектепке 5 рет барады. Әр барғанда ол 30 баладан суретке түсіреді. Ол 4 аптада қанша баланы суретке түсіреді? Ә) Есептегі деректерді өзгертіп, қайтадан шығар.
«Қазақтың ою-өрнектері» сергіту сәті
5-тапсырма Теңдеулерді шеш. У-165= 620+173 800-х =870-610 55*х = 820-710 а/15 = 54/18 у-420 = 600-56 300-х =42*2 |
Дескриптор: Әріптердің орналасқан жерін анықтап, дәлелдейді.
Дескриптор: Кәдесый қораптарын жасайды.
Дескриптор: Есепті әр түрлі тәсілмен шығарады.
Дескриптор: Есептегі деректерді өзгертіп, қайтадан шығарады.
Би билейді.
Дескриптор: Теңдеулерді шешеді.
|
Мұғалімнің бағалауы Бірін-бірі бағалау Мұғалімнің бағалауы Мұғалімнің бағалауы Жарайсыңдар! Бір-бірлерін бағалау |
Оқулық Оқулық Суреттер текшелер салынған суреттер Оқулық Дәптер https://youtu.be/GyIWXwdhG78?si=Oae5fHm2kSUwYRNK Оқулық Дәптер |
||
|
Сабақты қорыту 5минут |
Сабақты бекіту. 6-тапсырма Тирде екі дос жарысуда. Олардың әрқайсысы қанша ұпай жинағанын анықта.
7-тапсырма Бірінші суретке үстінен қарағанда қай фигура сәйкес келеді.
Үйге тапсырма. 45 бет, 2, 3-тапсырма |
Дескриптор: Қанша ұпай жинағанын анықтайды Дескриптор: Сәйкес фигураны анықтайды. Үй тапсырмасын алады. |
Өз-өздерін бағалау. Бір-бірлерін бағалау. Мұғалімнің бағалауы Жарайсыңдар!
|
Оқулық Дәптер Суреттер Оқулық Дәптер Сурет |
||
|
Кері байланыс 5 минут |
Рефлексия
«Білім қоржыны» Өте жақсы түсіндім, мен үшін қызықты болды Мен сабақты жақсы түсіндім Тақырып бойынша әлі де ізденуім керек |
Кері байланыс жасайды. |
|
Кері байланыс парақшалары |
||
шағым қалдыра аласыз



















