Өткізілген күні: 22.10.25 жылы
Тақырыбы: «Есте сақтау қабілетін анықтау»
Сабақтың мақсаты: бейнені есте сақтау ерекшеліктерін үйрену және оларға диагностика жасау.
Қатысушылар: 3 сынып оқушылары
Қатысқан оқушылар саны: 7 оқушы
Ұйымдастыру кезеңі:
Психолог: Сәлеметсіздер ме? Көңіл-күйлерің қалай? Бүгінгі тақырыбымыз: «Есте сақтау қабілетін анықтау». Біз тренингті бастамас бұрын тренинг ережесін құрып алайық.
Тренинг ережесі:
1. Бір-бірін тындау
2. Қарым-қатынастағы шыншылдық ережесі
3. Топтағының сыртқа шықпауы
4. Әртүрлі адамдардың қарым-қатынасы
5. Белсенді қатысу
6. Сөйлеушіге құрмет
Барысы:
1. Жаттығу: «Мен қіммін, қандаймын?»
Мақсаты: өзіндік анықтауға, ішкі сезімін сыртқа шығару. 10 аса сөз айтуға болады. 3 минут беріледі
Мысалы: Мен Әселмін. Мен әдемі, сұлу қызбын. Мен қазақпын …
Мен … т.с.с.
2. «Мұнда не артық?» әдістемесі
Мақсаты: Баланың бейнелі –логикалық ойлау процесін, жалпылау мен талдау ақыл-ой операцияларын зерттеу. Әдістемеде балаларға әр-түрлі заттар бейнеленген суреттер сериясы ұсынылады.
Нұсқау: Әр суретте бейнеленген төрт заттың біреуі артық. Суретке мұқият қарап, қай зат және неліктен артық екенін анықта.



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
тренинг
тренинг
Өткізілген күні: 22.10.25 жылы
Тақырыбы: «Есте сақтау қабілетін анықтау»
Сабақтың мақсаты: бейнені есте сақтау ерекшеліктерін үйрену және оларға диагностика жасау.
Қатысушылар: 3 сынып оқушылары
Қатысқан оқушылар саны: 7 оқушы
Ұйымдастыру кезеңі:
Психолог: Сәлеметсіздер ме? Көңіл-күйлерің қалай? Бүгінгі тақырыбымыз: «Есте сақтау қабілетін анықтау». Біз тренингті бастамас бұрын тренинг ережесін құрып алайық.
Тренинг ережесі:
1. Бір-бірін тындау
2. Қарым-қатынастағы шыншылдық ережесі
3. Топтағының сыртқа шықпауы
4. Әртүрлі адамдардың қарым-қатынасы
5. Белсенді қатысу
6. Сөйлеушіге құрмет
Барысы:
1. Жаттығу: «Мен қіммін, қандаймын?»
Мақсаты: өзіндік анықтауға, ішкі сезімін сыртқа шығару. 10 аса сөз айтуға болады. 3 минут беріледі
Мысалы: Мен Әселмін. Мен әдемі, сұлу қызбын. Мен қазақпын …
Мен … т.с.с.
2. «Мұнда не артық?» әдістемесі
Мақсаты: Баланың бейнелі –логикалық ойлау процесін, жалпылау мен талдау ақыл-ой операцияларын зерттеу. Әдістемеде балаларға әр-түрлі заттар бейнеленген суреттер сериясы ұсынылады.
Нұсқау: Әр суретте бейнеленген төрт заттың біреуі артық. Суретке мұқият қарап, қай зат және неліктен артық екенін анықта.



шағым қалдыра аласыз













