|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
С.Куримбаева |
|||||
|
Күні: |
18.12.2024ж |
|||||
|
Сынып: |
2 «Ә» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 44 сабақ. Төрт түлігі елімнің. Жер иісі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқиғаның дамуын болжап айтады Әңгіме бойынша пікірін білдіреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Қайырлы таң досым! Қайырлы күн болсын. Жеті күннің әр күні Сәттілікке толсын! Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Отбасындағы үлкендерден балалық шағы туралы сұра. Олар туралы айтуға дайындал. Тақырыпты ашу Құндылық мақсаты:Түрлі мамандықтарға қызығушылық таныту Төрт түлік туралы өз ойларыңды айтыңдар.Олар туралы не білесіңдер? Төр түліктің пірлерін ата. Жаңа тақырып 1-тапсырма Жануарларды дыбыстауымен сәйкестендір Түйе боздайды Жылқы кісінейді Қой маңырайды Сиыр мөңірейді 2-тапсырма Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт Сөздік жұмыс Қамықты-қиналды,уайымдады Ағарған-сүт мағынасында 3-тапсырма Қызыл сиырдың мінезіндегі өзгерістерді тауып оқы Жауап: мазасыздануы «Сұр қоян» өлеңін бірге қимылмен айтады Бағала 4-тапсырма «Ашық микрофон» әдісі Оқиғаның осылай аяқталуы саған ұнай ма? Қорытындыла 5-тапсырма «Жануар туған жердің иісін өмірі ұмытпайды» деген сөйлемнің мағынасын түсіндір. Үй тапсырмасы Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелеуге дайындал ҚЖ: «Пазл» әдісі Үй жануарларының суреттерін құрастыр. Құраған суретіңдегі жануар туралы өз білетініңді айт |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты ашады Өз ойларымен бөліседі Мәтінмен жұмыс жасайды Салыстыру жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз ойларымен бөліседі Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Үлкендердің балалық шағы туралы айтады-1б Дескриптор: Жануарларды дыбыстауымен сәйкестендіреді-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б Дескриптор: Қызыл сиырдың мінезіндегі өзгерістерді тауып оқиды-1б Керемет! Дескриптор: Оқиғаның аяқталуы туралы өз ойын айтады-1б Дескриптор: Өз ойларын еркін жеткізеді-1б Дескриптор: Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелей алады-1б |
Суреттер оқулық
оқулық Суреттер Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Суреттер
Кері байланыс парақшасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Төрт түлігі елімнің. Жер иісі.
Төрт түлігі елімнің. Жер иісі.
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
С.Куримбаева |
|||||
|
Күні: |
18.12.2024ж |
|||||
|
Сынып: |
2 «Ә» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 44 сабақ. Төрт түлігі елімнің. Жер иісі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқиғаның дамуын болжап айтады Әңгіме бойынша пікірін білдіреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту Қайырлы таң досым! Қайырлы күн болсын. Жеті күннің әр күні Сәттілікке толсын! Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Отбасындағы үлкендерден балалық шағы туралы сұра. Олар туралы айтуға дайындал. Тақырыпты ашу Құндылық мақсаты:Түрлі мамандықтарға қызығушылық таныту Төрт түлік туралы өз ойларыңды айтыңдар.Олар туралы не білесіңдер? Төр түліктің пірлерін ата. Жаңа тақырып 1-тапсырма Жануарларды дыбыстауымен сәйкестендір Түйе боздайды Жылқы кісінейді Қой маңырайды Сиыр мөңірейді 2-тапсырма Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт Сөздік жұмыс Қамықты-қиналды,уайымдады Ағарған-сүт мағынасында 3-тапсырма Қызыл сиырдың мінезіндегі өзгерістерді тауып оқы Жауап: мазасыздануы «Сұр қоян» өлеңін бірге қимылмен айтады Бағала 4-тапсырма «Ашық микрофон» әдісі Оқиғаның осылай аяқталуы саған ұнай ма? Қорытындыла 5-тапсырма «Жануар туған жердің иісін өмірі ұмытпайды» деген сөйлемнің мағынасын түсіндір. Үй тапсырмасы Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелеуге дайындал ҚЖ: «Пазл» әдісі Үй жануарларының суреттерін құрастыр. Құраған суретіңдегі жануар туралы өз білетініңді айт |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты ашады Өз ойларымен бөліседі Мәтінмен жұмыс жасайды Салыстыру жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз ойларымен бөліседі Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Үлкендердің балалық шағы туралы айтады-1б Дескриптор: Жануарларды дыбыстауымен сәйкестендіреді-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды және мазмұнын айтады-1б Дескриптор: Қызыл сиырдың мінезіндегі өзгерістерді тауып оқиды-1б Керемет! Дескриптор: Оқиғаның аяқталуы туралы өз ойын айтады-1б Дескриптор: Өз ойларын еркін жеткізеді-1б Дескриптор: Үй жануарының ерекшеліктері туралы әңгімелей алады-1б |
Суреттер оқулық
оқулық Суреттер Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Суреттер
Кері байланыс парақшасы |
||
шағым қалдыра аласыз















