Материалдар / The world of domestic and wild animals
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

The world of domestic and wild animals

Материал туралы қысқаша түсінік
Тақырыбы:the world of domestic and wild animals Мақсаты:«World of domestic and wild animals »тақырыбының лексикалық материалын оқып-үйрену, қысқаша сөйлемдерді құрастыруға баулу.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Қазан 2021
413
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қазақстан Республикасы Павлодар қаласы әкімдігі

Павлодар қаласы Білім беру бөлімінің

«Павлодар қаласы №122 мектепке дейінгі гимназиясы»

Мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
















Ашық сабақ

Тақырыбы:The world of domestic and wild animals









Ағылшын тілі маманы: Кошумбекова Асель











Павлодар, 2020-2021 оқу жылы





Күні: 24.02.2021

Топ:Мектепалдыдаярлық «А» тобы

Тақырыбы:the world of domestic and wild animals

Мақсаты:«World of domestic and wild animals »тақырыбыныңлексикалықматериалыноқып-үйрену, қысқашасөйлемдердіқұрастыруғабаулу.

Міндеттері:

Білімділік:Оқушылардыағылшынтіліндеаңдарәлеміментаныстыру. Аңдардықорғау, сүйіспеншілігіноятаотырып, ой өрісінкеңейту.

Дамытушылық:Оқушылардыңтыңдау, түсіну, естуқабілеттеріндамыту.

Тәрбиелік:Ағылшынтілінедегенқызығушылықтарынарттыру. Оқушылардыұқыптылыққа, тиянақтылыққаүйрету. 

Сабақтүрі:дәстүрлі

Әдіс - тәсілдері: кластер формасы, 4К моделі (сыниойлау, шығармашылық, қарымқатынас, ынтымақтастық)

Қолданылатынкөрнекілікқұралдары:интерактивтітақта, қима – қағаздар, суреттер, компьютер

С а б а қ т ы ң б а р ы с ы:

Оқуіс-әрекет кезеңдері

Педагогтің іс-әрекеті

Балалардың іс-әрекеті

Мотивациялық-қозғаушылық














  • Hello, children! How are you today?

  • I’msoglad! So, Ansar, how are you today? (all children will be answered)

  • I am glad to hear that!

  • Children, good for you! Now let’s look at the screen. What do you see here?

  • Good for you! You know these phrases! Let’s move!

  • Hello, teacher! I am OK!

  • I am good, thank you!





Балалар интерактивті тақтаға қарап, суреттер бойынша сөз тіркестерін айтуға тырысады.

Ұйымдастырушылық-ізденушілік








































































Сергіту сәті









-Children, look! there's something here!

(Мұғалім кенеттен диск жасырылған қызықты және әдемі хатты табады)

-Do you want to connect this disk? I'm very interested in what's hidden there!

Видеоролик қосылады.

Балалардың алдына кішкентай қыз шығып: «Hello, children! How are you?»

Балалар қызбен «hello- hello» өлеңі арқылы амандасады.

That’s good! I need your help now! Балалар, маған сендердің көмектерің керек! Осы жануарлар адасып кетіпті, өз үйлерін білмейді екен. (орман туралы ағылшын тілінде видеоролик қосылады) Біз оларға көмектесеміз бе?

  • Керемет! Ендеше, қазір біз осы жануарлармен танысатын боламыз!

Мұғалімнің көмегімен, жаңа лексикалық бірліктермен танысады.

Domesticanimals – үй жануарлары – домашние животные

Cat – мысық – кошка

Dog ит – собака

Horse ат – лошадь

Cow сиыр – корова

Pig – шошқа – поросенок

Wild animals – жабайы жануарлар – дикие животные

Bear – аю – медведь

Wolf – қасқыр – волк

Fox түлкі – лиса.


  • Балалар, осы жануарларға көмектесу үшін, біз топтарға бөлінеміз.

Балалар бір – бірден шығып, жасырылған қағазды алады. Осы сурет бойынша топқа бөлінеді.

Тапсырма шарты:

Балалар екі топқа бөлінеді. Алдарында а3 форматында қағаз және араластырылған суреттер жатады. Балалардың мақсаты: сабақтың тақырыбына байланысты сөздерді жинап, кластер құрастыру. Топтың ішінде спикер тағайындалады. Осы спикер өз топ үшін шығып, жасаған тапсырмасын ағылшын тілінде түсіндіреді. Кейін бір бірден шығып, интерактивті тақтамен дәл осы жұмысты жасайды.


-Children, are you tired? Let’s move!

(if you are happy… видеосы қосылады)


-Children, do youwant to play with me?

(guess the animal ойыны)

Ойынның шарты:Мұғалім балаларға жануарды ағылшын тілінде сипаттап, балалар ойланып, жауап беруге тырысады. Жауаптан кейін, тақтада жануарлардың суреттері шығады. Балалар суретке қарап, жануарды ағылшын тілінде сипаттауға тырысады.

This is a wolf. It is gray and big.

This is a bear. It is brown and big.

This is a cat. It is white and small.

This is a dog. It is black and small.

Балалар қызыға қарап, хатты ашуға тырысады.












  • Иә, әрине.
















Мұғалімнің артынан жаңа лексикалық бірліктерін үш тілде қайталайды.























Балалар топтарға бөлінеді.




Балалар берілген тапсырманы орындайды.
















Балалар билеп, денені сергітіп алады.







Балалар ойын ойнайды. Берілген жануарды сипаттауға тырысады.

Рефлексия

  • Did you like our lesson?

  • What have you learned today?

  • Was it interesting, exciting or boring?


Балалар сабақ бойынша өз пікірлерін ағылшын тілінде айтады.

Қорытынды

  • Thank you very much, my children!Сендердің арқасында, жануарлар өз үйлерін тапты. Көптен – көп рахмет сендерге!

Now children, it is time to say Good bye!







  • Good bye!

Күтілетін нәтиже: Domestic animals-dog, cat, cow, pig, horse. Wild animals – bear, wolf, fox.

Үй және жабайы жануарлардың арасындағы айырмашылықты түсіну.

Балалардың түсіну, есте сақтау дағдысын меңгеру.



Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!