Бекітілді
|
Мектеп: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
«Тіл мәртебесі – ел мәртебесі» А.Байтұрсынұлының туған күні қарсаңында(«Балалар кітапханасы» жобасы) |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға мемлекеттік тілді білудің маңызы
жайлы айту және оны құрметтеуге үйрету, өткен тақырыптар бойынша
алған білімдерін пысықтап ой - өрісін, білім деңгейін
кеңейту. |
|
|
Құдылықтарға баулу |
Өмір бойы оқу, Қазастандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік дағдысы қалыптасады. |
|
|
Музыкалық және бейне көркемдеу |
Тақырыпқа сай презентация, тапсырма парақшалары |
|
Ресімдеу |
Слайд, суреттер |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын тақырыпқа аудару. Тіл – қай ұлтта, қай елде болса да қастерлі,
құрметті. Ол әрбір адамға ана сүтімен бірге еніп, қалыптасады. Тіл
байлығы – әрбір елдің ұлттық мақтанышы. Өзі ана тілін қадірлеп,
қастерлемейтін адам жоқ. |
Тақырыпқа назар аударады |
ҚБ Мадақтау, қолдау |
Қорапша, қима қағаздар, стикер |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
1- кезең.
«Бәйге» деп аталады. Әр топ берілген сұрақтарға
тез және нақты жауап берулері
керек» І -
топ |
Тақырыпқа назар аударады. Кезеңдер бойынша сайысқа түседі. Кері байланыс: талқылау Кері байланыс: талдау |
Мадақтау және қолдау көрсету. Мадақтау және қолдау көрсету. ҚБ. Мадақтау және қолдау көрсету. |
|
|
|
Слайд Маркер, стикер, плакат |
|||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия. Үй тапсырмасы: эссе жазу. |
Жеңімпаз топ анықталады. |
ҚБ. Мадақтау және қолдау көрсету. |
Стикерлер қалам |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Тіл мәртебесі – ел мәртебесі»
«Тіл мәртебесі – ел мәртебесі»
Бекітілді
|
Мектеп: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
«Тіл мәртебесі – ел мәртебесі» А.Байтұрсынұлының туған күні қарсаңында(«Балалар кітапханасы» жобасы) |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға мемлекеттік тілді білудің маңызы
жайлы айту және оны құрметтеуге үйрету, өткен тақырыптар бойынша
алған білімдерін пысықтап ой - өрісін, білім деңгейін
кеңейту. |
|
|
Құдылықтарға баулу |
Өмір бойы оқу, Қазастандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік дағдысы қалыптасады. |
|
|
Музыкалық және бейне көркемдеу |
Тақырыпқа сай презентация, тапсырма парақшалары |
|
Ресімдеу |
Слайд, суреттер |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын тақырыпқа аудару. Тіл – қай ұлтта, қай елде болса да қастерлі,
құрметті. Ол әрбір адамға ана сүтімен бірге еніп, қалыптасады. Тіл
байлығы – әрбір елдің ұлттық мақтанышы. Өзі ана тілін қадірлеп,
қастерлемейтін адам жоқ. |
Тақырыпқа назар аударады |
ҚБ Мадақтау, қолдау |
Қорапша, қима қағаздар, стикер |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
1- кезең.
«Бәйге» деп аталады. Әр топ берілген сұрақтарға
тез және нақты жауап берулері
керек» І -
топ |
Тақырыпқа назар аударады. Кезеңдер бойынша сайысқа түседі. Кері байланыс: талқылау Кері байланыс: талдау |
Мадақтау және қолдау көрсету. Мадақтау және қолдау көрсету. ҚБ. Мадақтау және қолдау көрсету. |
|
|
|
Слайд Маркер, стикер, плакат |
|||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия. Үй тапсырмасы: эссе жазу. |
Жеңімпаз топ анықталады. |
ҚБ. Мадақтау және қолдау көрсету. |
Стикерлер қалам |
|
шағым қалдыра аласыз













