Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Ю.Гагарин атындағы орта мектебі» КММ |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Камзабекова Гаухар Канафияновна |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
Эмоционалдық қауіпсіздік ұғымы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Эмоционалдық қауіпсіздік ұғымын мен мәнін түсінеді. Эмоционалдық қауіпсіздік ережелері мен сақтық шараларын меңгереді.
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қауіпсіздік туралы ақпарат алады. Эмоционалды қауіпсіз болу үшін қандай шараларды қолдану керектігін үйренеді. |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Жауапкершілік Құқық қорғау Зерттеу мен талдау дағдылары |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс- тар |
||
|
Сабақ-тың басы
|
"Көңіл-күйіңді көрсет" (эмодзи әдісі)
Мақсаты:
Оқушылардың көңіл-күйін
анықтау, сабаққа дайындық деңгейін
бақылау.
|
Нұсқаулықтарды орындайды |
Ауызша , мадақтау |
|
||
|
Сабақ-тың ортасы
|
1-тапсырма. «Эмоцияларды таны» ойыны Мақсаты: Оқушылардың эмоцияларын тану және сөзбен жеткізу дағдыларын дамыту. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар өз эмоциясын айқын жеткізеді, түсіністік пен қолдау атмосферасы қалыптасады. Дискриптор:
2-тапсырма. «Қауіпсіз орын» релаксациялық жаттығуы Мақсаты: Ішкі тыныштық пен қауіпсіздік сезімін қалыптастыру. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар қиялында «қауіпсіз аймақ» құрады, сабырлылықты сезінеді. Дискриптор:
3-тапсырма. «Эмоциялық термометр» әдісі Мақсаты: Көңіл-күйді бақылау және өзін-өзі реттеу дағдыларын дамыту. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар сабақ барысында өз көңіл-күй өзгерісін байқайды. Дискриптор:
4-тапсырма. «Жылы сөздер шеңбері» тренинг ойыны Мақсаты: Оқушылардың бір-біріне сенім мен қолдау көрсету дағдыларын қалыптастыру. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар жағымды эмоция алады, сыныпта сенімді қарым-қатынас қалыптасады. Дискриптор:
5-тапсырма. «Эмоция театры» рөлдік ойын Мақсаты: Эмоцияларды мимика, қимыл арқылы білдіру және түсіну қабілетін дамыту. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар әртүрлі эмоцияны рөлдік ойында көрсетіп, бір-бірінің сезімін түсінеді. Дискриптор:
|
Тапсырмаларды орындайды Тапсырмаларды орындайды Тапсырмаларды орындайды |
Дескриптор ,
бағдаршам ,
ауызша мадақтау
|
|
||
|
Сабақ-тың соңы
|
«Бағдаршам» әдісі
|
Нұсқаулықты орындайды |
Кері байланыс жасайды |
С |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тренинг сабақ "Эмоционалдық қауіпсіздік"
Тренинг сабақ "Эмоционалдық қауіпсіздік"
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Ю.Гагарин атындағы орта мектебі» КММ |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Камзабекова Гаухар Канафияновна |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
Эмоционалдық қауіпсіздік ұғымы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Эмоционалдық қауіпсіздік ұғымын мен мәнін түсінеді. Эмоционалдық қауіпсіздік ережелері мен сақтық шараларын меңгереді.
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қауіпсіздік туралы ақпарат алады. Эмоционалды қауіпсіз болу үшін қандай шараларды қолдану керектігін үйренеді. |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Жауапкершілік Құқық қорғау Зерттеу мен талдау дағдылары |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс- тар |
||
|
Сабақ-тың басы
|
"Көңіл-күйіңді көрсет" (эмодзи әдісі)
Мақсаты:
Оқушылардың көңіл-күйін
анықтау, сабаққа дайындық деңгейін
бақылау.
|
Нұсқаулықтарды орындайды |
Ауызша , мадақтау |
|
||
|
Сабақ-тың ортасы
|
1-тапсырма. «Эмоцияларды таны» ойыны Мақсаты: Оқушылардың эмоцияларын тану және сөзбен жеткізу дағдыларын дамыту. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар өз эмоциясын айқын жеткізеді, түсіністік пен қолдау атмосферасы қалыптасады. Дискриптор:
2-тапсырма. «Қауіпсіз орын» релаксациялық жаттығуы Мақсаты: Ішкі тыныштық пен қауіпсіздік сезімін қалыптастыру. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар қиялында «қауіпсіз аймақ» құрады, сабырлылықты сезінеді. Дискриптор:
3-тапсырма. «Эмоциялық термометр» әдісі Мақсаты: Көңіл-күйді бақылау және өзін-өзі реттеу дағдыларын дамыту. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар сабақ барысында өз көңіл-күй өзгерісін байқайды. Дискриптор:
4-тапсырма. «Жылы сөздер шеңбері» тренинг ойыны Мақсаты: Оқушылардың бір-біріне сенім мен қолдау көрсету дағдыларын қалыптастыру. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар жағымды эмоция алады, сыныпта сенімді қарым-қатынас қалыптасады. Дискриптор:
5-тапсырма. «Эмоция театры» рөлдік ойын Мақсаты: Эмоцияларды мимика, қимыл арқылы білдіру және түсіну қабілетін дамыту. Өткізу жолы:
Жауабы: Оқушылар әртүрлі эмоцияны рөлдік ойында көрсетіп, бір-бірінің сезімін түсінеді. Дискриптор:
|
Тапсырмаларды орындайды Тапсырмаларды орындайды Тапсырмаларды орындайды |
Дескриптор ,
бағдаршам ,
ауызша мадақтау
|
|
||
|
Сабақ-тың соңы
|
«Бағдаршам» әдісі
|
Нұсқаулықты орындайды |
Кері байланыс жасайды |
С |
||
шағым қалдыра аласыз






тикерлер












