Сынып: 6
Пән: Ағылшын тілі
Пән мұғалімі:
|
|
Мерзімі |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Texts |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырыптары бойынша оқушылардың алған білімдерін анықтау үшін топтық жұмысты ұйымдастыру. |
||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Дәптермен жұмыстанады; Мәртебесі төмен және жоғары сұрақтарды қойып үйренеді; Оқушының сыни ойлауы дамиды; Оқушы шығармашылығы, ізденісі дамиды; Көшбасшылығы айқындалады Тірек сызбаларды түсіндіреді |
||||||
|
Сабақтың әдісі |
Топтық, жеке жұмыс; Диалогтық оқудағы диалогтік әңгіме; сұрақ- жауап; жауапты толықтыру; зерттеушілік әнгіме; топта пікір алмасу; |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыты |
Сабақ кезең/рі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
||
|
3 мин 2 мин 5 мин |
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. Топқа бөлу. «Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады. Берілген жазбаша тапсырманы жұптастырып тексертіп, жұптық бағалау жүргіземін. |
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Джиксо әдісі бойынша 1,2 санау арқылы топқа бөлнеді. Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. Орындап келген жазбаша тапсырмаларын жұптасады, тексреі, бағалайды. |
Оқулық Оқулық, оқушы дәптері, бағалау парақшасы. |
|
||
|
27 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ Әр топқа мәтін тарқатып беремін. Мәтін бойынша жұмыс жасатамын. |
1 топ: Мәтінді оқиды, зерттейді, талқылап, қорғайды. 2 топ: Мәтінді аударып, түсінігін айтып береді. |
Оқулық, бағалау парақшасы. |
|
||
|
3 мин |
Қорытынды |
Сұрақ-жауап |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады. |
А4 қағазы |
|
||
|
2 мин |
Бағалау. |
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өзін бағалатамын. |
Өз-өзін бағалайды. |
Бағалау парақшасы |
|
||
|
2 мин |
Рефлек сия |
Кері байланыс |
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды. |
Стикер |
|
||
|
1 мин |
Үйге тапсырма беру |
Тест түзу |
Күнделікке жазып алады |
Күнделік |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Texts
Сынып: 6
Пән: Ағылшын тілі
Пән мұғалімі:
|
|
Мерзімі |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Texts |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тақырыптары бойынша оқушылардың алған білімдерін анықтау үшін топтық жұмысты ұйымдастыру. |
||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Дәптермен жұмыстанады; Мәртебесі төмен және жоғары сұрақтарды қойып үйренеді; Оқушының сыни ойлауы дамиды; Оқушы шығармашылығы, ізденісі дамиды; Көшбасшылығы айқындалады Тірек сызбаларды түсіндіреді |
||||||
|
Сабақтың әдісі |
Топтық, жеке жұмыс; Диалогтық оқудағы диалогтік әңгіме; сұрақ- жауап; жауапты толықтыру; зерттеушілік әнгіме; топта пікір алмасу; |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Уақыты |
Сабақ кезең/рі |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
||
|
3 мин 2 мин 5 мин |
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын. Топқа бөлу. «Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады. Берілген жазбаша тапсырманы жұптастырып тексертіп, жұптық бағалау жүргіземін. |
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Джиксо әдісі бойынша 1,2 санау арқылы топқа бөлнеді. Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. Орындап келген жазбаша тапсырмаларын жұптасады, тексреі, бағалайды. |
Оқулық Оқулық, оқушы дәптері, бағалау парақшасы. |
|
||
|
27 мин |
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ Әр топқа мәтін тарқатып беремін. Мәтін бойынша жұмыс жасатамын. |
1 топ: Мәтінді оқиды, зерттейді, талқылап, қорғайды. 2 топ: Мәтінді аударып, түсінігін айтып береді. |
Оқулық, бағалау парақшасы. |
|
||
|
3 мин |
Қорытынды |
Сұрақ-жауап |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады. |
А4 қағазы |
|
||
|
2 мин |
Бағалау. |
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өзін бағалатамын. |
Өз-өзін бағалайды. |
Бағалау парақшасы |
|
||
|
2 мин |
Рефлек сия |
Кері байланыс |
Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін жазды. |
Стикер |
|
||
|
1 мин |
Үйге тапсырма беру |
Тест түзу |
Күнделікке жазып алады |
Күнделік |
|
||
шағым қалдыра аласыз


