Қазақстан Республикасының Оқу ағарту министрлігі
Махатма Ганди атындағы №92 мамандандырылған лицейі
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
9.3А Тригонометрия |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
17.02.2023 ж |
|
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометрия формулалары. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.2.4.3 бұрыштардың қосындысы мен айырымының, жарты және қос бұрыштың тригонометриялық формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 5 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын орнату.Топқа бөлу. 3. Үй жұмысын тексеру. Үй жұмысын сұраймын. Үй жұмысы жауаптарын тексеремін. |
Әр оқушы өзінің сыныптастарына сәттілік тілейді.
Үй жұмысын «өзара бағалау» әдісі арқылы тексеру. Үй жұмысына берілген есептер жауабын оқушылар өзін-өзі тексереді. |
Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Қалыптастырушы бағалау «Өзін-өзі бағалау» арқылы Кері байланыс: мұғалім оқушылардың өзін-өзі тексеруін қадағалайды. |
Оқулық, жұмыс дәптері Интерактивті тақта арқылы слайд |
|
3 мин
|
(Ұ) Қайталау сұрақтары арқылы өткен тақырыпты бекіту мақсатында ой қозғау сұрақтарын талқылау. Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту. |
|
Бағалау Мақтау,мадақтау |
Презентация |
|
Топтық жұмыс 8мин
|
Өрнекті ықшамдаңдар:
|
Жауаптары: |
Бағалау:
Дескриптор: |
Презентация |
|
Жұптық жұмыс 20 мин
|
Тепе-теңдікті дәлелдеңдер: |
Жауаптары:
|
Бағалау:
Дескриптор: |
Тик ток әдісі Парақша |
|
Жеке жұмыс 10 мин |
|
Жауаптары: |
Бағалау:
Дескриптор: |
Чипсы әдісі |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 5 мин.
|
«Mentimetr» арқылы сабақты қаншалықты меңгергенін, сабақтан алған әсерін бағалайды. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасы № 4.82,4.84 |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыларды бағалайды. Жалпы 10 балл |
«Mentimetr» бағдарламасы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тригонометрия формулалары 9 сынып
Тригонометрия формулалары 9 сынып
Қазақстан Республикасының Оқу ағарту министрлігі
Махатма Ганди атындағы №92 мамандандырылған лицейі
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
9.3А Тригонометрия |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
17.02.2023 ж |
|
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометрия формулалары. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.2.4.3 бұрыштардың қосындысы мен айырымының, жарты және қос бұрыштың тригонометриялық формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 5 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын орнату.Топқа бөлу. 3. Үй жұмысын тексеру. Үй жұмысын сұраймын. Үй жұмысы жауаптарын тексеремін. |
Әр оқушы өзінің сыныптастарына сәттілік тілейді.
Үй жұмысын «өзара бағалау» әдісі арқылы тексеру. Үй жұмысына берілген есептер жауабын оқушылар өзін-өзі тексереді. |
Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Қалыптастырушы бағалау «Өзін-өзі бағалау» арқылы Кері байланыс: мұғалім оқушылардың өзін-өзі тексеруін қадағалайды. |
Оқулық, жұмыс дәптері Интерактивті тақта арқылы слайд |
|
3 мин
|
(Ұ) Қайталау сұрақтары арқылы өткен тақырыпты бекіту мақсатында ой қозғау сұрақтарын талқылау. Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту. |
|
Бағалау Мақтау,мадақтау |
Презентация |
|
Топтық жұмыс 8мин
|
Өрнекті ықшамдаңдар:
|
Жауаптары: |
Бағалау:
Дескриптор: |
Презентация |
|
Жұптық жұмыс 20 мин
|
Тепе-теңдікті дәлелдеңдер: |
Жауаптары:
|
Бағалау:
Дескриптор: |
Тик ток әдісі Парақша |
|
Жеке жұмыс 10 мин |
|
Жауаптары: |
Бағалау:
Дескриптор: |
Чипсы әдісі |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 5 мин.
|
«Mentimetr» арқылы сабақты қаншалықты меңгергенін, сабақтан алған әсерін бағалайды. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Үй тапсырмасы № 4.82,4.84 |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыларды бағалайды. Жалпы 10 балл |
«Mentimetr» бағдарламасы |
шағым қалдыра аласыз
















№ 4.83,
4.85












