Материалдар / Террорлық қауіп-қатер кезіндегі адамдардың қауіпсіздігі
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Террорлық қауіп-қатер кезіндегі адамдардың қауіпсіздігі

Материал туралы қысқаша түсінік
"Террорлық қауіп-қатер кезіндегі адамдардың қауіпсіздігі" тақырыбындағы қысқа мерзімді сабақ жоспары. Төмендегі оқу мақсаттарын қамтиды: 1. Террорлық қауіп-қатер кезіндегі жəне террор болған кездегі азаматтардың əрекет ету алгоритмдерін білу. 2. Түрлі деңгейдегі террорлық қауіп-қатер төнген кезде әрекет ету тәртібін үйрену. 3. Террорлық қауіптің алдын алуда ақпараттық технологияның тиімді тұстарын білу.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Қырқүйек 2024
142
0 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

    Сабақ тақырыбы: Террорлық қауіп-қатер кезіндегі адамдардың қауіпсіздігі

Бөлім:

Өмір қауіпсіздігі және ақпараттық технологиялар негіздері

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 10

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Террорлық қауіп-қатер кезіндегі адамдардың қауіпсіздігі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1. Террорлық қауіп-қатер кезіндегі жəне террор болған кездегі азаматтардың əрекет ету алгоритмдерін білу.

2. Түрлі деңгейдегі террорлық қауіп-қатер төнген кезде әрекет ету тәртібін үйрену.

3. Террорлық қауіптің алдын алуда ақпараттық технологияның тиімді тұстарын білу.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар:

Террорлық акт дегеннің не екенін, террорлық қауіптің деңгейлерін, террорлық акт қатері және террорлық акт жасалған жағдайда өзін ұстау тәртібін біледі

Оқушылардың басым бөлігі:

Террорлық қауіп-қатер кезіндегі жəне террор болған кездегі азаматтардың əрекет ету алгоритмдерін біледі Кейбір оқушылар:

Террорлық қауіптің әртүрлі деңгейінде тұрғындардың әрекет ету ережелеріне талдау жасай алады

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресур-р

Басы

3'

Амандасу, түгелдеу, оқушылардың сырт көріністерін тексеру.


Взвод командирінің орынбасары оқушыларды сапқа тұрғызады, оқытушыға сабаққа дайындығы жөнінде баяндама жасайды.



5'

Саптық жаттығулар.

Жаттығуларды орындап болғасын орындарына отырғызамын.

Қимыл-қозғалыс әрекеттерін дұрыс жасауға тырысады. Кабинетке кіріп, орындарына отырады.



Ортасы

3'

Білу

- Террорлық акт дегеніміз не?

Әрі қарай сұрақтарды оқушылардың жауаптарына қарай қоямын.

Жауап беру арқылы диалогқа түседі және диалог жалғасады.







Қалыптастырушы бағалау

АӘТД электронды оқулығы

5'

Түсіну

«Действия при обнаружении предмета, похожего на взрывное устройства» бейнефильмін көрсетемін. Бейнефильмнен кейін, бейнефильм төңірегінде сұрақтар қоямын.

Бейнефильмді қарайды, танысады, сұрақтарға жауап беру арқылы диалогқа түседі.





Қалыптастырушы бағалау


Действия при обнаружении предмета, похожего на взрывное устройства

18'


Қолдану

Оқулық бойынша үш бөлімшеге үш түрлі тапсырма беремін.

1-бөлімше. Электронды оқулық пен оқулық мәтінін, иллюстрацияларын пайдалана отырып, террорлық қауіп-қатер кезіндегі жəне террор болған кездегі азаматтардың əрекет ету алгоритмдері туралы таныстырылым жасайды.

2-бөлімше. Түрлі деңгейдегі террорлық қауіп-қатер төнген кезде әрекет ету тәртібі туралы таныстырылым жасайды.

3-бөлімше. Террорлық қауіптің алдын алуда ақпараттық технологияның тиімді тұстары туралы әңгімелеп береді.


Оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.

Қалыптастырушы бағалау




АӘТД электронды оқулығы

4'


Жинақтау

«Террорлық қауіп жағдайында тұрғындардың қауіпсіздігі» практикалық сабағының таныстырылымы бойынша сұрақтар қойылады?

Сұрақтарға жауап береді.

Қалыптастырушы бағалау

АӘТД электронды оқулығы

Аяқталуы

2'


Кері байланыс

«Өзім туралы» тәсілі

1. Мен сабаққа белсенді/енжар қатыстым.

2. Сабақтағы өз жұмысыма ризамын/риза емеспін.

3. Сабақ мен үшін қызықты болды/болмады.

Үйге тапсырма беру

§9

Ойларын жазады, сұрақтарға жауап береді.



     



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!