|
Мектеп: «Романов негізгі мектебі» КММ |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Бекмухамбетов Р.М |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Тірі ағзалардың бес патшалығына жалпы сипаттама: |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.1.1.1 Жүйелеудің маңызын түсіндіру; 7.1.1.2 Жүйелеуде тірі ағзалардың орнын анықтау |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Жүйелеудің маңызын түсінеді. Жүйелеуде тірі ағзалардың орнын анықтай алады. Оқушылардың басым бөлігі: Систематиканың тарихындағы ғалымдардың еңбектерін біледі; Өсімдіктерді, жануарларды суреттерден белгілеріне қарап топтастыра алады. Кейбір оқушылар: Патшалықтағы ағзаларды ажыратып, олардың құрылысындағы ерекшеліктерін табады Өсімдіктер мен жануарларды жүйелеу деңгейлеріне мысалдар келтіре алады, ондағы ерекшеліктерді түсіндіреді анықтайды. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Жүйелеудің маңызын түсіндіреді. Негізгі жүйелік топтарды және оларға тән белгілерді анықтайды. Тірі ағзаларды сипаттамалары бойынша жүйелік топтарға бөледі |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдылары деңгейі |
Білу ,түсіну, қолдану, талдау, жүйелеу |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар ... істей алады? Оқушылар жүйелеудің маңызын түсіндіре алады. Жүйелеуде тірі ағзалардың орнын анықтай алады. Негізгі сөздер мен тіркестер: Патшалық, систематика, прокариоттар, протисталар,саңырауқұлақтар,өсімдіктер,жануарлар, түр, туыс,тип,біржасушалылар,көпжасушалылар. Сыныптағы диалог/ жазылым үшін, пайдалы тілдік бірліктер: Талқылауға арналған тармақтар: Жүйелеу .......... Жүйелердің негізін қалаған...... Бактериялар......дүниесіне жатады |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау; - қарым-қатынас жасау қабілеті; - жауапкершілік; жеке және топпен жұмыс істей білу қабілеті; |
Тірі ағзаларды сипаттамалары бойынша жүйелік топтарға бөледі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Экология, жаратылыстану, география |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Жаратылыстану, Қазақстан Республикасының Қызыл кітабы. Жергілікті өңірдің ҚР Қызыл кітабына енгізілген жануарлары мен өсімдіктері |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Талқылауға арналған тармақтар: |
Ресурстар |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
Амандасу, Оқушыларды түгендеу Психологиялық жағымды орта қалыптастыру. «Өрмекші торы» әдісі арқылы оқушылар бір –біріне жіпті лақтыра отырып жылы лебіздерін білдіреді. Үй тапсырмасына шолу "Ашық микрофон» әдісі Нұсқаулық: Оқушылар қолдарына микрофон ұстап, өткен сабаққа байланысты немесе үй жұмысына байланысты сұрақ қояды, екінші оқушы жауап береді. 1)Экожүйе ұғымына анықтама бер. 2) Экожүйенің биогеоценоздан айырмашылығын неде?. 3) «Биосфера» ұғымына анықтама бер. 4) Экожүйе түрлерін атап бер. 5) Өз аймағымызда сирек кездесетін қандай жануарлар мен өсімдіктерді білесіңдер, олар неге сиреп кеткен? 6) Қызыл кітапқа енген жануарларды атаңдар. 7) Қызыл кітапты қандай мақсатта шығарды? Бағалау. «Үш шапалақ» әдісі. |
Жіп
Микрофон шапалақтау арқылы бағалау;
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
23мин
|
Сынып өсімдіктер, жануарлар,саңырауқұлақ суреттері бойынша 3 топқа бөлінеді. Ой қозғау сұрақтары: Не себепті тобымызды бұлай атадық? Оқушыларға BilimLand сайтынан Бейнефильм» ұсынылады. Тірі ағзалардың маңызын тыңдату. Бейнефильмді көріп талдайды,тірі ағзалар туралы ойларын білімдерін толықтырады. Оқушылар тірі ағзалардың жүйелері туралы ақпарат алады. 1-Тапсырма (Т ж) «Мәтінді Шпаргалка» әдісі Білу және түсіну Нұсқаулық: Оқушылар мәтінді оқып болған соң, мәтін бойынша постер жасап оны қорғайды "Өсімдіктер"тобы " Жүйелеудің маңызы мен жүйелеудің қалыптасу тарихы" "Жануарлар"тобы "Тіршіліктің 5 патшалығы". Суреттер бойынша талдайды, анықтама береді. "Саңырауқұлақ"тобы "Өсімдіктер мен жануарлардың негізгі жүйелеу деңгейлері" кластер жасайды. Оқушылар мәтінді оқып талдап, критерий бойынша қорғайды. Дескриптор 1. Жүйелеудің не екенін біледі. 2. Жүйелеудің маңызын, қалыптасу тарихын ,негізгі жүйелеу деңгейлерін біледі 3. Патшалыққа жататын ағзалардың түрлерін, олардағы ерекшеліктерін айқындайды. ҚБ:«2 жұлдыз, 1 ұсыныс» "Домино әдісі" (Ж.ж) Талдау 1 топ Өсімдіктер Тұқымдас пен түрлердің арасындағы сәйкестікті табыңдар.Мысалы , Астық тұқымдастар: қара бидай,бидай күріш,жүгері,тары,арпа Раушангүлділер тұқымдасы-итмұрын,қойбүлдірген,өрік,алма,шие,долана. Дескриптор:
2 топ Жануарлар: Отрядпен түрдің арасындағы арасындағы сәйкестікті табыңдар: мысалы жыртқыштар отряды,кемірушілер отряды.тышқан,қоян,барыс,қабылан,ит,мысық,аю Дескриптор:
3-топ Саңырауқұлақ тобына: Тірі ағзалардың ішінен саңырауқұлақтарды іріктеу.(біржасушалы,көпжасушалы) Дескриптор:
ҚБ: бағдаршам әдісі; Сергіту сәті. «Пілдің мұрны, екі құлағы» . 3-тапсырма » (Ж.) Орнын тап әдісі «
Төменде
саңырауқұлаққа тән белгілер берілген. Саңырауқұлақтың өсімдіктер
мен
ҚБ: «Басбармақ» смайлигі арқылы бағалау;
|
өсімдіктер
жануарлар
саңырауқұлақтар
Кеспе қағаздар
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
10мин
|
Сабақты қорытындылау Талдау: 4 -тапсырма «Семантикалық карта»(ж) Берілген белгілер ағзалардың қайсысына сәйкес келсе, соларға «+» таңбасын қоя отырып кестені толтыр.
ҚБ:Ауызша: тілдік бағалау. Good – жақсы Very good – өте жақсы Excellent – керемет; Кері байланыс "Бір минуттағы ой" «Берілген тақырып бойынша бұрыннан білетінім .........» «Мәтінді оқып жаңадан білгенім ........» «Тың ақпарат .....» Рефлексия Өзін-өзі бағалау.
Үйге тапсырма. Жүйелеудің қалыптасуы мен дамуына өз үйлестерін қосқан ғалымдар туралы(эссе) хабарлама жасаңдар. |
Кесте Жазбаша
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу процесінде белсенді әдіс тәсілдерді қолдану арқылы оқушының білімін саралап олардың деңгейін бірін бірі бағалауға жеткізу және кері байланыс күту.Сонда ғана жақсы нәтижеге жетеміз. Мен сабақта бастамас бұрын психологиялық ахуал жасаймын. Оқушылардың зейінін сабаққа шоғырландыру. « Ашық микрофон» әдісі Нұсқаулық:Оқушы жылдам ойлайды және тұжырымдай алады. Құнды ой жинақтап, ойын ашық айтады. Бейнефильм» көру арқылы оқушылар табиғаттағы тірі ағзалардың маңызын біледі. Тірі ағзалар туралы ойларын білімдерін жетілдіру. "Шпаргалка"әдісі Нұсқаулық: Оқушылар мәтінді оқып мәтін бойынша постер жасап қорғайды. Жүйелеудің маңызы мен жүйелеудің қалыптасу тарихы" сын тұрғысынан ойлау, білімді шығармашылық тұрғыдан қолдана білу "Тіршіліктің 5 патшалығы". Суреттер бойынша талдайды,анықтама береді.проблемаларды шешу, қарым –қатынас дағдылары қалыптасады. Өсімдіктер мен жануарлардың негізгі жүйелеу категориялары" кластер жасайды Оқушылардың білімдерін анықтау. Оқушылар өздерінің жасаған өнімдерін топпен, жұппен бағалап өзін-өзі бағалау арқылы оқушылар ынтымақтастыққа, бірлесіп жұмыс жасауға, ұйымшылдыққа дағдыландыру Сергіту сәті. «Пілдің мұрны екі құлағы" Барлық оқушылардың білім беру үдерісінде жылдам және тереңінен білім алуға деген ынталары жанданады. Сабақты қорытындылау «Семантикалық карта»(жеке жұмыс) |
Микрофон
BilimLand сайтынан
«Смайлик» әдісі арқылы өзін-өзі бағалады. Бұл әдіс арқылы оқушылардың білім деңгейін анықтау тиімді болды
Қолпаштау» әдісімен бағаланады. Оның тиімділігі білім алушыларға позитивті көңіл күймен тапсырманы дұрыс орындағанын бағалау Кері байланыс жасағанда оқушылар өз деңгейін өздері көрсетеді. |
Топтық жұмыстағы қауіпсіздік ережелерін сақтау |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1:
2:
Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тірі ағзаларды жүйелеу
Тірі ағзаларды жүйелеу
|
Мектеп: «Романов негізгі мектебі» КММ |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Бекмухамбетов Р.М |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Тірі ағзалардың бес патшалығына жалпы сипаттама: |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.1.1.1 Жүйелеудің маңызын түсіндіру; 7.1.1.2 Жүйелеуде тірі ағзалардың орнын анықтау |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Жүйелеудің маңызын түсінеді. Жүйелеуде тірі ағзалардың орнын анықтай алады. Оқушылардың басым бөлігі: Систематиканың тарихындағы ғалымдардың еңбектерін біледі; Өсімдіктерді, жануарларды суреттерден белгілеріне қарап топтастыра алады. Кейбір оқушылар: Патшалықтағы ағзаларды ажыратып, олардың құрылысындағы ерекшеліктерін табады Өсімдіктер мен жануарларды жүйелеу деңгейлеріне мысалдар келтіре алады, ондағы ерекшеліктерді түсіндіреді анықтайды. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
Жүйелеудің маңызын түсіндіреді. Негізгі жүйелік топтарды және оларға тән белгілерді анықтайды. Тірі ағзаларды сипаттамалары бойынша жүйелік топтарға бөледі |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдылары деңгейі |
Білу ,түсіну, қолдану, талдау, жүйелеу |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар ... істей алады? Оқушылар жүйелеудің маңызын түсіндіре алады. Жүйелеуде тірі ағзалардың орнын анықтай алады. Негізгі сөздер мен тіркестер: Патшалық, систематика, прокариоттар, протисталар,саңырауқұлақтар,өсімдіктер,жануарлар, түр, туыс,тип,біржасушалылар,көпжасушалылар. Сыныптағы диалог/ жазылым үшін, пайдалы тілдік бірліктер: Талқылауға арналған тармақтар: Жүйелеу .......... Жүйелердің негізін қалаған...... Бактериялар......дүниесіне жатады |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау; - қарым-қатынас жасау қабілеті; - жауапкершілік; жеке және топпен жұмыс істей білу қабілеті; |
Тірі ағзаларды сипаттамалары бойынша жүйелік топтарға бөледі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Экология, жаратылыстану, география |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Жаратылыстану, Қазақстан Республикасының Қызыл кітабы. Жергілікті өңірдің ҚР Қызыл кітабына енгізілген жануарлары мен өсімдіктері |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Талқылауға арналған тармақтар: |
Ресурстар |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 мин |
Амандасу, Оқушыларды түгендеу Психологиялық жағымды орта қалыптастыру. «Өрмекші торы» әдісі арқылы оқушылар бір –біріне жіпті лақтыра отырып жылы лебіздерін білдіреді. Үй тапсырмасына шолу "Ашық микрофон» әдісі Нұсқаулық: Оқушылар қолдарына микрофон ұстап, өткен сабаққа байланысты немесе үй жұмысына байланысты сұрақ қояды, екінші оқушы жауап береді. 1)Экожүйе ұғымына анықтама бер. 2) Экожүйенің биогеоценоздан айырмашылығын неде?. 3) «Биосфера» ұғымына анықтама бер. 4) Экожүйе түрлерін атап бер. 5) Өз аймағымызда сирек кездесетін қандай жануарлар мен өсімдіктерді білесіңдер, олар неге сиреп кеткен? 6) Қызыл кітапқа енген жануарларды атаңдар. 7) Қызыл кітапты қандай мақсатта шығарды? Бағалау. «Үш шапалақ» әдісі. |
Жіп
Микрофон шапалақтау арқылы бағалау;
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
23мин
|
Сынып өсімдіктер, жануарлар,саңырауқұлақ суреттері бойынша 3 топқа бөлінеді. Ой қозғау сұрақтары: Не себепті тобымызды бұлай атадық? Оқушыларға BilimLand сайтынан Бейнефильм» ұсынылады. Тірі ағзалардың маңызын тыңдату. Бейнефильмді көріп талдайды,тірі ағзалар туралы ойларын білімдерін толықтырады. Оқушылар тірі ағзалардың жүйелері туралы ақпарат алады. 1-Тапсырма (Т ж) «Мәтінді Шпаргалка» әдісі Білу және түсіну Нұсқаулық: Оқушылар мәтінді оқып болған соң, мәтін бойынша постер жасап оны қорғайды "Өсімдіктер"тобы " Жүйелеудің маңызы мен жүйелеудің қалыптасу тарихы" "Жануарлар"тобы "Тіршіліктің 5 патшалығы". Суреттер бойынша талдайды, анықтама береді. "Саңырауқұлақ"тобы "Өсімдіктер мен жануарлардың негізгі жүйелеу деңгейлері" кластер жасайды. Оқушылар мәтінді оқып талдап, критерий бойынша қорғайды. Дескриптор 1. Жүйелеудің не екенін біледі. 2. Жүйелеудің маңызын, қалыптасу тарихын ,негізгі жүйелеу деңгейлерін біледі 3. Патшалыққа жататын ағзалардың түрлерін, олардағы ерекшеліктерін айқындайды. ҚБ:«2 жұлдыз, 1 ұсыныс» "Домино әдісі" (Ж.ж) Талдау 1 топ Өсімдіктер Тұқымдас пен түрлердің арасындағы сәйкестікті табыңдар.Мысалы , Астық тұқымдастар: қара бидай,бидай күріш,жүгері,тары,арпа Раушангүлділер тұқымдасы-итмұрын,қойбүлдірген,өрік,алма,шие,долана. Дескриптор:
2 топ Жануарлар: Отрядпен түрдің арасындағы арасындағы сәйкестікті табыңдар: мысалы жыртқыштар отряды,кемірушілер отряды.тышқан,қоян,барыс,қабылан,ит,мысық,аю Дескриптор:
3-топ Саңырауқұлақ тобына: Тірі ағзалардың ішінен саңырауқұлақтарды іріктеу.(біржасушалы,көпжасушалы) Дескриптор:
ҚБ: бағдаршам әдісі; Сергіту сәті. «Пілдің мұрны, екі құлағы» . 3-тапсырма » (Ж.) Орнын тап әдісі «
Төменде
саңырауқұлаққа тән белгілер берілген. Саңырауқұлақтың өсімдіктер
мен
ҚБ: «Басбармақ» смайлигі арқылы бағалау;
|
өсімдіктер
жануарлар
саңырауқұлақтар
Кеспе қағаздар
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
10мин
|
Сабақты қорытындылау Талдау: 4 -тапсырма «Семантикалық карта»(ж) Берілген белгілер ағзалардың қайсысына сәйкес келсе, соларға «+» таңбасын қоя отырып кестені толтыр.
ҚБ:Ауызша: тілдік бағалау. Good – жақсы Very good – өте жақсы Excellent – керемет; Кері байланыс "Бір минуттағы ой" «Берілген тақырып бойынша бұрыннан білетінім .........» «Мәтінді оқып жаңадан білгенім ........» «Тың ақпарат .....» Рефлексия Өзін-өзі бағалау.
Үйге тапсырма. Жүйелеудің қалыптасуы мен дамуына өз үйлестерін қосқан ғалымдар туралы(эссе) хабарлама жасаңдар. |
Кесте Жазбаша
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу процесінде белсенді әдіс тәсілдерді қолдану арқылы оқушының білімін саралап олардың деңгейін бірін бірі бағалауға жеткізу және кері байланыс күту.Сонда ғана жақсы нәтижеге жетеміз. Мен сабақта бастамас бұрын психологиялық ахуал жасаймын. Оқушылардың зейінін сабаққа шоғырландыру. « Ашық микрофон» әдісі Нұсқаулық:Оқушы жылдам ойлайды және тұжырымдай алады. Құнды ой жинақтап, ойын ашық айтады. Бейнефильм» көру арқылы оқушылар табиғаттағы тірі ағзалардың маңызын біледі. Тірі ағзалар туралы ойларын білімдерін жетілдіру. "Шпаргалка"әдісі Нұсқаулық: Оқушылар мәтінді оқып мәтін бойынша постер жасап қорғайды. Жүйелеудің маңызы мен жүйелеудің қалыптасу тарихы" сын тұрғысынан ойлау, білімді шығармашылық тұрғыдан қолдана білу "Тіршіліктің 5 патшалығы". Суреттер бойынша талдайды,анықтама береді.проблемаларды шешу, қарым –қатынас дағдылары қалыптасады. Өсімдіктер мен жануарлардың негізгі жүйелеу категориялары" кластер жасайды Оқушылардың білімдерін анықтау. Оқушылар өздерінің жасаған өнімдерін топпен, жұппен бағалап өзін-өзі бағалау арқылы оқушылар ынтымақтастыққа, бірлесіп жұмыс жасауға, ұйымшылдыққа дағдыландыру Сергіту сәті. «Пілдің мұрны екі құлағы" Барлық оқушылардың білім беру үдерісінде жылдам және тереңінен білім алуға деген ынталары жанданады. Сабақты қорытындылау «Семантикалық карта»(жеке жұмыс) |
Микрофон
BilimLand сайтынан
«Смайлик» әдісі арқылы өзін-өзі бағалады. Бұл әдіс арқылы оқушылардың білім деңгейін анықтау тиімді болды
Қолпаштау» әдісімен бағаланады. Оның тиімділігі білім алушыларға позитивті көңіл күймен тапсырманы дұрыс орындағанын бағалау Кері байланыс жасағанда оқушылар өз деңгейін өздері көрсетеді. |
Топтық жұмыстағы қауіпсіздік ережелерін сақтау |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1:
2:
Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















