|
27 қараша, 2024жыл |
Аетова Гүлжаған Еділбайқызы педагог-зерттеуші,педагогика ғылымдарының магистрі |
№5 мектеп-лицейі |
|
|
Тақырыбы |
«Терроризмнен сақтану-басты міндет» |
||
|
Мақсаты: |
Оқушылардың терроризм жайында білімін арттырып, құқық бұзушылық және қылмыс белгілерімен, түрлерімен таныстыру, жасөспірімдердің терроризм мен міндеттерімен таныстыру. Қоғамның заңдары мен нормаларын орындауға. |
||
|
Жалпы мағлұмат |
Жаңа әдіс-тәсілдер арқылы, бір-бірімен ой бөлісе отырып, тәжірибе алмасу барысында құзыретті мұғалім болуға және құзіретті оқушы тәрбиелеуге қалыптастырылады. |
||
|
Оқу нәтижесі |
Оқушылар өздеріне деген сенімділігін арттырады. Сапалы білім,саналы тәрбие алуға жетелейді. |
||
|
Түйінді идеялар |
Оқу тәрбие барысында жұмыстың жүйелі жүруіне нақты көңіл аудара отырып, оқушылардың сапалы білім алуына ықпал ету және ой-өрісін шыңдау. |
||
|
Сабақтақолданылатынматериалдар |
Үлестірмелі материалдар, А3,А4қағаздары, стикер, плакат, ИКТ, слайд-презентация. |
||
|
Оқыту әдістері |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер Креативті ойлау Оқыту мен оқуда АКТ пайдалану Оқытуды басқару мен көшбасшылық |
Бірлескен оқу Топтық жұмыс Жеке жұмыс |
|
|
Дерек сөздер |
Жаңа әдіс-тәсілдерді тиімді пайдалану. Оқушы шығармашылығы мен құзыреттілігін дамыту. |
||
|
Тапсырмалар |
«Жеке тұлға, құзыреттілік, білім беру» сөздеріне кластер, топқа бөлу,постер жасау,қорғау,бағалау. Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, жекежұмыс,сұрақтарға жауап беру. Кері байланыс жүргізу |
||
|
|
|
||
|
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
І. Ұйымдастырубөлімі |
Тренинг «Жеке тұлға»
|
Оқушылыр өз ізгі тілектерін айтып кіреді,лебіздерін білдіреді. Жауапты жан-жақты береді.
Қағаздан оқушы жасайды.
Қағаз түстеріне қарай топқа бөлінеді. |
|
2.Тапсырмаларды орындау |
||
|
ІІ. Қызығушылықты ояту. |
Бейнетаспа «Терроризм мен эктромизм» Тақырып ашылады |
Криативті ойланып жауап беруге үйренеді.
«Құзіретті, жеке тұлға, білім беру» сөзіне қатысты ойлар «Padlet»тақтасына жазылады. |
|
ІІІ. Мағынаны ашу. 2- тапсырма 25 минут |
1-тапсырма: Ітоп КQ бейнетаспадан фильм үзінді Құқық бұзушылық ІІ топ Берілген комикс жанрын дамытып суреттеу «Теріс әдеттер» ІІІ топ Аңызды өмірмен байланыстыру.Көрініс дайындау. ІҮ топ «Сурет галериясы»сюжеттік жоба Vтоп.Жарнама «Жарқын болашақ» Дескриптор:
|
Жеке және топпен жұмыс жүргізеді. Топпен бірлесе жұмыс жасай оқушының үздіксіз дамуындағы құзыреттілік деңгейі ашылады., комикс қорғалады.
|
|
Сергіту сәті |
«Қораптағы доп» ойыны.
|
Топтар қорапқа доптарды жинайды. |
|
ІІІ. Ой толғаныс |
|
Ойларын «DIY» әдісі тақтасына жазады. |
|
Қорытынды |
Кері байланыс жүргізу. «Ойды аяқта» 1. Бүгін мен білдім... 2. Мен үйрендім... 3. Қиындық тудырды... 4. Қолымнан келді... |
«Куиз» ойыны арқылы жүргізіледі. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Терроризмнен сақтану-басты міндет»
«Терроризмнен сақтану-басты міндет»
|
27 қараша, 2024жыл |
Аетова Гүлжаған Еділбайқызы педагог-зерттеуші,педагогика ғылымдарының магистрі |
№5 мектеп-лицейі |
|
|
Тақырыбы |
«Терроризмнен сақтану-басты міндет» |
||
|
Мақсаты: |
Оқушылардың терроризм жайында білімін арттырып, құқық бұзушылық және қылмыс белгілерімен, түрлерімен таныстыру, жасөспірімдердің терроризм мен міндеттерімен таныстыру. Қоғамның заңдары мен нормаларын орындауға. |
||
|
Жалпы мағлұмат |
Жаңа әдіс-тәсілдер арқылы, бір-бірімен ой бөлісе отырып, тәжірибе алмасу барысында құзыретті мұғалім болуға және құзіретті оқушы тәрбиелеуге қалыптастырылады. |
||
|
Оқу нәтижесі |
Оқушылар өздеріне деген сенімділігін арттырады. Сапалы білім,саналы тәрбие алуға жетелейді. |
||
|
Түйінді идеялар |
Оқу тәрбие барысында жұмыстың жүйелі жүруіне нақты көңіл аудара отырып, оқушылардың сапалы білім алуына ықпал ету және ой-өрісін шыңдау. |
||
|
Сабақтақолданылатынматериалдар |
Үлестірмелі материалдар, А3,А4қағаздары, стикер, плакат, ИКТ, слайд-презентация. |
||
|
Оқыту әдістері |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер Креативті ойлау Оқыту мен оқуда АКТ пайдалану Оқытуды басқару мен көшбасшылық |
Бірлескен оқу Топтық жұмыс Жеке жұмыс |
|
|
Дерек сөздер |
Жаңа әдіс-тәсілдерді тиімді пайдалану. Оқушы шығармашылығы мен құзыреттілігін дамыту. |
||
|
Тапсырмалар |
«Жеке тұлға, құзыреттілік, білім беру» сөздеріне кластер, топқа бөлу,постер жасау,қорғау,бағалау. Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, жекежұмыс,сұрақтарға жауап беру. Кері байланыс жүргізу |
||
|
|
|
||
|
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
І. Ұйымдастырубөлімі |
Тренинг «Жеке тұлға»
|
Оқушылыр өз ізгі тілектерін айтып кіреді,лебіздерін білдіреді. Жауапты жан-жақты береді.
Қағаздан оқушы жасайды.
Қағаз түстеріне қарай топқа бөлінеді. |
|
2.Тапсырмаларды орындау |
||
|
ІІ. Қызығушылықты ояту. |
Бейнетаспа «Терроризм мен эктромизм» Тақырып ашылады |
Криативті ойланып жауап беруге үйренеді.
«Құзіретті, жеке тұлға, білім беру» сөзіне қатысты ойлар «Padlet»тақтасына жазылады. |
|
ІІІ. Мағынаны ашу. 2- тапсырма 25 минут |
1-тапсырма: Ітоп КQ бейнетаспадан фильм үзінді Құқық бұзушылық ІІ топ Берілген комикс жанрын дамытып суреттеу «Теріс әдеттер» ІІІ топ Аңызды өмірмен байланыстыру.Көрініс дайындау. ІҮ топ «Сурет галериясы»сюжеттік жоба Vтоп.Жарнама «Жарқын болашақ» Дескриптор:
|
Жеке және топпен жұмыс жүргізеді. Топпен бірлесе жұмыс жасай оқушының үздіксіз дамуындағы құзыреттілік деңгейі ашылады., комикс қорғалады.
|
|
Сергіту сәті |
«Қораптағы доп» ойыны.
|
Топтар қорапқа доптарды жинайды. |
|
ІІІ. Ой толғаныс |
|
Ойларын «DIY» әдісі тақтасына жазады. |
|
Қорытынды |
Кері байланыс жүргізу. «Ойды аяқта» 1. Бүгін мен білдім... 2. Мен үйрендім... 3. Қиындық тудырды... 4. Қолымнан келді... |
«Куиз» ойыны арқылы жүргізіледі. |
шағым қалдыра аласыз













