Қысқа мерзімді жоспар
Бекітемін______________
|
Бөлім: |
10.2А Тригонометриялық теңдеулер |
|
Педагогтің аты-жөні |
Файзуллина С.М |
|
Күні: |
18.11.2022ж |
|
Сынып: |
10 «А» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық теңдеулер және олардың жүйелерін шешу әдістері |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
10.2.3.14 - тригонометриялық теңдеулерді қосымша аргумент енгізу әдісі арқылы шеше алу; |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушы: Тригонометриялық өрнектерге түрлендірулер, алмастырулар қолдану арқылы теңдеулерді шығарады; |
|
Бағалау критерийлері: |
Тригонометриялық өрнектерге түрлендірулер жасай алады; Есептер шығаруда алмастыру тәсілін қолданады; |
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу,түсіну,қолдану |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа қатысуын, сабаққа дайындығын тексеру. Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. Көңіл күйлерін білу, 4 топқа бөлу Үй тапсырмасын: Quizziz бағдарламасы арқылы тексеру Сабақтың мақсаттарымен, күтілетін нәтижелермен таныстыру. Өткен тақырыпты қайталау «Сәйкестендіру» әдісі |
Мұғаліммен амандасады, топтарға бөлінеді. Үй тапсырмасын тексереді. |
Қалыптастырушы бағалау: лайк жинау әдісі арқылы Мұғалімнің мадақтауы |
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 7 мин
10 мин 5мин |
1-тапсырма «Білгенге маржан» әдісі оқушылар оқулықпен топпенжұмыс істейді. №20.7
2-тапсырма (топшамалар арқылы)
3-тапсырма Деңгейлік жеке жұмыс А деңгейі 2000 теңге
B деңгейі
Дескрипторлар:
С деңгейі
Дескрипторлар:
|
Дескрипторлар:
Дескрипторлар:
Оқушылар берілген есептерді жеке-жеке шығарады, талдайды. Есепті шығарады, тақтаға жазып, талдайды |
Қалыптастырушы бағалау: «лайк жинау» әдісі Қалыптастырушы бағалау: «лайк жинау» әдісі Қалыптастырушы бағалау: «смайликтер» әдісі (топтар бір-бірін бағалайды) Қалыптастырушы бағалау: «смайликтер» әдісі (топтар бір-бірін бағалайды) Қалыптастырушы бағалау: «смайликтер» әдісі (топтар бір-бірін бағалайды) |
Топшама лар
|
|
Сабақтың соңы 5 мин 3 мин |
Сабақты қорытындылау «Ойлан, жұптас, бөліс»сәйкестендіру тапсырмалары Кері байланыс. «Көңілді блогерлер» Әр топ бүгінгі сабақтан алған әсерлерін, түсініктерін өлең шумақтары немесе іс-қимылы арқылы көрсетеді. Үй тапсырмасын беру №20.4 |
Бүгінгі сабақтағы көңіл-күйлерін іс-қимылдары арқылы көрсетеді |
Формативті бағалау Мұғалім қорытындылап, бағалау жүргізеді |
Таратпа білезіктер |


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тригонометриялық теңдеулер және олардың жүйелерін шешу әдістері
Тригонометриялық теңдеулер және олардың жүйелерін шешу әдістері
Қысқа мерзімді жоспар
Бекітемін______________
|
Бөлім: |
10.2А Тригонометриялық теңдеулер |
|
Педагогтің аты-жөні |
Файзуллина С.М |
|
Күні: |
18.11.2022ж |
|
Сынып: |
10 «А» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық теңдеулер және олардың жүйелерін шешу әдістері |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
10.2.3.14 - тригонометриялық теңдеулерді қосымша аргумент енгізу әдісі арқылы шеше алу; |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушы: Тригонометриялық өрнектерге түрлендірулер, алмастырулар қолдану арқылы теңдеулерді шығарады; |
|
Бағалау критерийлері: |
Тригонометриялық өрнектерге түрлендірулер жасай алады; Есептер шығаруда алмастыру тәсілін қолданады; |
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу,түсіну,қолдану |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа қатысуын, сабаққа дайындығын тексеру. Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. Көңіл күйлерін білу, 4 топқа бөлу Үй тапсырмасын: Quizziz бағдарламасы арқылы тексеру Сабақтың мақсаттарымен, күтілетін нәтижелермен таныстыру. Өткен тақырыпты қайталау «Сәйкестендіру» әдісі |
Мұғаліммен амандасады, топтарға бөлінеді. Үй тапсырмасын тексереді. |
Қалыптастырушы бағалау: лайк жинау әдісі арқылы Мұғалімнің мадақтауы |
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 7 мин
10 мин 5мин |
1-тапсырма «Білгенге маржан» әдісі оқушылар оқулықпен топпенжұмыс істейді. №20.7
2-тапсырма (топшамалар арқылы)
3-тапсырма Деңгейлік жеке жұмыс А деңгейі 2000 теңге
B деңгейі
Дескрипторлар:
С деңгейі
Дескрипторлар:
|
Дескрипторлар:
Дескрипторлар:
Оқушылар берілген есептерді жеке-жеке шығарады, талдайды. Есепті шығарады, тақтаға жазып, талдайды |
Қалыптастырушы бағалау: «лайк жинау» әдісі Қалыптастырушы бағалау: «лайк жинау» әдісі Қалыптастырушы бағалау: «смайликтер» әдісі (топтар бір-бірін бағалайды) Қалыптастырушы бағалау: «смайликтер» әдісі (топтар бір-бірін бағалайды) Қалыптастырушы бағалау: «смайликтер» әдісі (топтар бір-бірін бағалайды) |
Топшама лар
|
|
Сабақтың соңы 5 мин 3 мин |
Сабақты қорытындылау «Ойлан, жұптас, бөліс»сәйкестендіру тапсырмалары Кері байланыс. «Көңілді блогерлер» Әр топ бүгінгі сабақтан алған әсерлерін, түсініктерін өлең шумақтары немесе іс-қимылы арқылы көрсетеді. Үй тапсырмасын беру №20.4 |
Бүгінгі сабақтағы көңіл-күйлерін іс-қимылдары арқылы көрсетеді |
Формативті бағалау Мұғалім қорытындылап, бағалау жүргізеді |
Таратпа білезіктер |


шағым қалдыра аласыз

















